The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

پنج نکته درباره زایمان که پزشکان چیزی در مورد آن نمی گویند!

انتخاب کردن پزشک متخصص زنان و زایمان یا ماما در طول دوران بارداری اهمیت بسیار زیادی دارد. یافته های مرکز مطالعات پیش از بارداری آمریکا نشان می دهند، 89 درصد بانوان ، احترام گذاشتن به ارزش های انسانی را عامل اصلی انتخاب پزشک متخصص زنان و زایمان یا ماما می دانند. علی رغم این که آنها تلاش خواهند کرد تا بارداری و زایمان سالم و راحتی داشته باشید اما برخی از نکات را به شما نخواهند گفت. در این نوشتار با برخی از این نکات آشنا می شوید.

1- فرزندتان بزرگ است

اگر پزشک متخصص زنان و زایمان یا ماما به شما گفت فرزندتان بزرگ است، باید بدانید که تعیین اندازه و وزن نوزاد تقریبی است. دکتر جین فالکنر، پزشک متخصص زنان و زایمان بیمارستان ایالتی ویرجینیا گفت:" تعیین وزن و اندازه نوزاد توسط سونوگرافی تقریبی است و دقیق نیست. "

برخی از پزشکان به بانوان توصیه می کنند به دلیل بزرگ بودن فرزندشان باید سزارین کنند، اما در اکثر موارد وزن و اندازه نوزاد طبیعی است. اگر بارداری تان سالم بوده، دلیلی وجود ندارد با استفاده از روش سزارین زایمان کنید.

 

2- اپیلاسیون کردن

دکتر کلی کاسپر، استاد مدرسه پزشکی دانشگاه ایندیاناپلیس گفت:" پیش از مراجعه کردن به بیمارستان و بستری شدن به آرایشگاه می روید و مانیکور، پدیکور و اپیلاسیون می کنید، اما واقعیت این است که پزشکان حتی به حمام رفتن تان نیز اهمیت نمی دهند. "

 

3- شما می توانید در حین زایمان غذا بخورید

در حین انقباضات عضلانی غذا خوردن بی معناست، اما اگر گرسنه هستید، باید این کار را انجام دهید. دکتر فالکنر گفت:" عملکرد بدن در صورتی که به خوبی تغذیه و هیدراته شود، به شدت بهبود خواهد یافت. "

با این وجود، اگر در بیمارستان بستری شوید، اجازه نخواهید داشت نوشیدنی بنوشید و غذا بخورید.

 

4- استفراغ و مدفوع خواهید کرد

علی رغم این که استفراغ و مدفوع کردن در طول پروسه زایمان یکی از ترس های بانوان باردار است، اما واقعیت این است که برخی از بانوان هنگام زور زدن چنین می کنند. این کارها خوشایند نیست اما برای پزشک متخصص زنان و زایمان، ماما و پرستان مهم نیست.

 

5- مهمان دعوت نکنید

پیش از آن که تعداد زیادی از اقوام و دوستان را به بیمارستان یا خانه دعوت کنید باید درباره شرایط جسمی و روحی تان پس از زایمان و تولد فرزند فکر کنید.

دکتر فالکنر گفت:" زایمان کردن تجربه ای بسیار شخصی است که به آرامش و خلوت کردن با نوزاد نیاز دارد. بنابراین از شلوغ کردن اطراف تان به شدت بپرهیزید. "

منبع: نی نی پلاس