The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

اقدامات لازم برای بارداری بعد از 8 ماه تلاش ناموفق چیست؟عکس رنگی از رحم مفید است؟

سوال مخاطب:

8 ماه است اقدام به بارداری کردم اما باردار نشدم، من و همسرم آزمایشات زیادی انجام داده ایم و مشکلی وجود ندارد، آیا احتمال چسبندگی لوله رحم وجود دارد؟ آیا گرفتن عکس رنگی ضرری ندارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

بیمارانی که بیش از شش ماه برای بارداری تلاش می کنند ولی موفق نشوند نازا تلقی می شوند. برای بررسی علت باید همه کارهای لازم به ترتیب آزمایشات ضروری از مرد( اسپرم) و زن، سونوگرافی از رحم و تخمدانها و آزمایش PCT ( تست بعد از نزدیکی) و در صورت شک و لزوم عکس رنگی از رحم و سرانجام لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی انجام شود تا علت روشن و رفع گردد و در نهایت با انجام IVF یا لقاح مصنوعی مشکل را حل کرد بنابراین صرفا با چند آزمایش علت نازایی مشخص نمی شود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +