The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

جوش زدن در دوران بارداری نشانه چه جنسیتی است

شاید بارداری آنقدرها هم که فکر می کردید زیبا و لذت بخش پیش نمی رود. احتمالا انتظار نداشتید که با شروع دوران بارداری این چنین صورتتان پر از جوش و آکنه شود و دیگر خبری از آن پوست شفاف و درخشنده نباشد. به جای غصه خوردن بیایید از زاویه دیگری به ماجرا نگاه کنیم. برخی از قدیمی ها معتقدند که جوش در بارداری و جنسیت جنین با هم ارتباط دارند. اگر این طور باشد، جوش زدن در دوران بارداری نشانه چه جنسیتی است؟ مطالعه در مورد جوش در بارداری و تعیین جنسیت و حدس زدن این که یک پرنسس در راه دارید یا یک پسر دوست داشتنی، می تواند یکی از کارهای سرگرم کننده در سه ماهه اول بارداری باشد.

جوش در بارداری نشانه چیست؟

بسیاری از مادران وقتی باردار می شوند دچار تغییرات پوستی شدید از جمله جوش، تیرگی ها، ملاسما و ... می شوند که متاسفانه ظاهر ناخوشایندی در پوست آنها ایجاد می کند. خوشبختانه بسیاری از این تغییرات موقتی بوده و درعرض چند ماه بعد از زایمان پوستتان به حالت اولیه بازخواهد گشت. ممکن است این سوال برایتان پیش آید که جوش زیاد در بارداری نشانه چیست؟ و چرا پوستتان به این وضعیت دچار شده است؟

در دوران بارداری بدن مادر دچار تغییرات هورمونی بسیار شدیدی می شود که منجر به افزایش متابولیسم، و افزایش کارکرد غدد عرق و غدد سباسه خواهد شد. در اثر افزایش فعالیت غدد عرق، ترشحات آنها سطح پوست مادر را می پوشاند و اگر مادر در فواصل مناسب اقدام به شستن و تمیز کردن پوست خود نکند، احتمالا این ترشحات منجر به مسدود شدن مجرای غدد سباسه خواهد شد. 

در اثر ادامه انسداد مجرا، سبوم (ماده مومی شکل تولید شده توسط غدد سباسه) در درون بخش ترشحی غده تجمع پیدا کرده و به مرور از میان سلول ها راهی به سطح پوست باز می کند و ایجاد یک جوش چرکی را خواهد کرد.

جوش زدن در دوران بارداری نشانه چه جنسیتی است؟

حال که مکانیسم ایجاد جوش و نیز افزایش احتمال جوش زدن در دوران بارداری را دانستید، آیا به نظر شما جوش زدن در بارداری و جنسیت جنین با یکدیگر ارتباط دارند؟

بر اساس باورهای عمومی، اگر جنین پسر باشد هورمون های مردانه (آندروژن ها) از بدن جنین وارد بدن مادر شده و منجر به جوش زدن صورت و بدن مادر خواهند شد. برخی دیگر از این باورهای عمومی می گویند که زیباتر شدن و شفاف تر شدن صورت مادر نشان دهنده جنین پسر بوده و اگر صورت مادر پر از لک و جوش شده یعنی جنین دختری در راه دارید زیرا که جنین دختر زیبایی مادر را می گیرد. حال تصمیم با شماست، جوش زدن در دوران بارداری نشانه چه جنسیتی است؟ پسر یا دختر؟ به سایر نشانه ها توجه کنید!