The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

ارتباط مادر با جنین در دوران بارداری چگونه است

یکی از نکات مهم درمورد مراقبت های دوران بارداری برقراری ارتباط با جنین است. جنین موجودی جدا از محیط پیرامون خود نیست. بلکه با اغلب محرک های اطراف ارتباط دارد و نسبت به آنها واکنش نشان می دهد. به همین سبب صحبت كردن با جنين در برقراری ارتباط مادر با جنین در دوران بارداری تاثیر بسیار زیادی دارد. در این متن نحوه برقراری ارتباط با جنین توضیح داده شده است.

همانطوری‌که به موعد زایمان نزدیک می‌شوید، باید تعامل بیشتری را با جنین خود داشته باشید. آیا می دانید نحوه ارتباط با جنین چگونه است؟

زمانی‌که وارد ماه هفتم بارداری شده‌اید، متوجه می‌شوید‌ که گویا آخرین مراحل بارداری خود را می‌گذرانید. جنین شما اکنون بزرگتر بنظر می‌رسد، زیرا چربی زیر پوست او افزایش یافته است. ماه های آخر فرصت بسیار خوبی برای شماست، تا رابطه قبل از تولد را برقرار کنید. اغلب برقراری رابطه با جنین می‌تواند تا حد زیادی رابطه آینده با او را مستحکم کند. جنین‌ها از همان دوران داخل رحمی می‌دانند، به چطور خانواده‌ای وارد می‌شوند، آیا ارزشمند و خواسته هستند و مورد عشق قرار می‌گیرند یا نه!

شکمتان را لکس و نوازش کنید

 زمانی‌که شکم خود را با قصدی خاص لمس و نوازش می‌کنید یا باصدای بلند با جنینتان صحبت می‌کنید، او ارزشمندی خود و عشق شما را به خودش احساس خواهدکرد. کیسه آب حاوی مایع آمنیوتیک حمایتی برای جنین شماست. این مایع، جنین در حال رشدتان را از صدمات، صدا، نور، تماس و شلوغی محیط پیرامون حمایت می‌کند. با رشد جنین حواس به آرامی شروع به فعالیت می‌کنند. تنها محرک های جنین در رحم غذاهایی که مادر می خورد نیست. ممکن است، زمانی‌که نوزادتان بدنیا آمد، گوش دادن به موسیقی محبوبتان، خواندن شعر دلخواه کودکستانتان یا خواندن داستان خوشایندتان با صدای بلند باعث واکنشی از جانب نوزادتان شود. زیرا که اگر آن شعر را در بارداری با خود زمزمه می کردید، برای گوش جنینتان آشنا است.

با جنین خود صحبت کنید

درجهت ارتباط مادر با جنین در دوران بارداری، صحبت کردن یکی از بهترین راهکارهاست. صحبت کردن و آواز خواندن برای جنینتان مطمعنا به او منتقل می‌گردد. برخی می گویند، ممکن است حرکات جنین از هم اکنون به شما نشانه‌هایی را از شخصیت آینده او بدهد. فعالیت‌ها شکلی از بیان شخصیت هستند. آیا جنین فعال و پرجنب‌ وجوش دارید یا آرام و و کم فعالیت؟

آیا جنین خود را با موسیقی از طریق گوشی بمباران می‌کنید یا با موسیقی ملایمی او را آرام می‌کنید. حواس و مغز جنین هنوز برای کنار‌ آمدن با محرک‌های زیاد به اندازه کافی قوی نیست. به یاد داشته باشید که او در برابر صداهای بلند و گوش خراش، روشی برای حمایت از خود ندارد.

زمانی‌که به آرامی و با عشق شکمتان را ماساژ می‌دهید، او عشق و محبت شما را حس خواهد کرد. ماساژ بوسیله پدر یا مادر روشی عالی برای برقراری ارتباط بعنوان یک خانواده است. اعضای شنوایی جنین شما کاملا شکل گرفته، بنابراین در این زمان صحبت کردن با جنینتان گزینه بسیار مناسبی برای برقراری ارتباط است. ممکن است، حتی فقط برای اینکه آگاهی خود را به شما نشان دهد، لگدی به دیواره شکم شما بزند. برقراری ارتباط امری است که قبل از تولد آغاز می‌گردد و برای همیشه ادامه می‌یابد. درصورتی‌که زمانی را از دست بدهید، هرگز نمی‌توانید آنرا به دست آورید. 

خانم روبین شلدون نویسنده و ماما می‌گوید: والدین به طرق گوناگون می‌توانند با جنین خود رابطه برقرار کنند.به این وسیله او طی زایمان و بدنیا آمدن احساس ارزشمند بودن و خواسته شدن خواهد داشت. حتی والدینی که به توانایی خود در برقراری ارتباط مادر با جنین در دوران بارداری در داخل رحم اعتماد ندارند، به نظر زمانی‌که آرام هستند و به تصوراتشان اجازه پرواز می‌دهند و به سادگی و حتی ناخود آگاه این ارتباطی را برقرار می‌کنند.