The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا روزه گرفتن در اوایل بارداری تاثیر بر جنین میگذارد؟

سوال مخاطب:

من از بارداری خود بی اطلاع بودم و چند روزی را روزه گرفتم. آیا به جنین آسیبی وارد شده است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

روزه گرفتن تاثیر چندانی روی بارداری ندارد به خصوص بعد از سه ماهگی و همین طور تحمل رژیم های سخت برای اضافه وزن نیز مثل روزه گرفتن است به شرطی که مکمل های حاملگی که شامل مجموع ویتامین های ضروری و مواد معدنی نظیر آهن، روی، منیزیم، کلسیم و ... می باشد مورد استفاده قرار بگیرد.خانم‌های بارداری که قصد دارند روزه بگیرند باید به این نکته توجه کنند که در طول ماه مبارک رمضان نباید دچار ضعف مفرط شوند زیرا در این صورت قند از سمت مادر به جنین نخواهد رفت و جنین با افت قند خون مواجه خواهد شد. البته برخی از خانم‌ های باردار روزه هم می‌گیرند و به هیچ ‌وجه دچار ضعف نمی‌شوند. میزان آبی که مادران باردار دریافت می‌ کنند یا ساعاتی که در معرض آفتاب قرار می‌گیرند برای سلامت خود و جنین ‌شان بسیار مهم است.  می‌توانند روزه‌ داری را برای خانم‌های باردار میسر یا غیر ممکن کنند.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +