The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

دفعات نزدیکی برای بارداری چقدر باید باشد؟

با تصمیم برای بچه دار شدن، احتمالا انبوهی از سوالات و نگرانی ها برای شما و همسرتان ایجاد می شود. از جمله اینکه چطور باید برای بارداری اقدام کنید؟ بهتر است چه زمانی رابطه جنسی داشته باشید؟ چند بار در طول ماه باید رابطه برقرار کنید؟ و سوالاتی از این دست که شاید به دلیل خجالت، نتوانید به راحتی آن ها را از پزشک خود بپرسید. اما نگران نباشید، زیرا با خواندن ادامه مطلب می توانید به پاسخ تمامی این سوالات از جمله تعداد دفعات نزدیکی برای بارداری، دست پیدا کنید. پس با ما همراه شوید.

احتمال باردار شدن در چه زمانی بیشتر است؟

اگر فکر می کنید هر زمان در طول ماه نزدیکی کنید، بچه دار خواهید شد، سخت در اشتباهید! احتمال باردار شدن در صورتی افزایش پیدا می کنید که شما در زمانی موسوم به"پنجره باروری" رابطه جنسی داشته باشید. پنجره باروری، به روزهایی در چرخه قاعدگی زنان گفته می شود که امکان باردار شدن در آن ها وجود دارد و مصادف با روز تخمک گذاری و روزهای حوالی آن است.

طبق یک قاعده کلی، از 6 روز قبل از تخمک گذاری تا یک روز پس از آن، در پنجره باروری یک خانم قرار داشته و نزدیکی در آن روزها، با بیشترین شانس و احتمال برای باردار شدن همراه است.

البته باید به این نکته مهم توجه داشته باشید که طول چرخه قاعدگی و زمان تخمک گذاری در هر خانم با دیگری متفاوت بوده و بنابراین روزهای پنجره باروری نیز در آن ها یکسان نیست و با هم فرق دارند. بنابراین بهتر است حتما با پزشک خود در این مورد مشورت کرده و از او بخواهید تا به شما برای پیدا کردن روز تخمک گذاری و پنجره باروری کمک کند.

آیا برای بچه دار شدن حتما باید در روز 14 سیکل نزدیکی داشته باشیم؟

بسیاری از زنان بر اساس شنیده های خود، اینطور فکر می کنند که روز 14 سیکل، برابر با روز تخمک گذاری است و بنابراین زمان روابط خود را بر اساس این روز تنظیم می کنند. البته که در صورت 28 روزه بودن سیکل قاعدگی این فکر کاملا صحیح و درست است، اما اگر طول چرخه شما کمتر یا بیشتر از 28 روز باشد، روز تخمک گذاری برابر با روز 14 سیکل نیست و ممکن است در زمان دیگری رخ دهد. بنابراین حتما برای تعیین زمان نزدیکی ها، به طول سیکل خود توجه کرده و بر اساس آن زمان تخمک گذاری را مشخص کنید.

تعداد دفعات نزدیکی برای بارداری

به طور قطع، داشتن یک الگوی منظم برای رابطه جنسی، شانس بچه دار شدن شما را به شکل قابل توجهی بالا می برد. اما شاید این سوال برایتان ایجاد شود که دفعات نزدیکی برای بارداری، چند بار در هفته، روز و یا ماه است؟!

در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که برای تعیین دفعات نزدیکی در بارداری، شما می توانید دو راه را انتخاب کنید:

1. با تعیین روز تخمک گذاری و پنجره باروری، صرفا در همان روزها رابطه جنسی برقرار کنید. این روش اگرچه بسیار دقیق و علمی است، اما از آنجا که برخی از خانم ها چرخه های قاعدگی منظمی ندارند، ممکن است باعث سردرگمی این دسته از افراد بشود. به علاوه، این زمان بندی و تلاش برای تشخیص روز تخمک گذاری، می تواند استرس و اضطراب زیادی را برای زوجین به همراه داشته باشد.

2. راهکار دوم این است که بسته به میل و علاقه شخصی خود برای روابط جنسی برنامه ریزی کرده و اگر دوست دارید در تمام طول ماه هم نزدیکی کنید! اما در این حالت، به یاد داشته باشید که حتما در هر هفته، رابطه داشته باشید. زیرا بدین ترتیب بدون اینکه خودتان متوجه شوید، حداقل برای یک بار هم که شده در روز تخمک گذاری و روزهای حوالی آن نیز رابطه جنسی خواهید داشت.

هیچ فرقی ندارد که شما کدامیک از این راه ها را انتخاب می کنید، زیرا هر دو آن ها موثر و کارآمد هستند. البته به شرط آنکه فواصل روابط زناشویی شما یک روز در میان باشد تا اسپرم ها فرصت کافی برای بالغ شدن را در اختیار داشته باشند و از قدرت باروری آن ها کم نشود.

آیا باردار شدن بعد از یک بار رابطه جنسی ممکن است؟

بله! در حقیقت باید بدانید که هیچ قانون و قاعده مشخصی در رابطه با تعداد دفعات نزدیکی برای بارداری وجود ندارد و برخی از زوجین ممکن است تنها با یک بار تلاش در زمان مناسب باردار شوند! اما این مساله در مورد همه افراد صدق نکرده و بنابراین اگر در حال اقدام برای بچه دار شدن هستید، بهتر است دقیق تر عمل کرده و با برقراری چند نوبت رابطه جنسی در طی ماه و در حوالی تخمک گذاری، شانس موفقیت خود را افزایش دهید.

مطالعه بیشتر:

براي بارداري بعد از نزديكي چه بايد كرد ؟

برای بارداری در هفته چند بار نزديكي كنيم؟

دقیق ترین روش نزدیکی برای بارداری کدام است؟

چه آمیزشی باعث حاملگی میشود و بعد از آن چه کنیم تا باردار شویم؟

?پرسش و پاسخ های دفعات نزدیکی برای بارداری

دفعات نزدیکی برای باردار شدن، چند بار در هفته، روز و یا ماه است؟!

اگر دوست دارید در تمام طول ماه هم نزدیکی کنید! اما در این حالت، به یاد داشته باشید که حتما در هر هفته، رابطه داشته باشید. زیرا بدین ترتیب بدون اینکه خودتان متوجه شوید، حداقل برای یک بار هم که شده در روز تخمک گذاری و روزهای حوالی آن نیز رابطه جنسی خواهید داشت.

آیا تعداد دفعات نزدیکی برای بارداری مهم است؟

به طور قطع، داشتن یک الگوی منظم برای رابطه جنسی، شانس بچه دار شدن شما را به شکل قابل توجهی بالا می برد. اما باید حتما در زمان تخمک گذاری یا نزدیک آن رابطه جنسی داشته باشید.

آیا برای بچه دار شدن حتما باید در روز 14 سیکل نزدیکی داشته باشیم؟

در صورت 28 روزه بودن سیکل قاعدگی این فکر کاملا صحیح و درست است، اما اگر طول چرخه شما کمتر یا بیشتر از 28 روز باشد، روز تخمک گذاری برابر با روز 14 سیکل نیست و ممکن است در زمان دیگری رخ دهد. بنابراین حتما برای تعیین زمان نزدیکی ها، به طول سیکل خود توجه کرده و بر اساس آن زمان تخمک گذاری را مشخص کنید.

آیا باردار شدن بعد از یک بار رابطه جنسی ممکن است؟

بله! در حقیقت باید بدانید که هیچ قانون و قاعده مشخصی در رابطه با تعداد دفعات نزدیکی برای بارداری وجود ندارد و برخی از زوجین ممکن است تنها با یک بار تلاش در زمان مناسب باردار شوند!

دیگر مطالب اقدام به بارداری و نکات مهم برای اقدام بارداری صحیح

مطالب دیگر این دسته بندی را می توانید در این بخش مشاهده کنید