The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا تستی برای تشخیص سریع پارگی کیسه آب جنین وجود دارد؟

سوال مخاطب:

آیا تستی برای تشخیص سریع پارگی کیسه آب وجود دارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)     

  

پارگی کیسه آب به دو شکل است، یا پارگی وسیع است که مقدار زیادی آب خارج می‌شود و شکم کوچک شده و بیشتر بعد از پنج ماهگی اتفاق می‌افتد که اغلب بخاطر استرس، فشار آوردن، عفونت یا وجود فیبروم در رحم، رحم دوشاخ و نارسایی دهانه رحم پیش می‌آید و یا به شکل سوراخ است که در این حالت با تست فرن و یا تست FFP یا فیبرو نکیتن قابل تشخیص است و در این مورد استراحت و داروهای شل‌کننده رحم می‌تواند باعث بسته‌شدن سوراخ شود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +