The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

نگاه کردن به کودک زیبا، نوزاد شما را زیبا می کند=باروهای غلط

قدیمی ها عقیده دارند که نگاه کردن به افراد و یا عکس ها در دوران بارداری بر شکل ظاهری جنین موثر است. اما در این مقاله ما می خواهیم برایتان توضیح دهیم که این باور کاملا غلط است!! بنابراین اگر می خواهید بدانید که نگاه کردن به کودک زیبا، نوزاد شما را زیبا می کند یا نه این متن را با دقت مطالعه کنید.

 آیا نگاه کردن به کودک زیبا، نوزاد شما را زیبا می کند؟

 این باور زن‌های قدیمی است که اعتقاد داشتند مادر باردار هر چیزی را که ببیند، بخورد و لمس کند بر کودک تاثیر می‌گذارد. این اعتقاد می‌توانند بسیار گمراه کننده باشد و بر ارتباط عاطفی شما با کودک بعد از تولد یا چند روز پس از آن تاثیر بگذارد و نیز سبب بروز استرس در بارداری گردد.

در واقع، بسیاری معتقدند آنچه را که مادر تجربه می‌کند،‌ می‌تواند بر جنین در حال رشد تاثیر بگذارد. ولی در مورد خصوصیات ظاهری جنین صدق نمی‌کند. کودک از طریق ژن‌هایی که از پدر و مادر می‌گیرد، به آنها شبیه خواهد شد.

از رنگ پوست، مو و فرم بینی کودک گرفته تا بلندی قد او زمانی‌که به سن بلوغ می‌رسد، همه توسط ژن‌های کودک مشخص خواهد شد. کار خیلی زیادی نمی‌توانید انجام دهید که در ظاهر و خصوصیات اخلاقی او تاثیرگذار باشد.

نوزادان معمولا با چیزی که والدین انتظار دارند، متفاوت خواهند بود. زیرا ظاهر نوزاد تحت تاثیر مدت اقامت در داخل رحم و تولد تغییر کرده است:

  • سر نوزاد ممکن است در زایمان طبیعی و هنگام عبور از کانال واژینال، کمی تغییر شکل داده و به حالت مخروطی درآید.
  • به خاطر تنگی فضای رحم، پاهای کمانی شکل دارد
  • گاهی ممکن است هنگام عبور از کانال تولد، استخوان‌های نرم بینی او تحت فشار قرار گیرد و به حالت له شده درآید

 این تغییراتی که بر اثر ماندن در فضای رحم و هنگام تولد در نوزاد ایجاد می‌شود، موقتی بوده و معمولا بعد از دو سال از زمان تولد از بین خواهد رفت.

کارهای سنتی بسیاری وجود دارد تا در ظاهر نوزاد تغییر ایجاد کنند مثل موارد زیر:

  • فشار آوردن به سر نوزاد برای گرد شدن آن
  • گرفتن بینی برای جمع شدن پره‌ها
  • آغشته کردن بدن نوزاد به موادی برای از بین بردن موهای زائد
  • مالیدن مخلوطی از شیر به بدن کودک برای از بین بردن آثار تولد و زیبا شدن صورت او
  • فشار آوردن به پاها در هنگام ماساژ برای صاف شدن آنها

اگر این تمرین‌ها را بیش از حد یا با فشار بیشتری انجام دهید، نه تنها اثربخش نخواهد بود بلکه خطرناک هم می‌تواند باشد. بنابراین بهتر است صبور باشید و اجازه دهید کودک کوچک شما به انسانی تبدیل شود که ژن‌هایش برای او رقم زده‌ است.

برخی از مشخصات فیزیکی که توسط ژن‌ها مشخص می‌شود، تحت تاثیر محیط ممکن است تغییر ‌کند. مثل وزن و چهره که بر اثر رژیم غذایی یا نور خورشید می‌تواند تغییر کند. طرح و آرایش کلی صورت و بدن کودک شما قبل از تولد طراحی شده است.

هنگامی‌که باردار هستید، می‌توانید با انجام کارهایی از سالم بودن نوزاد مطمئن شوید. یک بارداری سالم کلید اصلی داشتن یک کودک سالم است. غذای سالم بخورید، ورزش ملایم انجام دهید و استرس خود را به حداقل برسانید.

بعد از زایمان، به احتمال قوی متوجه خواهید شد زیباترین کودک دنیا را دارید! حال که می دانید نگاه کردن به کودک زیبا، نوزاد شما را زیبا می کند یا نه، درمورد سایر باورهای غلط و نادرست دوران بارداری تحقیق کنید و با افزایش سطح آگاهی، حاملگی بدون استرسی را پشت سر بگذارید.

 

https://www.babycenter.in/x1049954/will-looking-at-a-beautiful-baby-during-pregnancy-make-my-baby-beautiful