The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا تزریق هورمون های که به برخی میوه ها و مرغ می شود بر قدرت باروری تاثیر دارد؟

سوال مخاطب:

آیا هورمون هایی که به برخی از میوه ها و مرغ (برای بهبود رشد و ظاهر مواد غذایی )تزریق می شود بر قدرت باروری و یا تعادل میزان هورمون ها در زن و مرد تاثیر می گذارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

امروزه متاسفانه به تمامی محصولات دامداری، مرغداری و کشاورزی (سبزیجات و میوه جات) هورمون داده می شود و چون مقدار هورمون ها اکثرا بیش از اندازه است هر چند مقداری از آن ها در معده و روده تجزیه می شوند ولی مقدار کمی هم جذب خواهند شد که حتی بعضی مواقع ممکن است رویش چند تار مو در صورت دخترهای جوان و جوش یا آکنه را موجب شوند و حتی اختلالاتی در قاعدگی نیز پیش می آید. بنابراین هر چند ثابت نشده ولی به دلیل عقلی می توان پذیرفت که کم یا بیش بر باروری زنان یا مردان تاثیر گذار باشند.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +