The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری

نظریه ها و رویکردهای مختلفی برای تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری وجود دارد اما مطالعه علمی بسیار کمی در مورد آنها موجود است. البته برخی افراد معتقدند شواهد بسیاری وجود دارد که نشان می دهد امتحان کردن آنها هیچ ضرری ندارد، زیرا فقط تعداد بسیار کمی از این روش ها تهاجمی است و بیشتر انها هیچ خطری برای مادر و جنین ندارند.

تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری

در اینجا خلاصه ای از محبوب ترین روش های معمول تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری شرح داده می شود:

۱- زمان رابطه جنسی - نظریه شتلز و روش بیلینگ

تئوری چیست؟

اسپرم های جنس ماده سنگین تر و دارای طول عمر بیشتری از اسپرم های نر هستند، بنابراین اگر چند روز قبل از تخمک گذاری رابطه جنسی برقرار کنید و سپس از رابطه جنسی خودداری کنید (در حالی که اسپرم نر از بین می رود)، این امر احتمال بارداری دختر را افزایش می دهد.

اسپرم های پسر ( اسپرم های حاوی کروموزوم Y) وزن کمتری دارند و سریع تر از ماده ها (اسپرم های حاوی کروموزوم X) شنا می کنند بنابراین احتمال رسیدن به تخمک بیشتر است. بنابراین، داشتن رابطه جنسی در روز تخمک گذاری باید احتمال بارداری پسر را افزایش دهد.

شتلز این نظریه درمورد تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری را در دهه ۱۹۶۰ در ایالات متحده توسعه داد. این استراتژی با روش بیلینگ تکمیل می شود، که مربوط به زمان بندی رابطه جنسی در زمان تراکم مخاط واژن است (که برای پسران رقیق و شفاف است و برای دختران ضخیم تر و چسبناک تر است). گفته می شود که زوج هایی که از این روش استفاده می کنند بیشتر از دختر، پسر دارند.

میزان موفقیت چقدر است؟

مدافعان ادعا می کنند ۷۵٪، اما در انگلستان فقط مقدار کمی شواهد پزشکی برای حمایت از آن وجود دارد. نظریه عجیب دیگری بر اساس مشاهدات موجود است که نشان می دهد، زوج هایی که قبل از بارداری با هم زندگی نمی کردند، دختران بیشتری دارند. تصور می شد که آنها در هنگام تخمک گذاری کمتر رابطه جنسی برقرار می کنند و این عقیده را تأیید می کند که بارداری چهار یا پنج روز قبل از تخمک گذاری احتمال به دنیا آمدن پسر را افزایش می دهد.

۲- پوزیشن های زناشویی

تئوری چیست؟

نظریه تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری با استفاده از پوزیشن نزدیکی می گوید. اسپرم های نرینه آسیب پذیرتر هستند و اسیدیته واژن در نزدیکی گردن رحم کمتر می شود. بنابراین اگر نفوذ عمیق باشد (وضعیت های زن در بالا یا مرد پشت سر)، اسپرم های مرد وارد یک محیط قلیایی تر می شوند و احتمال زنده ماندن آنها در این سفر کوتاه وجود دارد. بنابراین، وضعیت های عمیق تر باید به معنی پسر بیشتر باشد.

نفوذ کم باید شانس شما برای باردار شدن به یک دختر را بیشتر کند - اسپرم های ماده با سرعت کم آنقدر مقاوم هستند که در برابر شرایط اسیدی ورودی واژن مقاومت می کنند و پس از مرگ اسپرم نر می توانند به تخمک برسند.

میزان موفقیت این روش چقدر است؟

زیاد نیست، زیرا این تئوری نمی تواند در نظر بگیرد که تفاوت طول عمر بین اسپرم های دختر و پسر چند روز است، نه چند دقیقه. شک گرایان پزشکی می گویند که نیروی انزال و فیزیک وضعیت مقاربت نقشی در سریعتر رسیدن اسپرم به مقصد ندارند - این توسط شیمی مخاط دهانه رحم تعیین می شود.

 ۳- پرهیز چند روزه مردان از رابطه جنسی

تئوری چیست؟

پرهیز کردن مردان از مقاربت چند روز قبل از اقدام به بارداری، احتمال بارداری پسر را افزایش می دهد. هر چه حجم اسپرم بیشتر باشد، اسپرم مردانه نیز باید بیشتر باشد، بنابراین از نظر تئوری احتمال زنده ماندن اسپرم پسر و باروری تخمک قبل از رسیدن اسپرم دختر به آن بیشتر است.

 میزان موفقیت چقدر است؟

بالا نیست. افراد مشکوک می گویند با اسپرم بیشتر احتمال باردار شدن شما بیشتر است اما هیچ عامل جنسیتی وجود ندارد.

 ۴- تغییر رژیم غذایی

تئوری چیست؟

نظریه تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری با تغذیه می گوید مواد معدنی موجود در رژیم غذایی می توانند بر متابولیسم و محیط تخمک های شما تأثیر بگذارند.

برای بهبود شرایط اسپرم نر به پتاسیم (در گوشت، موز، زردآلو و کرفس) نیاز دارید.

- برای بهبود شرایط اسپرم ماده به غذای غنی از منیزیم (در مغزها، دانه های سویا و سبزیجات سبز برگ) بیشتر نیاز دارید.

میزان موفقیت چقدر است؟

هیچ اطلاعات علمی برای حمایت از تئوری های پتاسیم یا منیزیم در مورد انسان وجود ندارد، اگرچه به گفته کارشناسان به نظر می رسد رژیم غذایی تا حدی در انتخاب جنسیت نقش دارد. وقایع تاریخی نشان داده است که قحطی می تواند منجر به تولد بیشتر پسران شود اما همچنین مادران با وزن کمتر از 54.5 کیلوگرم احتمال دختر شدن دارند. این می تواند به این معنی باشد که نوع غذا و مواد مغذی موجود در آن نقش مهمی دارد و یا اینکه کالری دریافتی تأثیر دارد - اما رژیم کم کالری تأثیر بسیار متفاوتی در آن دارد.

 ۵- زمان ارگاسم

 تئوری چیست؟

نظریه تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری با استفاده از ارگاسم می گوید اگر قبل از همسرتان به ارگاسم برسید، واژن شما قلیایی تر می شود و این باعث ایجاد فضای بهتر برای اسپرم های نر می شود. اسپرم های ماده در محیط طبیعی اسیدی واژن شما بهتر زنده می مانند، بنابراین به اوج رسیدن شما در ابتدا به معنای تولد پسر است.

 میزان موفقیت چقدر است؟

مقدار کمی. تحریک طولانی مدت همان تأثیر افزایش ترشحات واژن را دارد، که می تواند به همان اندازه در کاهش اسیدیته آن نیز مؤثر باشد- اما هیچ کس تح

ریک کردن زن را به عنوان روشی برای به دنیا آوردن پسر پیشنهاد نکرده است.

 ۶- شستشوی واژن

 تئوری چیست؟

نظریه تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری با استفاده از شست و شوی واژن می گوید اسپرم های مرد شرایط قلیایی را ترجیح می دهند، بنابراین دوش گرفتن (شستن واژن به وسیله سرنگ) با محلول قلیایی رقیق مانند بی کربنات سدیم (جوش شیرین) قبل از مقاربت، احتمال بارداری پسر را افزایش می دهد.

میزان موفقیت چقدر است؟

مقدار بسیار کمی شواهد پزشکی وجود دارد که از این تئوری پشتیبانی می کند، اما برخی از کارشناسان به بانوان هشدار می دهند که از بیکربنات سدیم در واژن خود استفاده نکنند، زیرا ممکن است آنها ندانند که چگونه این ماده را رقیق کنند و در هر صورت، اسید واژن برای محافظت در برابر عفونت هایی مانند برفک ضروری است.

 تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری تضمینی !!

به یاد داشته باشید که هیچ روش قطعی و تضمینی برای تعین جنسیت جنین قبل از بارداری وجود ندارد حتی در تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری به روش iui احتمال خطا هست. اگر فقط و فقط یک جنسیت خاص را می خواهید باید از لقاح مصنوعی یا همان IVF کمک بگیرید و بعد از تشخیص جنسیت جنین قبل از بارداری با کمک روش های آزمایشگاهی، فقط جنین هایی را به داخل رحم انتقال دهید ک جنسیت مطلوب دارند.

مطالعه بیشتر:

تعیین جنسیت با فشار خون مادر در قبل از بارداری

تعیین جنسیت فرزند با روش PGD

عوامل موثر بر تعیین جنسیت فرزند

?پرسش و پاسخ های تعیین جنسیت جنین پیش از لقاح

آیا روش تضمینی برای تعیین جنسیت جنین پیش از لقاح وجود دارد؟

به یاد داشته باشید که هیچ روش قطعی و تضمینی برای تعین جنسیت جنین قبل از بارداری وجود ندارد حتی در تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری به روش iui احتمال خطا هست. اگر فقط و فقط یک جنسیت خاص را می خواهید باید از لقاح مصنوعی یا همان IVF کمک بگیرید و فقط جنین هایی را به داخل رحم انتقال دهید ک جنسیت مطلوب دارند.

آیا شست و شوی واژن به پسر شدن جنین هنگام لقاح کمک می کند؟

مقدار بسیار کمی شواهد پزشکی وجود دارد که از این تئوری پشتیبانی می کند، اما برخی از کارشناسان به بانوان هشدار می دهند که از بیکربنات سدیم در واژن خود استفاده نکنند، زیرا ممکن است آنها ندانند که چگونه این ماده را رقیق کنند و در هر صورت، اسید واژن برای محافظت در برابر عفونت هایی مانند برفک ضروری است.

برای دختر شدن جنین چه کنیم؟

اسپرم های جنس ماده سنگین تر و دارای طول عمر بیشتری از اسپرم های نر هستند، بنابراین اگر چند روز قبل از تخمک گذاری رابطه جنسی برقرار کنید و سپس از رابطه جنسی خودداری کنید (در حالی که اسپرم نر از بین می رود)، این امر احتمال بارداری دختر را افزایش می دهد.

برای پسر شدن جنین چه کنیم؟

اسپرم های پسر ( اسپرم های حاوی کروموزوم Y) وزن کمتری دارند و سریع تر از ماده ها (اسپرم های حاوی کروموزوم X) شنا می کنند بنابراین احتمال رسیدن به تخمک بیشتر است. بنابراین، داشتن رابطه جنسی در روز تخمک گذاری باید احتمال بارداری پسر را افزایش دهد.

منبع: madeformums