The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا خودارضایی در زنان باعث نازایی می شود؟

نگرش افراد مختلف به خودارضایی متفاوت است. ما در این متن قصد داریم که از دیدگاه علم پزشکی به این مساله نگاه کنیم و به شما بگوییم که آیا خودارضایی در زنان باعث نازایی می شود؟ 

آیا خودارضایی در زنان باعث نازایی می شود؟ 

جواب این سوال خیر است. خودارضایی باعث ناباروری در زنان نمی شود. استمناء یا خودارضایی در روند پریود شدن، تخمک گذاری و یا باردار شدن تداخلی ایجاد نمی کند. ممکن است مطالب مختلفی درباره استمناء بشنوید. از جمله اینکه می تواند باعث بیماری شود، رشد شما را کم کند، مشکلات روحی ایجاد کند، منجر به نابینایی شود یا فرد را از داشتن فرزند محروم کند. اما این موارد از نظر تحقیقات پزشکی درست نیست.

استمناء غالباً موضوعی خصوصی تلقی می شود و بعضی از افراد ممکن است از صحبت درباره آن خجالت بکشند و هنگامی که مردم از صحبت کردن یا سؤال درباره چیزی بسیار خجالت می کشند، ممکن است چیزهایی که دقیق نیستند را باور کنند.

آیا خودارضایی در زنان باعث نازایی می شود، ایا خود ارضایی سبب ناباروری می شود؟

خودارضایی باعث مشکلات باروری نمی شود. ولی مثل هر رفتار دیگری اگر زیاد صورت بگیرد در روند طبیعی برقراری رابطه جنسی اختلال به وجود می آورد. استمناء روزانه می تواند منجر به ضعف، خستگی، انزال زودرس در مردان شود و ممکن است روی فعالیتهای جنسی شما با همسرتان مشکل ایجاد کند. خودارضایی بیش از حد همچنین می تواند صمیمیت جنسی با همسرتان را دچار اشکال کند. اگر خودارضایی باعث شود که دیگر با همسرتان به لذت جنسی کافی نرسید، این موضوع می تواند سطح استرس شما را افزایش دهد و به طور کلی می تواند ناامیدی و نارضایتی زناشویی تان را افزایش دهد. داشتن آرامش زوج ها از مواردی است که تاثیر آن در لقاح طبیعی ثابت شده است.

 داشتن غریزه جنسی امری طبیعی است. با این حال ، بیش از حد هر چیز مضر است. بنابراین، اگر خودارضایی بیش از حد دارید، می توانید انرژی خود را صرف مواردی مانند ورزش ، فعالیت های خلاق و وقت گذراندن با خانواده و دوستان کنید تا بتوانید این موضوع را کاهش دهید.

آیا خودارضایی زنان باعث نازایی می شود، آیا استمناء مضر است؟

 براساس یافته های یک سایت معتبر پزشکی، سایت مد وب، جامعه پزشکی استمناء را یک بیان طبیعی و بی ضرر از رابطه جنسی برای مردان و زنان می داند. این امر هیچ آسیب جسمی به بدن وارد نمی کند و می تواند در طول زندگی شخص به عنوان بخشی از رفتارهای عادی جنسی با اعتدال انجام شود. برخی فرهنگ ها و مذاهب با استمناء مخالف هستند و یا حتی آن را گناه می دانند. این موضوع می تواند باعث احساس گناه یا شرم در فرد شود.

برخی از متخصصان معتقدند که استمناء می تواند سلامت جنسی و روابط زوج ها را بهبود ببخشد. با کاوش در بدن خود از طریق استمناء می توانید تعیین کنید که چه چیزی از نظر جنسی برای شما خوشایند است و می توانید این موضوع را با همسرتان به اشتراک بگذارید.

عوارض خودارضایی در زنان چیست؟

استمناء عوارض جانبی مضری ندارد. با این حال ، برخی از افراد ممکن است در مورد خودارضایی احساس گناه کنند و یا بیش از حد به این موضوع بپردازند.

  • خودارضایی و گناه

ممکن است برخی افراد به دلیل اعتقادات فرهنگی ، معنوی یا مذهبی در مورد خودارضایی احساس گناه کنند.استمناء نه غلط است و نه غیراخلاقی ، اما هنوز هم ممکن است پیام هایی بشنوید که خودارضایی لذتی "کثیف" و "شرم آور" است. این موضوع می تواند سطح استرس بدنتان را افزایش دهد.

  • اعتیاد به خودارضایی

برخی از افراد ممکن است بیش از حد به این کار بپردازند و دچار اعتیاد به آن شوند. اگر خودارضایی باعث موارد زیر در شما شده است، بهتر است با یک مشاور و یا روان درمانگر صحبت کنید.

  • کارهای روزانه یا فعالیتهای روزانه تان دچار اشکال شده است
  • از دست دادن کار یا ایجاد اشکال در تحصیل

اعتیاد به خودارضایی می تواند به روابط شما و سایر بخش های زندگی شما آسیب برساند. خودارضایی بیش از حد ممکن است کار یا مطالعات شما را مختل کند و بهره وری شما را کاهش دهد.

همچنین خودارضایی بیش از حد می تواند به روابط عاشقانه شما آسیب برساند، زیرا شما به همان اندازه که در گذشته به نیازهای عاطفی و جسمی همسرتان توجه می کردید، به او محبت نمی کنید.

اگر نگران هستید که ممکن است به خودارضایی اعتیاد داشته باشید، با پزشک یا مشاور خود در مورد راه های کاهش خودارضایی صحبت کنید.

آیا خودارضایی در زنان باعث نازایی می شود، آیا خودارضایی باعث آسیب به پرده بکارت می شود؟

خودارضایی در صورتی که توسط داخل کردن اجسام یا انگشت به داخل واژن صورت نگیرد، نمی تواند باعث از بین رفتن پرده بکارت شود.پرده ی بکارت انواع مختلفی دارد و گاهی پارگی آن می تواند بدون هیچ نشانه ای اعم از خونریزی یا درد باشد. خودارضایی اگر باعث ضربه ی مستقیم به پرده بکارت شود، ممکن است آن را از بین ببرد.

https://www.webmd.com/sex-relationships/guide/masturbation-guide#2