The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

عدم بارداری با وجود نتیجه تخمک و اسپرم در آزمایشات، علت چیست؟

سوال مخاطب:

مدت 6 سال است که ازدواج نموده ام من 34 سال و همسرم 39 سال دارد. تقریبا از یک سال پیش برای بچه دار شدن اقدام نموده ایم ولی تا کنون موفق نشده ایم. من هر ماه یک یا دو تخمک با اندازه خوب (که از طریق سونوی واژینال دیده می شود) داشته و عکس رنگی هم از رحم گرفته ام و نتیجه کاملا خوب بوده و همسرم نیز چند بار آزمایش  اسپرم داده و از حد خوب هم بالاتر بوده است. مشکل چیست چه اقدامی لازم است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

اول از همه سن شما برای حاملگی اول مناسب نیست و چون کمی دیر اقدام کردید آمادگی های لازم در شما برای بارداری تا حدودی کاهش یافته است ثانیا work-up های لازم در شما انجام نشده است نظیرPCT (تست بعد از نزدیکی)، هیستروسکوپی (دیدن داخل رحم به طور مستقیم)، لاپاراسکوپی (دیدن داخل شکم و بررسی وضع رحم و تخمدان ها...) و آزمایش های هورمونی، خونی و عفونی لازم که مانع بارداری می شوند. بنابراین حتما عدم حاملگی شما دلیلی دارد که باید کشف سپس اقدام شود در نهایت اگر موفق نشدید از IVF و IUI ...می توان کمک گرفت.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +