The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

ترشحات آبکی بی رنگ در بارداری نشانه سوراخ شدن کیسه آمنیوتیک است؟

سوال مخاطب:

آیا ترشحات آبکی بی رنگ در دوران بارداری طبیعی است و یا نشانه سوراخ شدن کیسه آمنیوتیک است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

پارگی کیسه آب معمولاً با لکه بینی یا مقداری خونریزی توام است. اصولاً این ترشحات در دوران بارداری دیده می شود و نگران کننده نیستند و چون اغلب با آلودگی قارچی برفک مانند همراه است مهم نیستند ولی اگر حجم آن زیاد باشد حتما باید با پزشکتان در میان بگذارید تا مسئله پارگی کیسه آب را رد کند.کیسه آب یک غشای محتوی مایع آمنیوتیک است که جنین و جفت را در بر گرفته و درحقیقت ادامه حیات جنین وابسته به آن است. با کامل شدن دوره بارداری، کیسه آمنیوتیک به خودی خود پاره می‌شود، و شما وارد مرحله زایمان می‌شوید.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +