The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

پنج قدم تا شکست سقط، بارداری و تولد نوزاد...

بارداری برای اکثر بانوان یعنی نگاه کردن به آینده و آماده‌ سازی خود برای روز زایمان و تصور این که فرزندان شان چه شخصیت و آینده ای خواهند داشت. اما برای عده ‌ای نیز بارداری، تجربه ‌ای امیدوارانه و لذت ‌بخش نیست. این امر به ‌ویژه برای بانوانی صادق است که همه چیز درباره سقط جنین! یا سقط های جنین مکرر داشته ‌اند.

تلاش برای لقاح مجدد جنین می تواند به شدت استرس زا باشد، زیرا خود آگاهی او از درد و ناراحتی ای که بالقوه همراه اوست بر شادی اش غلبه می ‌کند.

با رعایت دستورالعمل های زیر می توانید پس از پشت سر داشتن سقط های مکرر، شانس خود را برای بارداری موفق افزایش دهید:

پرداختن بیش از حد به احساسات منفی و نگرانی ها

گاه بارداری جدید پس از سقط جنین باعث اضطراب شدید بانوان می‌ شود. غیر معمول نیست که بانوان خود را مقصر سقط جنین بدانند و فکر کنند که کاری اشتباه کرده ‌‌اند. شاید احساس کنید که برا‌ی پیشگیری از هر خطر احتمالی باید به شدت مراقب باشید و نسبت به امور خارج از کنترل تان نگران شوید. این حالت احساسی بسیار تنش‌ زاست و شما را غمگین می ‌سازد.

اکثر سقط جنین ‌های زود هنگام در نتیجه‌ ناهنجاری ‌های کروموزومی‌ صورت می گیرد. یعنی حالتی است که مادر طبیعت از تداوم بارداری ممانعت می‌ کند. اما آگاهی از این موضوع نیز گاهی موجب نگرانی دوباره مادر می شود که شاید کاری کرده ‌باشد که باعث سقط جنین شده است.

ترس از برقراری پیوند

بسیار عادی است که برای از دست دادن بچه ‌ای دیگر هراسان و نگران باشید. بسیاری از بانوان هنگامی که از بارداری قبلی خود تجربه ناخوشایندی داشته باشند با بارداری جدید خود ارتباط برقرار نمی ‌کنند. هنوز برای فرزندی که از دست داده ‌اند، سوگوارند و این امر احساس ارتباط با فرزند دیگر را مشکل می ‌سازد.

اگر مادر خود را به شدت گناهکار بداند. امکان دارد هر تصویربرداری یا آزمایشی طی بارداری باعث اضطراب و ترس بیش از حد او شود، انتظار برای آگاهی از اینکه آیا نتایج خوب است یا مشکلی وجود دارد تمامی احساسات و روحیه مادر را با چالش مواجه می سازد. زندگی کردن با چنین احساساتی ویران گر است و فشار زیادی به مادر و همسرش وارد می کند. توصیه می شود هنگامی که از فشار سقط جنین قبلی گذشتید و اضطراب تان کمتر شد به آینده روشن پیش رو اعتماد کنید. به زمان حال فکر کنید و یادتان باشد چگونگی احساس تان درباره‌ ناکامی گذشته، نتایج را تغییر نخواهد داد.

تنهایی در تجربه‌ شما

اگر بارداری قبلی تان را با شادی به دوستان و خانواده‌ خود اعلام کرده ‌اید و نمی ‌دانستید بعدا باید خبر از دست دادن او را منتشر کنید، بهتر است در بارداری بعدی تا مدتی اطلاع رسانی را به تاخیر بیندازید. البته هنگامی که احتمال وقوع مشکل به صورت بالقوه وجود داشته باشد، امیدوار بودن یا فکر خرید وسایل نوزاد یا حتی حرف زدن با محل کار خود درباره‌ مرخصی بارداری زایمان دشوارتر خواهد بود.

وقتی به بیشترین پشتیبانی نیاز دارید، اگر درباره‌ واقعیت باردار بودن تان ساکت بمانید، آسیب‌ پذیری کمتری احساس می‌ کنید. این واکنش مفهوم است و می تواند باعث حس تنهایی بیشتر ‌شود.

تا زمانی که برای اعلام خبر بارداری تان شرایط مناسبی به دست آورید، انتخاب یک یا دو دوست معتمد برای اعلام خبر بارداری تان مفید است. بسیاری از بانوانی که سقط جنین داشته‌اند، وقتی با دیگران درد دل می ‌کنند، از این که در این مورد تنها نیستند، شگفت ‌زده می ‌شوند. زیرا اکثر بانوانی که در اطراف شما هستند سقط جنین را تجربه کرده ‌اند و از دردهای شما آگاهند.

حسادت به دیگر بانوان باردار

شاید وقتی بانوان باردار دیگر را ببینید که آنها از تهوع صبحگاهی یا احساس کلافگی شکایت می ‌کنند، احساس حسادت کنید. زیرا هر عارضه ای از بارداری نشانه‌ خوبی است که نشان می دهد جریان بارداری ادامه دارد و به شما یادآور می‌ شود که در حال طی کردن مسیر بارداری تان قرار دارید.

تمام بارداری ‌ها شرایط مخصوص به خود را دارند حتی برخی از بانوانی که دومین بارداری را تجربه می کنند نشانه‌های کاملا متفاوتی را سپری کرده اند. شاید به این علت باشد که واکنش بدن به بارداری به شدت باردار قبلی ‌تان نباشد. یا شاید در بارداری دوم حالت تهوع بسیار شدیدی را تجربه کنید و ناخوشی های متفاوتی را احساس کنید.

یافتن تعادل همواره با چالش‌ هایی همراه است. گفت و گو با پزشک ترس‌ها و نگرانی‌ های تان را از بین می ‌برد. شاید با برخی از آزمایش‌ های بارداری، اطمینان بیشتری به دست آورید یا ترجیح دهید که با زندگی در لحظه، روز را بگذرانید. البته داشتن حسادت به تجربه‌ شخص دیگر به این معنا نیست که از بارداری دوباره‌ خود نا شاد هستید.

برای داشتن احساس خوب مانع ایجاد نکنید

سخت ‌ترین بخش بارداری پس از سقط جنین، آگاهی از احتمال سقط جنین دوباره است. سخت است. اما به خود اجازه دهید که درباره‌ بارداری جدید تان هیجان ‌زده و شاد باشید. بسیاری از بانوان احساس مثبت خود را به شدت پنهان می‌ کنند، زیرا احساس می ‌کنند که نشان دادن شادی فراوان ممکن است پس از شکست باعث ویرانی شدید آنها شود.

شاید به آینده چنین بیاندیشید که " اگر کارها به خوبی پیش رفت " یا " اگر بچه به دنیا آمد " سپس برای خرید وسیله برای فرزندتان اقدام خواهید کرد یا حتی انتخاب نام او را به تعویق اندازید. در حالی که این عمل باعث شود که احساس کنید همیشه در انتظار بدترین نتیجه هستید و وقتی اتفاقی نیفتاد نگرانی جدیدی برای خود درست کنید. زمانی که باردارید، یکی از بی ‌نظیر ترین دوران زندگی تان را سپری می کنید و هرگز دوباره تکرار نمی ‌شود، پس با روحیه مثبت به بارداری خود نگاه کنید.

این حس بی‌ همتا می ‌تواند اولین احساس جنبش ناشی از حرکات فرزندتان باشد یا رسیدن به آخرین ماه بارداری یا آگاهی از این که فرزندتان دختر یا پسر است. لحظه‌ خوش تولد فرزند تان فرا می ‌رسد و آن هنگام امیدوارتر خواهید بود.

قوس و قزح زیبایی خاصی دارد که پس از طوفان پدید می‌آید و نماد امیدواری است. این روایتی است که بسیاری از بانوان را پس از سقط جنین، مرده‌ زایی به بارداری دوباره خود امیدوار می کند. فرزند دیگر جای بچه‌ از دست رفته را نمی ‌گیرد و شاید احساس دوست داشتن بچه‌ جدید به روشی که فرزند از دست رفته‌ خود را دوست داشتید، متناقض باشد. برای بچه ‌ای که می‌توانستید داشته باشید و نوزادی که در آغوش دارید، همیشه در قلب تان جایگاه خاصی وجود خواهد داشت. همیشه امیدوار به اتفاقات خوب باشید و برای رسیدن به هدف خود آماده و برنامه ریزی شده حرکت کنید.

منبع: rd