The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

علت درد و سوزش در هنگام نزدیکی چیست و درمان آن چیست؟

اگر در هنگام رابطه جنسی درد داشته باشد، میل شما کاهش پیدا کرده و روابط سرد خواهند شد. برای اکثر ما، درد و سوزش باعث کاهش تمایل جنسی می شود. تخمین زده می شود که حدود 20٪ از زنان با بازی و لمس یا مقاربت دچار درد می شوند. علت درد و سوزش در هنگام نزديكی ممکن است موارد مختلفی مانند عفونت، قارچ، بیماری های مقاربتی، آلرژی، واکنش های دارویی، آسیب عصبی و اختلالات مزمن باشد. در ادامه این مقاله به شما خواهیم گفت که علت درد و سوزش هنگام نزدیکی چیست و برای درمان آن چه می توان کرد.

علت درد و سوزش هنگام نزدیکی

 متأسفانه، بسیاری از زنانی که از درد در هنگام رابطه جنسی شکایت دارند، به اتهام ممانعت، داشتن مشکلات روانپزشکی یا صرفاً مبالغه در مسئله، کنار گذاشته می شوند. در حالی که علائم آنها به مشکلات مشروع پزشکی مربوط می شود. در اینجا چند مورد از علت درد و سوزش در هنگام نزديكی آورده شده است:

1. تحریک ناکافی. علت درد و سوزش در هنگام اولین نزدیکی معمولا کافی نبودن معاشقه است. هنگامی که یک زن تحریک می شود، لب ها، کلیتوریس و واژن متورم می شوند و روان سازی طبیعی در داخل واژن ایجاد می شود. همه اینها به محافظت از زن در برابر درد هنگام مقاربت کمک می کند. بدون این مکانیسم های محافظتی طبیعی، ممکن است بافت واژن خشک و شکننده شود و باعث اصطکاک ناراحت کننده یا حتی پارگی شود. متأسفانه، زنان مبتلا به درد اغلب دندان های خود را می فشارند و با مقاربت به جلو حرکت می کنند و به شریک زندگی خود می گویند "فقط کار را تمام کن" این فقط چرخه درد را تشدید می کند.

اگر این را تجربه کردید: برای تشخیص علت درد و سوزش در هنگام نزديكی به دنبال یک متخصص زنان باشید. برای افزایش لذت و راحتی از روان کننده ها در هنگام پیش بازی و مقاربت استفاده کنید. قبل از اقدام به آمیزش حداقل 30 دقیقه را به تماس و لمس سپری کنید.

2. انقباض واژن. اگر می خواهید کاری را انجام دهید که در گذشته به طور مکرر باعث درد شما شده است، شما باید این کار را متوقف کنید. هنگامی که رابطه جنسی درد ایجاد می کند، زنان به طور ناخودآگاه عضلات واژن خود را منقبض می کنند و فضای موجود را برای ورود آلت تناسلی منقبض می کنند و باعث می شود رابطه جنسی دردناک تر شود.

اگر این را تجربه کردید: تخصصی به نام "فیزیوتراپی سلامتی زن" مشکلات درد جنسی را درمان می کند. زودتر قرار ملاقات می تواند مشکلات مزمن جنسی را از مزمن شدن باز دارد.

3. آلت تناسلی مرد بزرگ است. در حالی که مردان ممکن است از کوچک بودن آلت خود خیلی نگران باشند، زنان بیست برابر بیشتر از بزرگ بودن آلت شکایت می کنند. اگر از نظر طول یا قطر بزرگ باشد، رابطه جنسی می تواند دردناک باشد.

اگر این را تجربه کردید: از یک درمانگر جنسی کمک بگیرید و کشف کنید که چگونه وضعیت و شرایط جنسی را برای راحتی بیشتر تنظیم کنید. یک فیزیوتراپیست نیز ممکن است یک ارجاع مهم باشد.

4. یائسگی. با کم شدن هورمون استروژن، بافت ولو و واژن زن نازک و خشک می شود. و علاوه بر این مشکل، در اواسط زندگی، زوجین معمولاً به دلیل کم شدن تمایلشان، رابطه جنسی را معمولاً متوقف می کنند. متأسفانه، رابطه جنسی کم و نامکرر می تواند باعث آتروفی واژن شود.

اگر این موارد را تجربه کردید: در مورد واجد شرایط بودن برای جایگزینی هورمون یا کرم استروژن واژن از پزشک خود سؤال کنید. هنگامی که رابطه جنسی دیگر دردناک نیست، سعی کنید با عشق ورزی منظم ادامه دهید تا واژن در حالت خوبی قرار گیرد.

5. وستيبوليت. این درد، که اغلب به عنوان سوزش توصیف می شود، دقیقاً در ورودی یا "دهلیز" واژن رخ می دهد، اغلب در اطراف هلال تحتانی واژن (از نظر مقایسه با ساعت، از ساعت 4 تا 7). با وستیبولیت، واژن معمولاً دارای ناحیه ای قرمز رنگ در اطراف دهانه واژن است. با این وجود، بدون این ناحیه قرمز، گاهی اوقات در معاینات منظم زنانه، تشخیص داده نمی شود.

اگر این را تجربه کردید: برای تشخیص به متخصص زنان خود مراجعه کنید. اگر این بیماری ادامه یافت، از یک متخصص درد لگن مشاوره بگیرید.

6. واژینیسموس، ناتوانی در نفوذ. علت درد و سوزش در هنگام نزديكی واژینیسموس باشد که با اضطراب زن ارتباط دارد. اضطراب ریشه دردهای زن هنگام انقباض واژن است و اجازه هیچ نوع نفوذی را نمی دهد. زنان مبتلا به واژینیسموس اغلب در استفاده از تامپون، معاینه های دردناک زنان و زایمان و ترس از مقاربت دردناک دچار مشکل شده اند.

اگر این را تجربه کردید: رابطه جنسی درمانی می تواند علت اصلی ترس را کشف کرده و مراحل طراحی را برای اجازه نفوذ بدون درد به طور سیستماتیک طراحی کند.

مطالعه بیشتر:

اولین رابطه بعد از سزارین چه زمانی مجاز است؟

درد شکم بعد از رابطه جنسی در بارداری به چه علت است؟

شناخت علائم و علل انواع واژینیسم یا انقباض غیرارادی واژن

مشکلات نزدیکی در بارداری و نحوه مقابله با آنها چگونه است؟

?پرسش و پاسخ های علت درد و سوزش در هنگام نزديكی

آیا بزرگ بودن آلت تناسلی مر می تواند سبب درد در نزدیکی شود؟

در حالی که مردان ممکن است از کوچک بودن آلت خود خیلی نگران باشند، زنان بیست برابر بیشتر از بزرگ بودن آلت شکایت می کنند. اگر از نظر طول یا قطر بزرگ باشد، رابطه جنسی می تواند دردناک باشد. اگر این را تجربه کردید: از یک درمانگر جنسی کمک بگیرید و کشف کنید که چگونه وضعیت و شرایط جنسی را برای راحتی بیشتر تنظیم کنید. یک فیزیوتراپیست نیز ممکن است یک ارجاع مهم باشد.

وستيبوليت چیست و برای درمان آن چه کنیم؟

این درد، که اغلب به عنوان سوزش توصیف می شود، دقیقاً در ورودی یا دهلیز واژن رخ می دهد، اغلب در اطراف هلال تحتانی واژن (از نظر مقایسه با ساعت، از ساعت 4 تا 7). با وستیبولیت، واژن معمولاً دارای ناحیه ای قرمز رنگ در اطراف دهانه واژن است. با این وجود، بدون این ناحیه قرمز، گاهی اوقات در معاینات منظم زنانه، تشخیص داده نمی شود. اگر این را تجربه کردید: برای تشخیص به متخصص زنان خود مراجعه کنید. اگر این بیماری ادامه یافت، از یک متخصص درد لگن مشاوره بگیرید.

برای از بین بردن انقباض واژن در هنگام رابطه زناشویی چه کنیم؟

هنگامی که رابطه جنسی درد ایجاد می کند، زنان به طور ناخودآگاه عضلات واژن خود را منقبض می کنند و فضای موجود را برای ورود آلت تناسلی منقبض می کنند و باعث می شود رابطه جنسی دردناک تر شود. اگر این را تجربه کردید: تخصصی به نام فیزیوتراپی سلامتی زن مشکلات درد جنسی را درمان می کند. زودتر قرار ملاقات می تواند مشکلات مزمن جنسی را از مزمن شدن باز دارد.

چیکار کنیم که در هنگام نزدیکی درد نداشته باشیم؟

برای تشخیص علت درد و سوزش در هنگام نزديكی به دنبال یک متخصص زنان باشید. برای افزایش لذت و راحتی از روان کننده ها در هنگام پیش بازی و مقاربت استفاده کنید. قبل از اقدام به آمیزش حداقل 30 دقیقه را به تماس و لمس سپری کنید.

منبع: webmd