The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

احتمال بارداری با قاعدگی نامنظم و مشکل تخمدان پلی کیستیک چقدر است؟

سوال مخاطب:

سی و دو سال دارم و مشکل تخمدان پلی کیستیک و قاعدگی نامنظم دارم برای باردار شدن چه اقداماتی لازم و ضروری است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

شما حتما باید به وسیله پزشک وارد به امور نازایی تحت درمان باشید تا با دادن داروی مناسب تخمک گذاری را که در شما مختل است راه بیاندازد تا بتوانید حامله شوید قاعدتا تا 70% از موارد با دارو حامله می شوید و در موارد شدید و مقاوم یا باید تخمدان های شما را با لاپاراسکوپی پانچ کنند که در آن صورت تخمک گذاری و تغییرات هورمونی اصلاح می شود یا به دنبال IVF و Zift و Gift حاملگی اتفاق می افتد.در نوجوانی و هنگام آغاز دوره قاعدگی، نامنظم بودن سيكل ماهانه مساله‌ اي طبیعی است. اما به مرور، بدن سيستم تخمک گذاری را روی روند منظمی پيش مي‌برد. چاقی، ديابت، بيماریهای قلبی عروقی، كاهش ميزان هورمون استروژن یا ديگر هورمون ‌ها زنانه، قطع مصرف قرص جلوگیری، نارسایی تخمدان، پوليپ‌ها، مخاط ضخيم، فیبروم، يائسگی زودرس، اختلالات تيروييدی، برخی درمان‌های دارویی، هيپرپرولاكتينمی در صورت وجود آدنوم هيپوفيز و ... ازجمله دلايلی هستند که باعث می‌شوند عادت ماهانه نامنظم داشته باشید.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +