The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

بهترین زمان بارداری مجدد بعد از حاملگی پوچ ؟

سوال مخاطب:

بعد از داشتن یک بارداری پوچ چه زمان می توان برای بارداری دوباره اقدام کرد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

اول از همه باید علت حاملگی پوچ را پیدا کرد و آن را درمان کرد بعد اقدام به بارداری مجدد نمود بیشترین فاکتوری که امروزه باعث حاملگی پوچ می شود کمبود حرکت اسپرم مرد و یا بالا بودن میزان اسپرم های آنورمال و غیرطبیعی است که با توجه به امواج پارازیتی برای ماهواره، موبایل، لب تاپ، آلودگی هوا، اعتیادات مختلف به خصوص سیگار و دخانیات از همه مهمتر فشار عصبی به خصوص گرفتاری های مالی و بدهکاری و ... است که با یک آزمایش اسپرم ساده مشخص می شود که در صورت وجود مشکل ابتدا باید شوهر درمان شود بعد حاملگی اتفاق بیفتد در غیر این صورت شما می توانید بلافاصله نیز حامله شوید هر چند که شانس تکرار حاملگی پوچ بیشتر نیز خواهد بود. در گذشته کسی که سه بار پشت سرهم به سقط مبتلا می شد سه تا شش ماه فاصله داده می شد ولی امروزه معتقدند که این کار هم ضرورت ندارد.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +