The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

7 راهکار برای آرام کردن نوزاد بلافاصله پس از زایمان

برای نه ماه فرزندتان در دنیای مطلوب رحم‌ پرورش یافته است. هنگام تولد فرزدتان از این محیط آرام به دنیا شلوغ وارد می‌شود. مغز فرزندتان همانند اسفنجی عمل کرده و همگی اطلاعات حسی جدید را از محیط خارج رحمی جذب می‌کند. در روزهای نخستین، فرزندتان در برابر تحریک بیش از حد، بسیار آسیب‌پذیر است و می‌تواند باعث بدخلقی و ناآرامی او گردد و نتواند به راحتی به خواب رود.

 

با آرام نگه داشتن دنیای فرزندتان و تقلید محیط رحمی، فرزندتان آرام‌تر بوده و انتقال از رحم به این دنیا حرکتی آرام و کم تنش خواهد بود.

  1. دنیای حسی: دقت کنید تا فرزندتان را از عواملی که باعث تحریک او می شود دور نگه دارید، مثل اتاقی شلوغ و پرهیاهو یا رایحه عطری قوی. فرزندتان را از محرک ها دور کنید و او را به محیطی آرام‌تر انتقال دهید.
  2. آرام کردن خود: به فرزندتان فضایی دهید تا توانایی های آرام کردن خود را گسترش دهد، مثل مکیدن دستانش یا زدن دستانش به یکدیگر.
  3. قنداق کردن: پیچاندن پتویی که حالت کشی دارد به دور فرزندتان به شکل چشمگیری او را آرام می‌کند و به خواب خوب او یاری می‌رساند.
  4. تماسی آرامش بخش: ماساژ نوزاد ابزاری عالی برای آرام کردن فرزندتان است و این عمل به خواب خوب شبانه او کمک می کند.
  5. قنداق آویزی یا آغوشی: حرکت برای نوزادان بسیار آرامش‌بخش است. زیرا باعث تقلید محیط رحمی می‌گردد، یعنی روشی که به‌طور بسیار موثر فرزندتان را آرام می‌کند.
  6. استفاده از صدا برای آرام کردن: صدای سفید (مثل صدای هود آشپزخانه) شدت صداهای دیگر را کاهش و برای نوزاد بسیار آرام بخش است. لالایی و پخش صدای طبیعت برای او به آرام کردن و خواباندن فرزندتان مدد می‌رساند.
  7. برای پنج دقیقه از یک راه کار استفاده کنید: یک نوزاد بیش از حد تحریک شده به آخرین چیزی که نیاز دارد، تغییرات سریع و فراوان است. بنابراین بیاد داشته باشید هر روشی را که برای آرامش فرزندتان انجام می دهید به مدت پنج دقیقه ادامه دهید تا زمانی‌که فرزندتان به آن عادت کند. بنابراین هریک از راه‌کارهای ذکر شده در بالا را برای حداقل پنج دقیقه امتحان کنید، پیش از این‌که به بعدی بپردازید.

 

مطالعه بیشتر:

1- 10 نکته مهم برای نگهداری و مراقبت از نوزاد نارس

2- 10 روش ساده برای خواباندن نوزاد

3- عوامل تاثیرگذار برای داشتن زایمان طبیعی راحت تر

4- راه حل ساده برای بغلی شدن نوزاد