The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

عدم انجام تست NT جایگزین دیگری در سه ماهه دوم دارد؟

سوال مخاطب:

هفته شانزدهم بارداری هستم و تست nt را انجام ندادم. آیا تست دیگری به عنوان جایگزین وجود دارد تا در هفته های بعد انجام دهم؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

اولا سونوگرافی به تنهایی فاقد ارزش است که بتوان بر اساس آن تصمیم گرفت و باید با تست غربالگری(screen test) همراه باشد ثانیا در سونوگرافی nt نه تنها مایع پشت گردن بلکه موارد دیگری مانند عدم وجود تیغه بینی و اخیرا نیز تغییراتی در گوارش و یا بطن های مغزی نیز به وجود می آید که سونوگرافیست ورزیده همه آن ها را گزارش می نماید و تازه اگر هر دوی این اقدامات مثبت باشد باید برای تصمیم گیری و ختم حاملگی حتما آمنیوسنتز انجام شود تا تکلیف را تا حد نزدیک به صد در صد روشن می نماید. زیرا بارها اتفاق افتاده که هر دو تست مثبت بودند ولی جنین سالم بوده است و برعکس منفی بودن آن ها نیز دلیل بر سلامت صد در صد جنین نبوده است یعنی هر دو تست منفی بوده است ولی جنین منگول به دنیا آمد.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +