The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

علل و درمان کم خونی در اواخر بارداری چیست؟

سوال مخاطب:

ماه هشتم بارداری هستم و در آزمایش خونم مشخص شد که ماه هشتم بارداری هستم و در آزمایش خونم مشخص شد که کم خون شده ام، دلیل آن چیست و برای رفع این مشکل چه باید کرد؟ 

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

کم خونی اگر قبل وجود نداشت و به خصوص عدم وجود تالاسمی ثابت شود امری طبیعی در حاملگی است زیرا جنین نه تنها آهن بلکه کلسیم و تمامی ویتامین ها و فاکتورهای معدنی و غذایی را از مادر می گیرد و بنابراین مادر حامله بعد از 5 ماهگی دچار کم خونی از نوع کمبود آهن می شود به همین دلیل است که زن حامله علاوه بر مکمل های رایج در حاملگی به طور جداگانه باید از ماه سوم آهن نیز دریافت کند تا این اتفاق نیافتد در مواردی که هموگلوبین کمتر از ده شود جدای از پدیده فوق ممکن است مادر خونریزی های پنهانی نظیر خونریزی از لثه، روده و معده... نیز داشته باشد که علت آن پیدا شود و حتما با متخصص خون نیز مشاوره شود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +