The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

قرص ویاگرا برای چیست و ویاگرا چگونه عمل می کند؟

ویاگرا، سیالیس، لویترا و استندرا همه در گروهی از داروها هستند که مهار کننده های فسفودی استراز 5 نامیده می شوند. این داروها با مسدود کردن آنزیم فسفودی استراز کار می کنند. اگر شما هم اختلال نعوظ دارید و می خواهید از این فرآورده های دارویی استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم که ابتدا این متن را مطالعه کنید.

ویاگرا چیست؟

ویاگرا، سیالیس، لویترا و استندرا داروهای خوراکی هستند که برای درمان اختلال نعوظ استفاده می شوند (ED). همچنین ممکن است آنها را با نام های تجاری آنها بشناسید:

سیلدنافیل (ویاگرا)

تادالافیل (سیالیس)

وا (لویترا)

آو (استندرا)

طبق بنیاد مراقبت از اورولوژی، حدود 30 میلیون مرد آمریکایی گاهی اوقات با مشکل نعوظ یا نگه داشتن آن مواجه می شوند. هنگامی که اختلال نعوظ به یک مشکل تبدیل می شود، بسیاری از مردان به این داروهای خوراکی مراجعه می کنند. آنها اغلب به حل مسئله کمک می کنند. داروها به روش های مشابه کار می کنند. با این وجود، برخی از تفاوتهای اساسی نیز وجود دارد، مانند زمان مصرف، مدت زمان تاثیر و عوارض جانبی آنها.

ویاگرا چگونه عمل می کند؟

این دارو یک ماده شیمیایی به نام اکسید نیتریک در بدن شما تقویت می کنند. این عمل عضلات آلت تناسلی مرد را به شل شدن تشویق می کند. عضلات آرام می توانند خون را آزادانه جریان دهند تا وقتی تحریک می شوید نعوظ پیدا کنید. همچنین به شما کمک می کند نعوظ را به اندازه کافی برای داشتن رابطه جنسی حفظ کنید.

سیالیس بهتر است یا ویاگرا؟

سیالیس برخلاف ویاگرا و سایر مهارکننده های فسفودی استراز، برای درمان بزرگ شدن پروستات نیز موثر است. ویاگرا و سیالیس را می توان 30 دقیقه قبل از فعالیت جنسی مصرف کرد. با این حال، تاثیر سیالیس بسیار طولانی تر است و به دلیل مدت زمانی که در بدن شما باقی می ماند قابل توجه است. ممکن است اثرات دارو را تا 36 ساعت پس از مصرف آن احساس کنید.

این واقعیت که سیالیس به صورت دوز کم (2.5 میلی گرم) وجود دارد نیز به این معنی است که سیالیس می تواند هر روز مصرف شود. دریافت دوز روزانه این اطمینان را به شما می دهد که دارو همیشه در سیستم شما است. اگر سیالیس را مصرف کنید، احتمال درد در دست یا پا وجود دارد. این عارضه جانبی با هیچ داروی خوراکی دیگری همراه نیست.

تفاوت ها و شباهت های ویاگرا و سیالیس چیست؟

سیالیس در بدن تا 18 ساعت باقی می ماند، در حالی که ویاگرا در بدن بین 6-4 ساعت باقی می ماند. سیالیس می تواند باعث سوهاضمه و دردهای اندام شود، در حالی که ویاگرا می تواند باعث تغییر بینایی، بثورات پوستی و سرگیجه شود 30 دقیقه قبل از رابطه جنسی مصرف شده است.

لویترا بهتر است یا ویاگرا؟

ویاگرا می تواند 30 تا 60 دقیقه برای تاثیر کردن زمان نیاز داشته باشد. در حالی که لویترا 60 دقیقه طول می کشد. اثرات هر دو دارو حدود 4 ساعت باقی می ماند.

عوارض جانبی رایج لویترا نسبت به ویاگرا کمتر است و با جوش پوستی و دردهای عضلانی همراه نیست. تغییرات رنگ بینایی از عوارض جانبی ویاگرا و لویترا محسوب می شود.

تفاوت ها و شباهت های ویاگرا و لویترا

ویاگرا را می توان 30 دقیقه قبل از رابطه جنسی مصرف کرد، در حالی که لویترا باید یک ساعت قبل مصرف شود. ویاگرا می تواند بثورات دردی و عضلانی ایجاد کند، در حالی که لویترا با این عوارض همراه نیست.

استندرا بهتر است یا ویاگرا؟

استندرا جدیدترین داروی موجود در بازار است. هنوز نسخه عمومی برای فروش در دسترس نیست. مشخصه استندرا ماهیت سریع عملکرد آن است. دوزهای 100 و 200 میلی گرمی را می توان 15 دقیقه قبل از فعالیت جنسی دریافت کرد.

به نظر می رسد استندرا به عنوان یک داروی نسل دوم، دارای عوارض جانبی خفیف تری نسبت به ویاگرا و سایر مهارکننده های فسفودی استراز است که قبل از آن وجود داشته. عوارض جانبی معمول ناشی از ویاگرا شامل تغییرات بینایی، حالت تهوع و درد عضلانی ، در استندرا وجود ندارد. تنها عارضه جانبی شایع ناشی از استندرا گلو درد است که در ویاگرا نیست.

تفاوت ها و شباهت های ویاگرا و استندرا

استندرا را می توان 15 دقیقه قبل از رابطه جنسی مصرف کرد، در حالی که ویاگرا باید حداقل 30 دقیقه قبل از آن مصرف شود بازدارنده های فسفودی استراز و ویاگرا می تواند عوارض جانبی از جمله حالت تهوع، درد عضلانی، تغییرات بینایی و بثورات را ایجاد کند عوارض جانبی: گرفتگی یا آبریزش بینی، سردرد، گرگرفتگی و کمردرد.

لویترا بهتر است یا سیالیس؟

همانطور که قبلاً ذکر شد، برخلاف لویترا که به عنوان داروی درمانی برای اختلال نعوظ به شدت استفاده می شود، می توان از سیالیس به عنوان داروی روزانه برای درمان بزرگ شدن پروستات استفاده کرد.

سیالیس همچنین سریعتر از لویترا عمل می کند و می توان آن را 30 دقیقه قبل از فعالیت جنسی مصرف کرد، در حالی که باید لاویترا حداقل یک ساعت قبل مصرف شود.

سیالیس و لویترا هر دو عوارض جانبی مشابهی دارند، اما برخی از عوارض جانبی منحصر به فرد سیالیس شامل دردهای عضلانی و درد در اندام ها است.

سیالیس را می توان 30 دقیقه قبل از رابطه جنسی مصرف کرد، در حالی که لویترا باید حداقل 60 دقیقه قبل از آن مصرف شود بازدارنده های فسفودی استراز.

سیالیس می تواند باعث درد عضلات و درد در اندام ها شود، در حالی که لویترا این طور نیست

ویاگرا در چه دوزهایی ارایه می شود؟

25 میلی گرم، 50 میلی گرم، 100 میلی گرم 5/2 میلی گرم، 5 میلی گرم، 10 میلی گرم، 20 میلی گرم 5 میلی گرم، 10 میلی گرم، 20 میلی گرم 50 میلی گرم، 100 میلی گرم، 200 میلی گرم.

دوز معمول آن چیست؟

50 میلی گرم 10 میلی گرم (در صورت نیاز) 2.5 میلی گرم (در صورت استفاده روزانه) 10 میلی گرم 5 میلی گرم (برای مردان 65 سال به بالا) 100 میلی گرم.

چه زمانی مصرف شود؟

60-30 دقیقه قبل از رابطه جنسی 30 دقیقه قبل از رابطه جنسی 60 دقیقه قبل از رابطه جنسی 15 دقیقه قبل از رابطه جنسی (برای 100 میلی گرم و 200 میلی گرم) 30 دقیقه قبل از رابطه جنسی (برای 50 میلی گرم).

چگونه ویاگرا را نگهداری کنم؟

در دمای محیط، بین 68 درجه فارنهایت تا 77 درجه فارنهایت (20 درجه سانتیگراد تا 25 درجه سانتیگراد) در دمای 25 درجه سانتیگراد (77 درجه فارنهایت) در دمای 25 درجه سانتیگراد (77 درجه فارنهایت در دمای محیط اطراف ، بین 68 درجه فارنهایت تا 77 درجه فارنهایت (20 درجه سانتیگراد تا 25 درجه سانتیگراد).

این داروها در دوزهای مختلف در دسترس هستند، از 2.5 میلی گرم تا 200 میلی گرم. همه را می توان با غذا یا بدون غذا مصرف کرد. با این حال، مصرف این داروها پس از خوردن یک وعده غذایی پرچرب سرعت جذب را کاهش می دهد.

بیشتر آنها حدود 4 تا 5 ساعت در جریان خون شما باقی می مانند. سیلاس یک استثنا است، زیرا تا 36 ساعت در جریان خون شما باقی می ماند. در صورت استفاده از داروهای دیگر، ممکن است مدت زمان ماندن دارو در سیستم شما مهم باشد.

در یک دوره 24 ساعته بیش از یک بار از ویاگرا و داروهای مشابه استفاده نکنید.

اثرات جانبی ویاگرا چیست؟

عوارض جانبی این ویاگرا بیشتر مشابه است. بیشتر مردان فقط عوارض جانبی خفیفی دارند. در زیر شایع ترین عوارض جانبی داروها، با توجه به تولید کنندگان آنها، آورده شده است:

عوارض جانبی ویاگرا، سیالیس، لویترا، استندرا: گرفتگی یا آبریزش بینی، سردرد، سرگیجه، ناراحتی معده، حالت تهوع، سوهاضمه، تغییرات بینایی، درد در دست یا پاها، دردهای عضلانی، گلو درد.

اگر دچار عوارض جانبی ویاگرا شدیم چه کنیم؟

در صورت بروز هر گونه عارضه جانبی که طولانی شده و خود به خود از بین نمی رود، به پزشک خود اطلاع دهید.

اگر نعوظ دارید که بیش از 4 ساعت طول می کشد ، بلافاصله با پزشک خود تماس بگیرید. این بیماری که به پریاپیسم معروف است، خطری است که با تمام این داروهای اختلال نعوظ همراه است.

قیمت ویاگرا چنده؟

ویاگرا، سیالیس، لویترا و استندرا معمولاً در اکثر داروخانه ها در دسترس هستند. به طور کلی، بیشتر شرکت های بیمه درمانی این هزینه ها را پرداخت نمی کنند. با این حال، اگر شرایط پزشکی خاصی دارید، ممکن است برنامه بهداشتی شما با مجوز قبلی هزینه دارو را پرداخت کند. قیمت دقیق شما برای هر دارویی به برنامه بیمه و داروخانه شما بستگی دارد.

اگر می خواهید همه چیز را درمورد اختلال نعوظ بدانید این جا کلیک کنید. 

نتیجه نهایی

اگر به اختلال نعوظ مبتلا هستید، در مورد ویاگرا، سیالیس، لویترا و استندرا با پزشک خود صحبت کنید. در صورت استفاده از سایر داروهای بدون نسخه یا نسخه پزشک یا مکمل، به پزشک خود اطلاع دهید. حتماً سایر شرایط بهداشتی را که دارید ذکر کنید.

در صورت استفاده صحیح، نشان داده شده است که هر یک از این داروها به مردان مبتلا به اختلال نعوظ کمک می کند. آنها را دقیقاً همانطور که پزشک تجویز کرده مصرف کنید. اگر سوالال یا نگرانی دارید، با پزشک خود صحبت کنید.

نشان داده شده است که همه این داروها به نتایج خوبی منجر می شوند، اما یافتن داروی مناسب برای نیازهای شما ممکن است کمی زمان و صبر نیاز داشته باشد. اگر یک دارو موثر نبود یا عوارض جانبی ناخوشایندی ایجاد کرد، می توانید داروی دیگری را امتحان کنید.

همچنین ممکن است برای یافتن دوز مناسب ویاگرا برای شما آزمایش و خطا طول بکشد. اگر مطمئن نیستید که استفاده از درمان دارویی برای شما مناسب است، می توانید درمان های طبیعی را نیز امتحان کنید.

مطالعه بیشتر:

کاهش درد عادت ماهانه بانوان با مصرف ویاگرا!

تاثیر مشکلات روحی روانی بر اختلال نعوظ در مردان

پریاپیسم در کودکان یا نعوظ غیر ارادی چیست و چه خطری دارد؟

اختلال نعوظ و علت های اختلال نعوظ چیست و درمان آن چگونه است؟

?پرسش و پاسخ های ویاگرا

ویاگرا چگونه عمل می کند؟

این دارو یک ماده شیمیایی به نام اکسید نیتریک در بدن شما تقویت می کنند. این عمل عضلات آلت تناسلی مرد را به شل شدن تشویق می کند. عضلات آرام می توانند خون را آزادانه جریان دهند تا وقتی تحریک می شوید نعوظ پیدا کنید. همچنین به شما کمک می کند نعوظ را به اندازه کافی برای داشتن رابطه جنسی حفظ کنید.

لویترا بهتر است یا ویاگرا؟

ویاگرا می تواند 30 تا 60 دقیقه برای تاثیر کردن زمان نیاز داشته باشد. در حالی که لویترا 60 دقیقه طول می کشد. اثرات هر دو دارو حدود 4 ساعت باقی می ماند. عوارض جانبی رایج لویترا نسبت به ویاگرا کمتر است و با جوش پوستی و دردهای عضلانی همراه نیست. تغییرات رنگ بینایی از عوارض جانبی ویاگرا و لویترا محسوب می شود.

استندرا بهتر است یا ویاگرا؟

استندرا جدیدترین داروی موجود در بازار است. هنوز نسخه عمومی برای فروش در دسترس نیست. مشخصه استندرا ماهیت سریع عملکرد آن است. دوزهای 100 و 200 میلی گرمی را می توان 15 دقیقه قبل از فعالیت جنسی دریافت کرد. عوارض جانبی معمول ناشی از ویاگرا شامل تغییرات بینایی، حالت تهوع و درد عضلانی ، در استندرا وجود ندارد. تنها عارضه جانبی شایع ناشی از استندرا گلو درد است که در ویاگرا نیست. تنها عارضه جانبی شایع ناشی از استندرا گلو درد است که در ویاگرا نیست.

لویترا بهتر است یا سیالیس؟

همانطور که قبلاً ذکر شد، برخلاف لویترا که به عنوان داروی درمانی برای اختلال نعوظ به شدت استفاده می شود، می توان از سیالیس به عنوان داروی روزانه برای درمان بزرگ شدن پروستات استفاده کرد. سیالیس همچنین سریعتر از لویترا عمل می کند و می توان آن را 30 دقیقه قبل از فعالیت جنسی مصرف کرد، در حالی که باید لاویترا حداقل یک ساعت قبل مصرف شود.

منبع: healthline