The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

ویژگی های متخصص اطفال خوب،7 نشانه متخصص اطفال خوب چیست؟

ویژگی های متخصص اطفال خوب چیست؟ اگر زیاد به این موضوع فکر نکرده اید، تنها نیستید. به گفته جراح جورج لمایتر، نویسنده کتاب چگونه یک متخصص اطفال خوب را انتخاب کنیم، بیشتر مردم نسبت به انتخاب پزشک وقت بیشتری را برای خرید ماشین جدید صرف می کنند. اما هنگامی که باردار هستید، سعی در باردار شدن یا مراقبت از کودک خردسال دارید، این مسئله بیشتر تحت فشار قرار می گیرد. چگونه کیفیت را اندازه گیری می کنید، چه تجربه ای مهم است و چگونه یک پزشک خوب را هنگام مراجعه به پزشک می شناسید؟ پس از مشورت با متخصصان، لیستی از هفت نکته اساسی را که باید در یک متخصص اطفال خوب جستجو کنید، ارائه دادیم:

7 نشانه متخصص اطفال خوب

اگر به دنبال پیدا کردن یک متخصص اطفال خوب برای دلبندتان هستید، این ویژگی ها را مد نظر داشته باشید:

نگرشی دلسوز ، صمیمانه و همدلانه

روش کنار تخت همه چیز نیست ، اما یافتن پزشکی که به او اعتماد دارید و با او احساس راحتی می کنید مهم است. در مورد پزشک کودک شما، کودک شما نیز باید احساس راحتی کند. در نگاه اول، اهمیت و همدلی نسبت به مدارک برتر پزشکی یا وابستگی های حرفه ای اهمیت کمتری به نظر می رسد. اما پزشکی که واقعاً به فکر سلامتی شماست و کودک شما به علایم توجه دارد و در صورت نبودن یک درمان خاص، تحقیقات را ادامه می دهد. همانطور که لمیتر می گوید، "اگر به دنبال یک پزشک خوب هستید، با جستجوی انسانی که به فکر مردم است شروع کنید."

یک رفتار گرم و توجه همچنین می تواند تفاوت زیادی در دیدن شما از طریق موقعیت های چالش برانگیز ایجاد کند،مانند هنگام زایمان یا آسیب دیدن کودک.

متخصص اطفال خوب باید تکنیک هایی برای تسکین کودک، حواس پرتی کودک نوپای پرتحرک یا آرامش کودک عصبی در مدرسه داشته باشد.

متخصصان اطفال و پزشکان خانواده می دانند که چگونه با پایین آمدن در سطح کودکان و توضیح روشها به روشی متناسب با سن ، کودکان را آرام و اطمینان دهند. مطالعات نشان می دهد که متخصص اطفال خوب و در دسترس نه تنها شما را به یک بیمار راضی تر تبدیل می کند، بلکه یک مزیت مهم دیگر نیز دارد: در مدیریت تمرین خانواده و این خبر خوبی برای کل خانواده شماست

روشی باز و پاسخگو

یک متخصص اطفال خوب مایل است به شما گوش دهد و زمانی را برای پاسخگویی و پاسخگویی به نگرانی های شما اختصاص دهد.

گوش دادن فقط به احترام نیست. لورل شولتز، متخصص اطفال در منطقه خلیج سانفرانسیسكو می گوید ، شما می خواهید پزشك شما در تشخیص بیماری تبحر داشته باشد، "و این كار را باید به دقت به حرفهای شما گوش دهد." "من فقط حدود 10 درصد از وقتم را به عنوان متخصص تشخیص می گذرانم ، اما احتمالاً مهمترین قسمت کار من است."

همچنین یافتن پزشکی که پاسخگوی خواسته های شما در زمینه مراقبت از شما باشد، بسیار مهم است. اگر باردار هستید، این بدان معنی است که می توانید یک پزشک یا ماما پیدا کنید که به شما کمک کند تجربه تولد مورد نظر خود را داشته باشید. "اوبلیان ویلیام بارت جونیور" رئیس بخش داروی مادران و جنین در بیمارستان عمومی ماساچوست می گوید: "من قرارهای زیادی برای مشاوره قبل از بارداری انجام می دهم. مهم این است که بنشینید و در مورد آنچه برای شما مهم است صحبت کنید."

هنگامی که شما در حال انجام انتخاب پزشک هستید، بدانید که آیا دکتر نظرات شما در مورد تغذیه، خواب، واکسن ها و سایر موارد را به اشتراک می گذارد، یا حداقل به آنها احترام می گذارد.

یکی از مادران می گوید پزشک متخصص اطفال او در برابر خوابیدن هم چنان موضع سختگیرانه ای نشان داده است که در نهایت تنظیمات خواب خانواده اش را از او مخفی نگه داشته است. او می گوید: "او آنقدر مخالف بود که دیگر هرگز موضوع را مطرح نکردم. تنگ نظری وی در این مورد باعث شد تا توصیه های دیگر وی را نیز زیر سوال ببرم." سرانجام او پزشکان را عوض کرد.

دانش - و توانایی به اشتراک گذاری آن

یک پزشک خوب فقط به مسئله سلامتی فوری که بیمار را از درب منزل خارج می کند پاسخ نمی دهد، بلکه تصویر بزرگتری از سلامت کلی آن بیمار و نحوه نگهداری و بهبود آن را در نظر می گیرد. برای انجام این کار، ارائه دهنده خدمات شما باید از آخرین تحقیقات پزشکی در زمینه خود مطلع شود. البته دانش به خودی خود کافی نیست. پزشکان خوب قادر هستند و مایلند این دانش را به زبانی که شما می توانید درک کنید و نه اصطلاحات پزشکی، برقرار کنند.

متخصص زنان خوب باید طیف گسترده ای از اطلاعات، از جمله نکات مربوط به تغذیه، اقدامات پیشگیرانه ای را که می توانید برای حفظ سلامت خود و خانواده خود انجام دهید و همچنین به روزرسانی های مربوط به پیشرفت های پزشکی اخیر، به شما ارائه دهند. مراقب بارداری شما باید اطمینان حاصل کند که مراحل یک بارداری سالم را درک کرده اید و همچنین توصیه های عملی مانند نحوه تشخیص علائم زایمان و علائم بارداری را که می تواند نشانه یک مشکل باشد، درک می کند. اگر پدر یا مادر جدیدی هستید، متخصص اطفال خوب منبع اصلی اطلاعات در مورد شیردهی، تغذیه با شیر خشک، معرفی غذای جامد، واکسن ها، نقاط عطف رشد و موارد دیگر خواهد بود.

شهرت خوب

وقتی می پرسید که یک متخصص اطفال خوب در تهران یا یک متخصص اطفال خوب در کرج می خواهیم یعنی شهرت را درنظر می گیرید. دکتر شما باید توسط افراد بسیاری توصیه شود و نه فقط بهترین دوست شما. اکثر مردم پزشکان خود را براساس شهرت انتخاب می کنند. بسیار خوب ، اما سعی کنید با طیف وسیعی از مردم مشورت کنید تا انتخاب شما مبنای مقایسه داشته باشد.

همچنین رتبه بندی پزشکان زیادی را به صورت آنلاین پیدا خواهید کرد. فقط بر اساس یک یا دو بررسی متخصص اطفال خوب را انتخاب یا رد نکنید، اما به بازخوردی که دائماً مثبت یا منفی است توجه کنید.

یک متخصص اطفال خوب دارای ساعات اداری منظم و رهنمودهای مشخص و ثابت برای دریافت مشاوره پزشکی و کمک در شب ها و آخر هفته است.

هنگام انتخاب متخصص اطفال خوب برای کودک خود، بفهمید که تعیین وقت و تغییر قرار ملاقات آسان است (زندگی با کودک می تواند غیرقابل پیش بینی باشد). مطمئن شوید که سیاست لغو را نیز درک کرده اید. در صورت عدم توجه کافی به عدم امکان قرار ملاقات، بسیاری از دفاتر هزینه دریافت می کنند. همچنین از این سوال بپرسید که آیا دفتر هر روز برای قرار ملاقات های فوری برنامه ای دارد، بنابراین می دانید که در صورت لزوم فرزند شما فوراً دیده می شود.

در آخر ، به یاد داشته باشید که کیفیت کارکنان مطب دکتر شما ضروری است.

هنگام پیدا کردن متخصص اطفال خوب برای کودک یا نوزاد خود، از او بپرسید که بیماران به طور متوسط چه مدت باید منتظر بمانند. بخاطر داشته باشید که داشتن پزشکی که به وقت شما احترام می گذارد به این معنی نیست که هرگز صبر کنید. گفته می شود، حتی در شلوغ ترین روزها کارمندان دفتر نباید هنگام تماس شما را به طور نامحدود در حالت تعلیق قرار دهند و آنها باید شما را در مورد مدت زمان انتظار برای قرار ملاقات مطلع کنند.

مدارک و اعتبارات جامد

حتی بدترین پزشکان نیز می توانند دارای مدرک فانتزی و مدارک معتبر باشند، بنابراین انتخاب خود را تنها بر اساس این موارد قرار ندهید. مدارک لازم را جستجو کنید. اول ، همه پزشکان ملزم به رعایت شرایط مجوز ایالتی هستند که از ایالتی به ایالت دیگر تا حدودی متفاوت است.

اکثر پزشکان دارای مجوز هیئت مدیره هستند. این تضمین صلاحیت نیست، اما مهر تأییدی مهم است. مگر اینکه پزشکی تازه از دانشکده پزشکی خارج شده و هنوز در امتحانات هیئت مدیره شرکت نکرده باشد، گواهی نکردن هیئت مدیره علامت هشداری برای درست نبودن مشکلی است.

وابستگی به بیمارستان را در نظر بگیرید

مطمئن شوید که پزشک شما به کدام بیمارستان وابسته است. شما بیمارستانی می خواهید که در مکان مناسبی واقع شود و از شهرت خوبی برخوردار باشد، زیرا در آنجا با فرزند خود می روید یا اگر شما یا یکی از اعضای خانواده خود باید در بیمارستان بستری شوید. برای انتخاب متخصص اطفال خوب از پزشکانی که وابستگی بیمارستانی ندارند یا وابسته به بیمارستانی هستند که رتبه بندی خوبی ندارند، خودداری کنید. (می توانید با بررسی منابع آنلاین و پرس و جو از دوستان و آشنایان در مورد بیمارستان تحقیق کنید.)

 مطالعه بیشتر:

اولین ملاقات های نوزاد با پزشک

علت گریه نوزاد هنگام مراجعه به پزشک

مادر باردار باید چند بار به پزشک مراجعه کند؟

چگونه یک پزشک و متخصص زنان خوب پیدا کنیم؟

?پرسش و پاسخ های متخصص اطفال خوب

یک متخصص اطفال خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

متخصص اطفال خوب باید تکنیک هایی برای تسکین کودک، حواس پرتی کودک نوپای پرتحرک یا آرامش کودک عصبی در مدرسه داشته باشد. متخصصان اطفال و پزشکان خانواده می دانند که چگونه با پایین آمدن در سطح کودکان و توضیح روشها به روشی متناسب با سن، کودکان را آرام و اطمینان دهند.

از متخصص اطفال چه سوالاتی باید بپرسیم؟

اگر پدر یا مادر جدیدی هستید، متخصص اطفال خوب منبع اصلی اطلاعات در مورد شیردهی، تغذیه با شیر خشک، معرفی غذای جامد، واکسن ها، نقاط عطف رشد و موارد دیگر خواهد بود.

چگونه یک متخصص اطفال خوب پیدا کنیم؟

وقتی می پرسید که یک متخصص اطفال خوب در تهران یا یک متخصص اطفال خوب در کرج می خواهیم یعنی شهرت را درنظر می گیرید. دکتر شما باید توسط افراد بسیاری توصیه شود - و نه فقط بهترین دوست شما. اکثر مردم پزشکان خود را براساس شهرت انتخاب می کنند. بسیار خوب ، اما سعی کنید با طیف وسیعی از مردم مشورت کنید تا انتخاب شما مبنای مقایسه داشته باشید.

چه متخصصی برای بچم انتخاب کنم؟

یک متخصص اطفال خوب دارای ساعات اداری منظم و رهنمودهای مشخص و ثابت برای دریافت مشاوره پزشکی و کمک در شب ها و آخر هفته است. هنگام انتخاب متخصص اطفال خوب برای کودک خود، بفهمید که تعیین وقت ملاقات فوری و تغییر قرار ملاقات آسان است.

منبع: babycenter