The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

جلوگیری از استرس در بارداری و راهکارهای پیشنهادی

همانطور که میدانید استرس در بارداری امری طبیعی است اما باید استرس‌‌ها را مدیریت کنیم و خود را از عوامل استرس‌زا دور نگه داریم. بررسی‌‌ها نشان داده زمانی که مغز در معرض استرس مداوم باشد، سیستم مدیریت استرس در بدن از کار‌ می‌افتد و واکنش التهابی بروز‌ می‌کند که در دوران بارداری‌ می‌تواند سلامت مادر و جنین را به خطر انداخته و سبب اختلالات رشد در جنین‌ ‌شود. پس به عنوان یک زن باردار باید مراقب شرایط استرس‌زا باشید و تا جای ممکن استرس را از زندگی خود دور کرده یا آن را مدیریت کنید. در ادامه چندین روش جلوگیری از استرس در بارداری را برای شما شرح داده ایم.

برای جلوگیری از استرس در بارداری چه کنیم؟

 در مورد حالات روانی خود با همسر یا یکی از دوستان‌تان مشورت کنید. لازم است در این رابطه که در طول روز یا هفته چقدر افسردگی را تجربه‌ می‌کنید ارزیابی‌ای داشته باشید. اگر در بیشتر ساعات روز دچار استرس و حالات افسردگی هستید بهتر است با یک مشاور صحبت کنید.‌ می‌توانید زیر نظر متخصص برخی سبک‌‌‌های زندگی را تغییر دهید. افزودن سرگرمی یا شرکت در کلاس‌های ورزشی نظیر یوگا و تمرین مراقبه‌ می‌تواند سبب کاهش افسردگی شود. مصرف مواد غذایی سالم و تازه و دور کردن افکار منفی از خود با توجه بیشتر به نکات مثبت زندگی هم تغییرات شگرفی ایجاد‌ می‌کند.

در اینجا روش‌هایی را به شما تحت عنوان راههای جلوگیری از استرس در بارداری آموزش‌ می‌دهیم که در رهایی از استرس به شما کمک‌ می‌کنند:

  • در ساعات معینی از روز غذا بخورید. حذف یکی از وعده‌‌‌های غذایی یا بدخوری و عدم وجود نظم در وعده‌‌‌های غذایی سبب بروز نوسانات خلقی، گرسنگی و گاه پرخوری‌ می‌شود. سعی کنید در طول روز 3 وعده اصلی شامل تمام گروه‌‌‌های غذایی را در برنامه داشته باشید و دو‌ میان وعده حاوی‌ میوه و سبزیجات تازه و مغزها را مصرف کنید.
  • سر ساعات معینی به رخت خواب بروید و شرایط را برای داشتن خواب عمیق فراهم کنید. کم‌خوابی‌ می‌تواند زمینه‌ساز استرس و نوسانات خلقی شود.
  • به نیازهای خود توجه کنید. رسیدگی به کارهای خانه و فرزندان بزرگ‌تر و گاه حتی کار بیرون همزمان با بارداری دشوار است. پس به نیازهای بدنتان توجه داشته باشید. ماساژ درمانی، مراجعه به آرایشگاه یا حتی بیرون رفتن برای خرید یا دیدن یک فیلم زیبا را در برنامه خود داشته باشید. این کارها به کاهش استرس روزانه کمک‌ می‌کنند.
  • ورزش کنید. داشتن فعالیت بدنی در طول بارداری به گردش بهتر خون کمک کرده و سبب شادابی شما‌ می‌شود. روزانه نیم ساعت پیاده‌روی کنید یا در محیطی آرام تمرین یوگا داشته باشید. برای رهایی از استرس نیم ساعت وزرش روزانه عالی است.
  • خود را از فناوری‌‌‌های پیشرفته دور کنید. استفاده از تلفن همراه را به یک سوم کاهش دهید و در عوض به موسیقی گوش دهید و کتاب بخوانید یا نقاشی کنید. این کارها به کاهش استرس کمک‌ می‌کنند. وقت گذراندن در شبکه‌‌‌های اجتماعی، جایی که مردم مرتبا دغدغه‌‌ها و استرس‌‌‌های روزانه‌شان را به اشتراک‌ می‌گذارند چندان مناسب موقعیت شما نیست.
  • سلامت روان شما روی جنین‌تان تاثیر‌ می‌گذارد. پس سعی کنید در این مرحله از زندگی مراقب احساسات خود باشید. در عین حال که سرگرم دغدغه‌‌‌های روزانه و خرید برای سیسمونی هستید کمی به سلامت خود فکر کنید. در روزهایی که احساس بی‌قراری دارید برای جلوگیری از استرس در بارداری رایحه درمانی را امتحان کنید تا بدون هیچ دارو یا ابزار خاصی افسردگی و استرس را شکست دهید.

https://parenting.firstcry.com/articles/crying-during-pregnancy-how-it-affects-your-baby/