The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا آلودگی هوا بر سلامت جنین تاثیر دارد؟ دستگاه تصفیه هوا در منزل لازم ست؟

سوال مخاطب:

آیا آلودگی هوا برای سلامت جنین مضر است، چه مراقبتهایی در این شرایط لازم و ضروری است؟ استفاده از دستگاه تصفیه هوا در منزل توصیه می شود؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)     

  

آلودگی هوا بیشتر در مردان باعث ضعف و کندی حرکت نطفه می شود که اغلب باعث نازایی یا سقط می گردد. شکی نیست که هوای سالم، غذای سالم، روحیه سالم در سلامت جنین نقش دارد. نکته ای که در این روزها زیاد در مورد آن بحث می شود آلودگی صوتی ناشی از پارازیت های ماهواره ای است که هنوز مطالعه و بررسی درستی روی آن صورت نگرفته است، به هر حال استفاده از دستگاه تصفیه هوا بخصوص روزهایی که آلودگی هوا شدید است برای سلامت مادر و اطرافیان هم مفید است.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +