The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

چه آبی باعث حاملگی میشود؟ بارداری با پیشاب ممکن است؟

آیا می دانید که چه آبی باعث حاملگی میشود؟ آیا می دانید پیشاب چیست؟ آیا ایا یک قطره اسپرم باعث حاملگی میشود؟ برای دریافت پاسخ این پرسش ها با ما همراه باشید.

آیا پیشاب هم باعث حاملگی میشود؟

باردار شدن به معنای انجام لقاح اسپرم با تخمک و تشکیل سلول تخم است. حال منشا این اسپرم ممکن است مایع منی، پیشاب و یا استفاده از روش های کمک باروری باشد. بسیاری از افراد گمان می کنند که پیشاب حاوی اسپرم نیست و می پرسند که چه ابی باعث بارداری میشود، باید به شما بگوییم که این تصور کاملا غلط است! بسیاری از بارداری ها توسط همین پیشاب رخ داده است. بنابراین بارداری با پیشاب حتی بارداری با پیشاب بدون دخول گرچه شاید دور از ذهن به نظر برسد اما امکان پذیر است.

پیشاب مایعی است که در اوایل و یا میانه های مقاربت از آلت خارج می شود. این مایع در حد چند قطره و شفاف است. غدد کوپر دستگاه تولید مثل مرد آن را ترشح می کند تا مجرای خروجی منی را لغزنده کرده و برای خروج منی در حین انزال مناسب کند. این مایع معمولا حاوی اسپرم نیست اما گاها اسپرم ها در آن مشاهده شده و می توانند سبب بارداری گردند. بنابراین می توان اینگونه نتیجه گرفت که احتمال حاملگی با پیشاب مرد وجود دارد. بنابراین اگر بپرسید که ایا پیشاب باعث حاملگی میشود باید بگوییم بله! بسیاری از افرادی که جلوگیری طبیعی دارند، توسط پیشاب باردار شده اند. به همین دلیل توصیه می شود که اگر اصلا قصد بچه دار شدن ندارید، لازم است همواره از یک روش مطمعن برای جلوگیری از بارداری استفاده کنید.

بدیهی است که هرقدر مقدار اسپرم بیشتر باشد، شانس بارداری بیشتر خواهد بود. اما در مواردی که شما در روزهای تخمک گذاری بوده و شرایط دستگاه تناسلی برای پذیرش یک جنین بسیار مساعد است، بارداری با تعداد کم اسپرم نیز میسر است. 

اکنون با دانستن این موضوع که چه آبی باعث حاملگی میشود می توانید بهترین تمهیدات لازم برای جلوگیری از یک بارداری ناخواسته و دست و پنجه نرم کردن با مشکلات بعد از آن را فراهم کنید.

 

مطالعه بیشتر:

1- احتمال آسیب به جنین در بارداری ناخواسته چقدر است؟

2- آیا امکان حامله شدن بدون دخول و پیشاب وجود دارد؟

3- پیشگیری از بارداری با قرص ضد بارداری اضطراری

 

دیگر مطالب اقدام به بارداری و نکات مهم برای اقدام بارداری صحیح

مطالب دیگر این دسته بندی را می توانید در این بخش مشاهده کنید