The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

در صورت نبود مشکل در سونوگرافی آزمایش سه ماهه دوم بارداری لازم است؟

سوال مخاطب:

هفته بیست و دوم بارداری هستم و در هفته بیست سونوگرافی انجام دادم و مشکلی نبود و به من توصیه شد تا آزمایش سه ماهه دوم را انجام دهم آیا انجام این آزمایش لازم و ضروری است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

انجام آزمایش هایی نظیر غربالگری و سونوگرافی سه و چهار بعدی که به طور روتین اخیرا انجام می شود چندان ضرورتی ندارد مگر در موارد خاص که به مورد مشکوک برخورد شود. بنابراین تکرار آزمایش های فوق بیشتر باعث سردرگمی و گمراهی پزشک و بیمار خواهد شد. اعمال فوق بیشتر برای سندرم داون است که آن هم صد در صد نیستند فقط در موارد مشکوک تست آمنیوسنتز است که تعیین کننده است.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +