The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

علت و درمان درد لگن در بارداری، آیا احتمال زایمان زودرس وجود دارد؟

سوال مخاطب:

هفته سی و یکم بارداری هستم و احساس درد در ناحیه لگن دارم علت آن چیست آیا احتمال زایمان زودرس وجود دارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

در اواخر حاملگی بعد از هفته 30 بارداری سنگینی رحم باعث ایجاد درد لگن می شود که اغلب با استراحت بهبود می یابد و زمانی نیز هورمونی که برای شل شدن استخوان های لگن ترشح می شود باعث درد و ایجاد فاصله بین استخوان ها می شود که این هم امری طبیعی است ولی اگر مداوم و شدید بود حتما با پزشکتان مطرح کنید.بهتر از همه باید علت درد در دوران بارداری را مشخص کرد شاید خونریزی پشت جفت اتفاق افتاده یا حاملگی با فیبروم یا کیست تخمدان به خصوص آندومتریوما وجود دارد که فقط باید با استراحت و داروهای شل کننده و شیاف دیکلوفناک ... آن را به حداقل رساند ولی گاهی نیز به علت بزرگی و کشش رحم به خصوص اگر چسبندگی هم وجود داشته باشد می تواند باعث درد گردد.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر: 

 

منبع: نی نی +