The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

لخته خون در پشت جفت نشانه چیست؟ چگونگی درمان آن؟

سوال مخاطب:

با انجام سونوگرافی مشخص شد که در پشت جفت مقدار کمی خون وجود دارد دلیل آن چیست آیا با استراحت برطرف می شود؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

 باید علت خونریزی پشت جفت هم تا حد امکان روشن شود این اتفاق اکثرا به دنبال فشار خون بالا ، ضربه به شکم یا نظیر جفت سرراهی یا حاملگی با فیبروم رحمی پیش می آید و بدون شک خطر آن در سه ماهه اول بیشتر است. اگر زیاد نباشد خطری جنین را تهدید نمی کند به شرط این که پیشرفت خونریزی پشت جفت متوقف شود و اگر شدید باشد و یا ادامه یابد تا جایی که بیش از 3/1 جفت کنده شود ممکن است مرگ جنین یا زایمان زودرس را موجب گردد. اگر خونریزی از واژن هم داشته باشید بهتر است استراحت مطلق و داروهای شل کننده رحم نظیر پروژسترونها و یا ایزوکسوپرین و سالبوتامول مصرف شود تا از بروز خطر و آسیب به جنین جلوگیری شود

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +