The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

سه توصیه برای تسهیل زایمان!

استخدام پرستار و بستن ساک بخش بی اهمیت فرآیند زایمان است، اما حفظ آمادگی جسمی و روحی برای مقابله با دشواری های تولد نوزاد بخش اصلی و مهم زایمان را تشکیل می دهد. هم از این رو، در این نوشتار با عوامل شگفت آوری که زایمان را تسهیل می کنند، آشنا خواهید شد.

 

مصرف خرما

یافته های محققان کالج سلطنتی لندن نشان می دهند، بانوانی که در دوران بارداری خرما می خورند کمتر از بانوانی که چنین نکرده اند برای آغاز پروسه زایمان به دارو نیاز دارند.

پروفسور ملیندا جانسون، قائم مقام آکادمی تغذیه دانشگاه بریستول گفت:" به نظر می رسد خرما حاوی ترکیبی مشابه هورمون آکسی توسین است که پروسه زایمان را هفت ساعت کاهش می دهد. بانوان باردار با مصرف روزانه شش عدد خرما می توانند پروسه زایمان را تسریع کنند. "

 

خواب بیشتر

محققان مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های آمریکا اعلام کردند، بانوانی که در ماه انتهایی بارداری کمتر از شش ساعت در شبانه روز می خوابند، فرآیند زایمان شان 11 ساعت زمان خواهد برد و احتمال این که پزشکان مجبور شوند از روش سزارین استفاده کنند بیش از بانوانی است که در ماه انتهایی بارداری بیش از هفت ساعت خوابیده اند.

دکتر جودی میندل، استاد مدرسه پزشکی دانشگاه آلاباما و نویسنده کتاب " خواب و بارداری " گفت:" بانوان باردار برای خوابیدن در سه ماهه انتهایی بارداری باید از بالشت های ویژه بارداری استفاده کنند. "

 

تقویت پاها

یافته های محققان دانشکده پزشکی دانشگاه آدلاید نشان می دهند، تقویت عضلات پا و لگن نقش اساسی در تسریع پروسه زایمان ایفاء می کنند.

دکتر اریک اوبراین، پزشک متخصص زنان و زایمان بیمارستان دانشگاه آدلاید گفت:" ورزش و تقویت کردن عضلات پاها و لگن عوامل موثر در آسان تر شدن زایمان طبیعی است. "

او افزود:" چمباتمه زدن در حالی که یک توپ بین دیوار و کمر قرار دارد و چرخاندن انگشتان پاها به سوی شانه ها بهترین ورزش برای تقویت عضلات پاها و لگن است. "

منبع: fitpregnancy