The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

فواید و عوارض خوردن آلو و آلو خشک در بارداری

برخی از بانوان باردار همیشه در حال خوردن هستند، به طوری که از خوردن زیاد خسته می شوند. بهترین مکمل های غذایی در دوران بارداری خوردن انواع میوه های تازه و میوه های خشک است. اگر هنوز از میوه های خشک استفاده نکرده اید، حتما در دوران بارداری از آنها استفاده کنید. بیشتر افراد قبلا آلو خشک را خورده اند، اما آیا می توانیم در دوران بارداری آلو بخوریم؟ آلو در حقیقت یک انتخاب عالی به عنوان یک میان وعده در دوران بارداری است که فواید شگفت انگیزی برای بدن دارد. اما فراموش نکنید که افراط در مصرف هر چیزی، به خصوص در دوران حساس بارداری عوارض جانبی خطرناکی در پی خواهد داشت. در ادامه فواید و عوارض جانبی خوردن آلو در دوران بارداری مورد بررسی قرار گرفته است، لطفا با همراه باشید. 

فواید خوردن آلو و آلو خشک در بارداری

آلو و یا آلو خشک، یک گزینه غذایی فوق العاده و سالم در سراسر جهان است. آنها یک منبع غذایی عالی هستند و همه می توانند در دوران بارداری با خیال راحت از آنها مصرف کنند. با این که به ندرت عوارض جانبی برای بدن دارند، اما قبل از اینکه آلو خشک را در رژیم روزانه خود جای دهید، با پزشک خود مشورت کنید. این به این دلیل است که هر بارداری متفاوت است و اینکه آیا شما با خیال راحت می توانید آنها را مصرف کنید یا نه، بستگی به وضعیت سلامتی شخصی شما در دوران بارداری دارد.

در زیر برخی از مزایا و فواید خوردن آلو در دوران بارداری را بیان می کنیم:

1- آلو مانع از یبوست در بارداری می شود

آلو بدن را از یبوست حفظ می کند و به حرکت مواد غذایی در روده کمک می کند. یکی از مشکلات رایج بانوان باردار، یبوست و سایر انواع مشکلات روده است. آلو خشک یک انتخاب ایده آل برای کمک به کاهش علائم یبوست است و کمک می کند تا حرکت روده به حالت عادی خود برگردد.

2- آلو مانع از کمبود آهن در بارداری می شود

آلوها یک انتخاب بسیار عالی برای جلوگیری از کم خونی و بالا رفتن سطح آهن در بدن شما هستند. یکی از مواد مغذی مهم و ضروری برای رشد و تکامل بهتر جنین، آهن است و آلو دارای مقدار زیادی از این ماده مهم است. در دوران بارداری، نیاز به آهن به طور قابل توجهی افزایش می یابد و فقط چیزهای معمولی که می خورید، نیاز آهن بدن شما را تامین نمی کند. اما با خوردن آلو خشک به عنوان میان وعده روزانه، هموگلوبین خون بیشتر می شود و از کم خونی جلوگیری می کند.

3- آلو به سیستم ایمنی بدن شما کمک می کند

خوردن آلو به بانوان باردار و جنین کمک می کند تا ایمنی بدنشان را تقویت کنند و خستگی را رفع می کند. آلو همچنین باعث آرامش اعصاب می شود و انرژی بدن را حفظ می کند.

4- آلو ضد حالت تهوع است

آلو به طور طبیعی به حالت تهوع کمک می کند و این حالت را از بین می برد.

5- آلو مانع از بروز فشارخون و افسردگی می شود

آلو سیاه منبع واقعی پتاسیم، باعث می شود فشار خون کاهش پیدا کند و از تنش و افسردگی جلوگیری می کند.

6- آلو بر روی پوست شما شگفتی ایجاد می کند

آلو شگفتی های زیادی برای پوست شما و جنین دارد و باعث می شود شما و فرزندتان پوستی نرم و زیبا داشته باشید.

7- آلو، از درد مفاصل جلوگیری می کند

بسیاری از بانوان در دوران بارداری، گرفتگی و درد در مفاصل را تجربه می کنند. استفاده از آلو به طور منظم، در جلوگیری و تسکین این ناراحتی ها بسیار موثر است. آلو همچنین از هر گونه التهابی که در دوران بارداری رخ می دهد، جلوگیری می کند.

.

عوارض جانبی خوردن آلو و آلو خشک در دوران بارداری

مصرف بیش از حد آلو، اشتهای شما را برای وعده غذایی بعدی کم می کند و بنابراین به بدن شما  کالری کمتری می رسد و میزان مصرف کالری مورد نیاز برای شما و جنین کمتر می شود. آلو به عنوان یک ملین قوی شناخته شده است و مصرف بیش از اندازه آن می تواند باعث اسهال شود. و همچنین خوردن بیش از اندازه آلو، باعث اختلالات ناخوشایند معده، مانند نفخ شکم می شود.

حقیقت این است که آلو در دوران بارداری به عنوان یک مکمل غذایی ایده آل به شمار می رود. بنابراین، بهترین گزینه قبل از اضافه کردن آلو به رژیم بارداری، مشاوره با پزشک خود است، و پس از مشورت مطمئن شوید که مصرف محدود آلو برای شما و جنین کاملا بی خطر و مفید باشد. شما پس از استفاده از آلو خشک می توانید اثرات مثبت آن بر روی بدن خود را احساس کنید.

 

 مطالعه بیشتر:

1- خوردن آلو چه عوارض جانبی و فوایدی دارد؟

2- آیا خوردن زردآلو در دوران بارداری بی خطر است؟

3- خواص و عوارض جانبی خوردن انگور در بارداری

4- خوردن کیوی در بارداری چه فوایدی دارد؟