The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

روش تضمینی برای پسر دار شدن آیا وجود دارد؟

ممکن است به داشتن پسر علاقمند باشید و بخواهید شانس خود را به روش‌های مختلف بالا ببرید به همین سبب به دنبال روش تضمینی برای پسر دار شدن می گردید. باید بدانید که چندین دهه است که تئوری‌های تعیین جنسیت وجود دارند اما این تئوری‌ها ضامن موفقیت نیستند و همیشه جنبه علمی ندارند. ولی اگر مشتاق هستید، امتحانش ضرری ندارد. به هر حال شما ۵۰ درصد شانس موفقیت دارید!  هرچند ما درک می‌کنیم که برخی زوج‌ها در دنیای خود بنابر دلایل شخصی، به دنبال داشتن نوزاد پسر هستند.اگر نظر ما را بخواهید، بهترین نتیجه این است که نوزاد سالم باشد. پس در حالی‌که این مقاله درباره راه تضمینی پسر دار شدن و بالا رفتن احتمال داشتن نوزاد پسر را مطالعه می‌کنید این موضوع را نیز در ذهن داشته باشید. 

آیا روش تضمینی برای پسر دار شدن وجود دارد؟

قبل از اینکه به اصل مطلب بپردازیم، بهتر است در مورد برخی از مسائل مهم اولیه آگاهی پیدا کنیم. سلول‌های جنسی مرد، یا اسپرم،‌ شامل دو کروموزوم مربوط به جنسیت جنین است که به آنها کروموزوم‌های جنسی می‌گویند. برای دختر کروموزوم X‌ و برای پسر کروموزوم Y‌ خواهد بود.

بنابراین اسپرمی که تخمک را بارور می‌کند می‌تواند جنسیت جنین را تعیین کند.

دکتر شتلز نویسنده پرفروش‌ترین کتاب «چگونه جنسیت جنین خود را تعیین کنیم» معتقد است اسپرم‌های نر و ماده دارای تفاوت‌های کلیدی است. بعد از تحقیقاتی مشخص شد که اسپرم نر (که حاوی Y است)، ضعیف‌تر، کوچک‌تر و سریع‌تر از  اسپرم ماده (حاوی X) است.

وی متوجه شد که اسپرم ماده سرسخت‌تر از اسپرم نر است و می‌تواند برای مدت طولانی‌تری داخل رحم زنده بماند. بنابراین با توجه به این که روش پسر دار شدن کمک به زنده ماندن اسپرم نر است، چه کاری می‌توانید انجام دهید که اسپرم نر تخمک را بارور کند؟

اگر بخواهیم روراست باشیم باید به شما بگوییم که روش تضمینی برای پسر دار شدن وجود ندارد که سبب شود صد در صد جنین شما پسر باشد. اما راهکارهایی هست که با کمک آنها می توانید شانس پسر شدن فرشته کوچکتان را به طرز قابل توجهی افزایش دهید.

روش تضمینی برای پسر دار شدن، بهترین وضعیت مقاربت

از جمله روش های پسر دار شدن توجه به نحوه دخول است. دکتر شتلز اعتقاد دارد دخول عمیق در بوجود آمدن نوزاد پسر بسیار مهم است. وقتی فاصله کمتر باشد، اسپرم پسر می‌تواند از اسپرم دختر پیشی بگیرد و تخمک را پیدا کند.

طبق نظریه دکتر شتلز، به منظور بالا بردن شانس خود در پسردار شدن باید هنگام مقاربت وضعیت‌هایی را در نظر بگیرید که عمیق‌ترین دخول اتفاق افتد.

ممکن است مقاربت عاشقانه‌ای نباشد. ولی هرچه انزال در عمیق‌ترین بخش از دهانه رحم اتفاق افتد، اسپرم شانس بالاتری برای پیدا کردن تخمک خواهد داشت.

در زیر حالت‌هایی از مقاربت وجود دارد که برای پسردار شدن مناسب هستند:

حالت‌ مقاربت شماره ۱: doggy style

حالتی از مقاربت که اکثرا برای پسردار شدن توصیه می‌شود doggy style است. در این حالت امکان دخول کامل وجود دارد. این حالت بهترین پیشنهاد برای پسردار شدن است.

شما باید به حالت چهار دست و پا زانو بزنید و مقاربت از پشت سر انجام شود. یا اگر می‌خواهید می‌توانید در این حالت به سطحی بلند تکیه دهید.

حالت‌ مقاربت شماره۲: ایستاده

روشی دیگر برای دخول کامل، مقاربت در حالت ایستاده است.طبق نظر برخی از متخصصان تعیین جنسیت، این حالت به نفع اسپرم نر خواهد بود و شانس بالاتری برای رسیدن به تخمک دارد.

زیرا آنها در رقابت با جاذبه زمین سریع‌تر از اسپرم ماده حرکت می‌کنند. در این حالت همسرتان ممکن است بتواند شما را بلند کند یا ممکن است ترجیح دهید به دیوار تکیه دهید.

حالت‌ مقاربت شماره۳: سوار شدن

از همسر خود بخواهید دراز بکشد یا روی تخت، مبل یا هر جایی که راحت هستید بنشیند. سپس بر روی او قرار گیرید. در این حالت دخول کامل اتفاق می‌افتد، با این مزیت که کنترل اوضاع در دست شماست.

اگر همسرتان دارای آلت تناسلی بزرگی است و در هنگام مقاربت احساس ناراحتی می‌کنید، شاید ترجیح بدهید بالا قرار گیرید. در این حالت می‌توانید دخول را کنترل کنید.

چگونه می‌توانم صاحب پسر شوم؟ برای داشتن جنین پسر چه بخوریم؟

تحقیقاتی نشان داده است که رژیم غذایی غنی از پتاسیم و سدیم احتمال پسر دار شدن را بالا می‌برد.فیونا ماتیوس، متخصص زیست‌شناسی از دانشگاه Exeter می‌گوید: «ما بر آن باور قدیمی که می‌گوید موز بخورید تا پسردار شوید مهر تایید می‌زنیم. زیرا مصرف پتاسیم و همچنین سدیم در داشتن پسر بسیار موثر است و  موز حاوی پتاسیم زیادی است ولی در مصرف آن باید احتیاط کرد. زیرا موز یکی از بدترین میوه‌ها از لحاظ کربوهیدرات است. (به این معنا که می‌تواند قند خون شما را به شدت بالا ببرد).

اگر دیابت دارید یا می‌خواهید از مبتلا شدن به دیابت بارداری جلوگیری کنید، به راحتی می‌توانید از انواع توت استفاده کنید.

از آبمیوه‌های پرقند ورزشکاران که در سوپرمارکت‌ها فروخته می‌شود پرهیز کنید و به دنبال آبمیوه‌های الکترولیت کم قند باشید.

الکترولیت‌ها در دوران بارداری و بعد از زایمان خواص خارق‌العاده‌ای دارند.

روش تضمینی پسر دار شدن ، اسپرم نر و چرخه زمانبندی

به دلیل سریع‌تر بودن اسپرم نر نسبت به اسپرم ماده،‌ دکتر شتلز پیشنهاد می‌کند تا جایی که ممکن است در هنگام تخمک‌گذاری مقاربت صورت گیرد. اگر چند روز قبل از تخمک‌گذاری نزدیکی کنید ممکن است اسپرم‌های نر از بین بروند. در این شرایط اسپرم‌های ماده باقی می‌مانند و تخمک را بارور می‌کنند.

مطمئن نیستید زمان تخمک‌گذاری ماهیانه شما چه تاریخی است؟ خوب است نمودار چرخه قاعدگی خود را رسم کنید. همچنین در دوران تخمک‌گذاری می‌توانید از کیت‌های تخمک‌گذاری (که مانند کیت‌های تست بارداری است) استفاده کنید تا متوجه شوید در حال تخمک‌گذاری هستید یا خیر. کیت‌های تخمک‌گذاری بسیار کاربردی هستند.

روش تضمینی برای پسر دار شدن،  اسپرم و لباس زیر همسر شما

شاید پیشاپیش می‌دانسته‌اید که لباس زیر همسر شما می‌تواند در تولید اسپرم تاثیرگذار باشد. این مسئله‌ای نیست که بخواهید از آن راحت عبور کنید، مخصوصا اگر همسرتان مشکل باروری هم داشته باشد. لباس زیر تنگ باعث گرم شدن بیضه‌ها و کاهش تعداد اسپرم می‌شود. اگر می‌خواهید صاحب فرزند پسر شوید، شورت‌های راحت و آزاد بهترین گزینه هستند. لباس‌زیر تنگ‌تر ظاهرا به بقای اسپرم‌های ماده کمک می‌کند.

چگونه صاحب پسر شوم: ارگاسم زن نقش کلیدی دارد و از جمله روشهای تضمینی پسر دار شدن به شمار می آید.

استدلال معروفی وجود دارد که به نقش مهم ارگاسم زن در پسردار شدن اشاره می‌کند. برخی از منابع ادعا دارند در هنگام ارگاسم زن یک ترشح قلیایی در واژن ترشح می‌شود.

این ترشح قلیایی به اسپرم‌های نر شانس زنده ماندن می‌دهد. برای اینکه شانس خود برای پسردار شدن را بالا ببرید، باید قبل از همسر خود به ارگاسم برسید.

مشکل در رسیدن به ارگاسم دارید؟ رسیدن به ارگاسم زنانه برای برخی از بانوان (و آقایون) دشوار است. در این باره با یک ماما مشورت کنید.

روش تضمینی برای پسر دار شدن، روش Babydust

کتاب روش Babydust تازه‌ترین کتابی است که به بازار آمده و زوج‌هایی که می‌خواهند صاحب نوزاد پسر شوند، باید این کتاب را بخوانند! کتاب روش Babydust نوشته کاترین تیلور بر اساس تازه‌ترین تحقیقات پزشکی است و روش پسر دار شدن تضمینی این نوشته طرفداران زیادی دارد.

کاترین دارای کارشناسی میکروبیولوژی، ایمنولوژی و ژنتیک مولکولی است. او در کتابش از قطبیت تخمک، PH، رژیم‌های غذایی اسیدی،‌ قلیایی و یون صحبت می‌کند. ترکیبی از زمان‌بندی دقیق و تناوب که موفقیت آن در مطالعات بالینی منتشر شده مورد اثبات قرار گرفته است.

 جمع‌بندی روش صد در صد تضمینی برای پسر دار شدن

شانس پسردار شدن شما بالاست اگر...

  • رژیم غذایی سرشار از پتاسیم و سدیم داشته باشید: فیونا متیوس، متخصص زیست‌شناسی در دانشگاه Exeter‌ ثابت کرده که داشتن رژیم غذایی سرشار از پتاسیم و سدیم در داشتن نوزاد پسر تاثیرگذار است. 
  • مقاربت را در نزدیک‌ترین زمان به تخمک‌گذاری انجام دهید: زیرا اسپرم مرد سریع‌تر از اسپرم ماده است.
  • همسرتان از لباس زیر آزاد استفاده کند: زیرا استفاده از لباس تنگ باعث زنده ماندن بیشتر اسپرم‌های ماده می‌شود.
  • قبل از همسر خود به ارگاسم برسید: در هنگام ارگاسم، ماده‌ای قلیایی در واژن ترشح می‌شود و این ترشح باعث افزایش طول عمر اسپرم مرد می‌شود.
  • اگر همسر شما تعداد اسپرم زیادی داشته باشد. 

 

بیشتر بدانید:

1- پسر دار شدن و تغذیه مادر

2- عوامل موثر بر تعیین جنسیت فرزند 

3- 9 روش سنتی برای تشخیص جنسیت جنین

4- تعیین جنسیت فرزند با روش PGD

منبع: bellybelly