The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

چیکار کنم بچم خوشگل بشه؟چه کارهایی باعث زیبا شدن کودک می‌شود

داشتن فرزندی زیبا و خوش اخلاق تقریبا خواسته تمامی مادران و پدران است. به همین سبب بیشتر مادران در اوایل دوران بارداری می پرسند که چیکار کنم بچم خوشگل بشه؟ گرچه که ویژگی های ظاهری فرزندتان با توجه به ظرفیت ژنتیکی که از والدین به ارث برده است تعیین می شود، اما راهکارهایی وجود دارد که با کمک آنها می توانید در سلامت و زیبایی فرزندتان موثر واقع شوید. بنابراین اگر می خواهید بدانید که چه کار کنم بچم خوشگل بشه؟ تا پایان این متن همراه ما باشید.

 

هم‌اکنون که باردار هستید، ممکن است دوست داشته باشید بدانید چه کارهایی باعث زیبا شدن کودک می‌شود. بله کارهایی که انجام می‌دهید می‌توانید در زیبایی کودک موثر باشد. این ارتباطی به خرافاتی که در گذشته به آن باور داشتند نیست؛ این‌که در دوران بارداری بامیه نخور، اگر فلان چیز را بخوری کودک لاغر به دنیا می‌آید یا غذای تند نخور یا کودک با دندان به دنیا می‌آید.

چیکار کنم بچم خیلی خوشگل بشه؟

این فهرست کارهایی که باید در دوران بارداری انجام بدهید شامل روش‌های آزموده و مورد اعتماد برای داشتن یک کودک سالم و زیبا است.

در زیر کارهایی است که باید انجام دهید:

  1. چیکار کنم بچم خوشگل بشه؟ رژیم غذایی سرشار از میوه و سبزیجات تازه بخورید

اگر می‌خواهید نوزادی زیبا به دنیا بیاورید، باید در وعده‌های غذایی خود از مواد مقوی استفاده کنید. میوه‌هایی مانند انبه، پاپایا، پرتقال، موز و گیلاس آفریقایی باید حتما در رژیم غذایی شما باشد. میوه‌های دیگر فصلی نیز وجود دارد که برای داشتن کودکی زیبا باید از آنها بهره بگیرید.

حتما از سبزیجاتی مانند برگ کدو،‌ برگ کاسنی، اسفناج،‌ خیار،‌ نخودفرنگی و گوجه‌فرنگی استفاده کنید. مصرف این میوه‌ها و سبزیجات، زیبایی کودک شما را تضمین می‌کند!

 ۲. چیکار کنم بچم خوشگل بشه؟ آب فراوان بنوشید

بدن شما برای عملکرد بهتر نیاز به آب کافی دارد، جنین داخل رحم شما هم همینطور. پزشکان توصیه می‌کنند روزانه دو لیتر، معادل ۸ لیوان آب، در روز بنوشید . مقدار مایعاتی که مصرف می‌کنید، بر روی پوست، استخوان‌ها و سلامتی عمومی شما تاثیرگذار است.

اگر عادت به نوشیدن آب ندارید، با خود تمرین کنید تا به این کار خوب عادت کنید. صبح‌ها یک پارچ آب روی میز بگذارید و از آن بنوشید تا به مقدار دو لیتر در روز برسید. هنگامی که بدن شما به مصرف این مقدار آب،‌ عادت کرد کم‌کم احساس می‌کنید در طول روز تشنه می‌شوید و نیاز به نوشیدن آب دارید. هنگامی‌که باردار هستید آب فراوان بنوشید تا نوزادی زیبا به دنیا آورید.

3- چیکار کنم بچم خوشگل بشه؟ محیط زندگی خود را تمیز نگه دارید

محیطی تمیز و سالم، باعث می‌شود تا از بیماری‌ها و عفونت‌ها در دوران بارداری در امان باشید و کمک می‌کند نوزاد زیبایی به دنیا آورید. خانه خود را جارو بزنید و تمیز کنید. اتاق‌های خود را هواگیری کنید تا آلودگی در اتاق‌ها نباشد. علف‌های هرز اطراف خانه را بردارید و تمام جوی‌های آن نزدیکی را کاملا تخلیه کنید. این بهترین روش برای رهایی از شر پشه‌ها و سایر حشرات ناقل بیماری است.

در همه حال بهداشت شخصی را رعایت کنید. باید محیط اطراف خود را تمیز نگه دارید. این از جمله کارهایی است که برای داشتن نوزادی زیبا باید در دوران بارداری انجام دهید.

4- چیکار کنم بچم خوشگل بشه؟ ورزش سبک

‌اکنون که باردار هستید، باید ورزش‌های سخت را کنار بگذارید و قبل از انجام هرگونه فعالیت ورزشی، با پزشک خود مشورت کنید. می‌توانید به پیاده‌روی‌های طولانی بروید و به تناسب اندام خود نیز در دوران بارداری کمک خواهید کرد. ورزش‌های دیگر مثل پیاده‌روی سریع، شنا، یوگا، ایروبیک سبک، دوچرخه ثابت، ورزش‌های کششی، دمبل زدن سبک و تمرینات شکمی انجام دهید.

حتما بعد از ورزش استراحت کافی داشته باشید. می‌توانید ورزش را جزو برنامه‌های روزمره خود قرار دهید تا کودکی زیبا به دنیا بیاورید!

5- چیکار کنم بچم خوشگل بشه؟ مرتب به پزشک مراجعه کنید

شرکت در کلاس‌های بارداری در نیجریه الزامی است. هرچند برخی از بانوان باردار معمولا از انجام آن سر باز می‌زنند. اگر می‌خواهید نوزادی زیبا به دنیا آورید، باید مرتب به پزشک مراجعه کنید تا مطمئن شوید مشکلی برای شما و جنین پیش نیاید.

وقت بگذارید و در این کلاس‌ها شرکت کنید. پزشک در صفحه نمایش جنین را نشان خواهد داد و اگر مشکلی وجود داشته باشد راه حل ارائه خواهد داد. ازجمله کارهایی که می‌توان برای داشتن یک کودک زیبا انجام داد این است که به بیمارستان بروید و از وضعیت رشد جنین مطلع شوید. لازم به ذکر است در پاسخ به این پرسش که چیکار کنم بچم زیبا بشه، کارهایی هم وجود دارد که باید از آنها اجتناب کنید.

https://www.africaparent.com/what-to-do-during-pregnancy-to-have-a-beautiful-baby