The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا مصرف قرص آهن قبل از بارداری لازم است؟

سوال مخاطب:

آیا مصرف قرص آهن قبل از بارداری لازم و ضروری است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

چنانچه کمبود آهن یا کم خونی وجود دارد شکی نیست ابتدا باید کم خونی درمان شود گاهی ممکن است تالاسمی علت کم خونی باشد که اصلا مصرف آهن ممنوع است باید از فولیک اسید استفاده کرد در جریان حاملگی نیز دادن آهن در سه ماهه اول امروزه توصیه نمی شود و بعد از سه ماه شروع می شود مگر این که کمبود آهن با آزمایش مشخص شده باشد. اگر کم خونی (هموگلوبین زیر12) وجود دارد باید مصرف کرد در غیر این صورت نیازی به مصرف قبل از بارداری وجود ندارد. از ماه سوم حاملگی به بعد باید مصرف آهن را شروع کرد.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +