The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا چسبندگی لوله های رحمی مانع از بارداری می شود؟

سوال مخاطب:

آیا چسبندگی لوله های رحمی مانع از بارداری می شود؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

در مواردی که مشکوک به چسبندگی در لوله رحمی هستیم حتما باید عکس رنگی از رحم یا هیستروسالپنگوگرافی بکنیم اگر لوله ها باز هستند که مشکلی ندارد اگر لوله ها تنگی محدود دارند با لاپاروسکوپی چسبندگی ها را آزاد می کنیم که آن وقت شانس حاملگی به روال طبیعی پیش خواهد آمد در غیر این صورت حتما نیاز به IVF یا لقاح مصنوعی اجتناب ناپذیر خواهد بود.بعد از سه بار عمل کیست، چسبندگی اجتناب ناپذیر است و اگر هم عوامل و فاکتورهای دیگر برای بارداری طبیعی باشد باز هم شانس حاملگی به طور طبیعی خیلی کم و گاهی غیرممکن است.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +