The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

انزال ضعیف و آیا انزال ضعیف می تواند سبب مشکلات باروری شود؟

اگر انزال شما با قدرت قبل اتفاق نمی افتد، احتمالاً به این دلیل است که در حال مسن شدن هستید. همانطور که سن باعث ضعف عضلات و همچنین تغییر بینایی می شود، می تواند قدرت و حجم انزال را نیز کاهش دهد. در ادامه این مطلب قصد داریم همه چیز را در مورد انزال ضعیف برای شما شرح دهیم و بگوییم چگونه می توانید این مشکل را حل کنید.

انزال چگونه رخ می دهد؟

هر انزالی منی را از طریق آلت تناسلی از بدن خارج می کند. این فرآیند در دو مرحله اتفاق می افتد:

*در طی مرحله اول، که برون پاشی نامیده می شود، منی (مایع حاوی اسپرم) در پیاز مجرای ادرار در قاعده آلت تناسلی جمع می شود.

*در مرحله دوم، به نام برون رانی، عضلات اطراف مجرای ادرار شما فشار می آورند تا منی را از طریق آلت تناسلی خارج شود.

وجود یک مشکل در مرحله اول این فرآیند می تواند میزان تخلیه مایع منی را کاهش دهد. مشکل در مرحله دوم می تواند قدرت دفع منی را کاهش دهد.

آیا انزال ضعیف بر لذت رابطه جنسی تاثیر می گذارد؟

انزال ضعیف تا حد زیادی شخصی است، به این معنی که اغلب فرد متوجه آن می شود. شدت ارگاسم از یک مرد به مرد دیگر متفاوت است. اگرچه ممکن است انزال نسبت به حالت عادی ضعیف تر باشد اما ممکن است مشکلی وجود نداشته باشد. مگر اینکه بر لذت شما از رابطه جنسی تأثیر بگذارد. ارگاسم ضعیف تر ممکن است به اندازه یک انزال قوی به شما احساس رضایت ندهد.

آیا انزال ضعیف می تواند سبب مشکلات باروری شود؟

مسئله بزرگتر این است که اگر قصد بچه دار شدن دارید مایع منی یا اسپرم کمتر، می تواند یک مشکل باشد. از دیگر مشکلات شایع مربوط به سن می توان به مشکل نعوظ (اختلال نعوظ) یا ارگاسم (آنورگاسمیا) اشاره کرد.

بحث در مورد مشکلات جنسی، حتی با پزشک ممکن است دشوار باشد. اما صحبت کردن در مورد آنچه اتفاق می افتد می تواند به شما در یافتن راه حلی کمک کند و از تأثیر انزال ضعیف بر زندگی جنسی شما جلوگیری کند.

چه عواملی باعث انزال ضعیف می شود؟

هر شرایطی که بر عضلات و اعصاب کنترل کنده انزال تاثیر بگذارد، می تواند منجر به ارگاسم ضعیف تر از حد طبیعی شود.

ضعف عضلات لگن: افزایش سن بر ماهیچه هایی که مایع منی را از بدن شما خارج می کنند، تاثیر می گذارد. وقتی این عضلات ضعیف می شوند، قدرت انزال شما نیز کاهش می یابد.

سطح هورمون پایین: زندگی جنسی رضایت بخش متکی به هورمون های مردانه به نام آندروژن است. با افزایش سن، سطح این هورمون ها کاهش می یابد. کاهش قابل توجه میزان هورمون می تواند منجر به ضعف ارگاسم شود.

انزال معکوس: هر بار که انزال اتفاق می افتد، مایع منی وارد مجرای ادرار شده و از طریق آلت تناسلی خارج می شود. یک دریچه بین مثانه و مجرای ادرار قرار دارد که به مثابه یک دروازه عمل کرده و از ورود مایع منی به مثانه جلوگیری می کند.

اگر این دریچه باز بماند، مایع منی می تواند به جای اینکه از آلت تناسلی شما خارج شود، به داخل مثانه بازگردد. این شرایط را انزال معکوس می نامند. ارگاسم شما ممکن است ضعیف یا کاملاً خشک باشد.

علل انزال معکوس عبارتند از:

*جراحی برای درمان سرطان پروستات یا بیضه، بزرگ شدن غده پروستات یا جریان ضعیف ادرار

*داروهایی که برای درمان بزرگ شدن پروستات، فشار خون بالا و افسردگی استفاده می شوند

*آسیب عصبی ناشی از بیماری هایی مانند مولتیپل اسکلروزیس یا دیابت

*آسیب نخاعی

کاهش حجم منی بعد از انزال

کاهش حجم انزال ادراک شده به این معنی است که منی کمتری نسبت به گذشته ترشح می کنید. این یک نوع شایع اختلال انزال در مردان است.

می تواند یک عارضه جانبی درمان سرطان و سایر شرایط باشد. یا ممکن است نشانه ای از یک مشکل در تولید هورمون های مردانه باشد. این اختلال به طور معمول در کنار سایر مشکلات انزال و نعوظ رخ می دهد.

حجم کم انزال به شرایط زیر مرتبط است:

*رادیو تراپی غده پروستات برای درمان سرطان

*داروهایی که برای درمان بزرگ شدن غده پروستات، فشار خون بالا و افسردگی استفاده می شود.

*دیابت

*مشکلی در بیضه ها که منجر به تولید کم یا عدم تولید هورمون مردانه می شود.

درمان های انزال ضعیف

چگونگی درمان انزال ضعیف، به علت ایجاد آن بستگی دارد. چند دارو با بسته نگه داشتن مثانه در حین انزال به درمان انزال معکوس کمک می کنند. این می تواند شامل موارد زیر باشد.

  • برومفنیرامین (ولتان)
  • کلرفنریامین (کلر-تریمتون)
  • افدرین (آکواز)
  • سودوافدرین (سودافد)
  • ایمی پرامین (توفرانیل)
  • میدودرین (پروآماتین، ارواتان)

اگر مسدود کننده آلفا یا داروی دیگری که مصرف می کنید باعث انزال ضعیف شود، از پزشک خود بپرسید که آیا می توانید از داروی دیگری استفاده کنید. اگر به دیابت مبتلا هستید، کنترل کردن آن نیز می تواند کمک کند.

درمان های خانگی انزال ضعیف چیست؟

برای تقویت ماهیچه هایی که به شما در انزال کمک می کنند، می توانید تمرینات کگل را امتحان کنید. در طی این تمرینات، ماهیچه هایی را که برای کنترل ادرار استفاده می شوند را فشار داده و آزاد می کنید. یک مطالعه کوچک، بهبود انزال زودرس به وسیله تمرینات عضلات کف لگن، از جمله تمرینات کگل را پس از 12 هفته تمرین نشان داد.

آیا مکمل های جنسی می توانند انزال ضعیف را درمان کنند؟

چند مکمل برای درمان انزال ضعیف تبلیغ شده است. با این حال، شواهدی وجود ندارد که این محصولات موثر باشند و از آنجا که بسیاری از مکمل های گیاهی می توانند عوارض جانبی ایجاد کنند، بدون مشورت با پزشک خود، چیزی مصرف نکنید.

نحوه تولید اسپرم بیشتر هنگام انزال

تعداد طبیعی اسپرم بین 15 میلیون تا بیش از 200 میلیون در هر میلی لیتر منی است. اگر کمتر از 15 میلیون اسپرم در هر میلی لیتر مایع منی داشته باشید، یا در هر بار انزال کمتر از 39 میلیون اسپرم آزاد کنید، پزشک این را اسپرم کم تشخیص می دهد.

داشتن تعداد کم اسپرم می تواند احتمال بارداری را کاهش دهد. در اینجا چند نکته برای کمک به افزایش تعداد اسپرم آورده شده است.

*هر شب 7 تا 9 ساعت خواب با کیفیت داشته باشید. مطالعات نشان داده اند که در مردانی که خیلی کم یا خیلی زیاد می خوابند یا دیر به رختخواب می روند، تعداد اسپرم و اسپرم سالم کمتری نسبت به کسانی که به طور معمول خواب کافی دارند آزاد می شود.

*ورزش کنید اما نه خیلی شدید. اضافه وزن می تواند از نظر کمی و کیفی اسپرم را کاهش دهد. ورزش با تغییر سطح هورمون ها ممکن است کیفیت مایع منی را بهبود بخشد. فقط فعالیت شدید بدنی را محدود کنید، که در واقع ممکن است باعث کاهش تعداد و کیفیت اسپرم شما شود.

*سیگار نکشید. سیگار کشیدن علاوه بر ایجاد سرطان و بیماری های قلبی، بر تعداد و کیفیت اسپرم تأثیر می گذارد. با پزشک خود در مورد یک برنامه ترک سیگار صحبت کنید، یا از روش های جدید برای ترک سیگار استفاده کنید.

آنتی اکسیدان های بیشتری نظیر ویتامین های C و E، سلنیوم و لیکوپن از طریق رژیم خود دریافت کنید. این مواد گیاهی طبیعی ممکن است از سلول ها و همینطور اسپرم در برابر آسیب محافظت کند. در یک مطالعه معتبر، در منی مردانی که تعداد اسپرم بیشتری داشتند، میزان آنتی اکسیدان بیشتری یافت شد.

*چربی های ترانس کمتری بخورید. مقادیر بالای این چربی های ناسالم که غالباً در غذاهای سرخ شده و غذاهای آماده پخته شده وجود دارند، با کاهش میزان اسپرم ارتباط دارد.

اگر این روش ها جواب نداد، پزشک برای کمک به افزایش تعداد اسپرم شما ممکن است دارو تجویز کند. انواع مختلفی از درمان های هورمونی مانند کلومیفن سیترات (سروفن) و فولیتروپین آلفا لیوفیلیزات (گونال اف) ممکن است برای درمان این مشکل استفاده شود.

با این حال، در حالی که بسیاری از این روش های درمانی برای زنان تأیید شده است، استفاده از آن برای مردان "تایید نشده " تلقی می شود. یعنی اگرچه ممکن است برای درمان ناباروری مردان موثر باشند، اما این داروها توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده برای این استفاده تأیید نشده اند. اگر پزشک شما استفاده از یکی از این داروها را توصیه کرده باشد، مهم است که این دارو را تحت نظر او مصرف کنید.

چه موقع برای انزال ضعیف به پزشک مراجعه کنیم؟

صحبت در مورد مشکلات جنسی با پزشک ممکن است دشوار باشد. اما فقط با داشتن این مکالمه می توانید در زمینه مشکلات انزال کمک بگیرید. در موارد زیر به پزشک مراجعه کنید:

  • انزال شما ضعیف است یا حاوی مایعات کمتری نسبت به حد معمول است.
  • در حین رابطه جنسی یا بعد از آن درد دارید.
  • در مایع منی شما خون وجود دارد.
  • بعد از ارگاسم ادرار شما کدر است.

مطالعه بیشتر:

5 راه افزایش مدت انزال و درمان انزال زودرس چیست؟

انزال دردناک چگونه است و علت انزال دردناک چیست؟

علت کم تحرکی اسپرم چیست و چگونه تشخیص داده می شود؟

تحرک اسپرم چقدر باید باشد و سرعت حرکت اسپرم چقدر باید باشد؟

?پرسش و پاسخ های انزال ضعیف

بهترین دارو برای درمان انزال رتروگراد کدام است؟

چند دارو با بسته نگه داشتن مثانه در حین انزال به درمان انزال معکوس کمک می کنند. این می تواند شامل موارد زیر باشد: برومفنیرامین (ولتان)، کلرفنریامین (کلر-تریمتون)، افدرین (آکواز)، سودوافدرین (سودافد)، میدودرین (پروآماتین، ارواتان)

درمان های خانگی انزال ضعیف چیست؟

برای تقویت ماهیچه هایی که به شما در انزال کمک می کنند، می توانید تمرینات کگل را امتحان کنید. در طی این تمرینات، ماهیچه هایی را که برای کنترل ادرار استفاده می شوند را فشار داده و آزاد می کنید. یک مطالعه کوچک، بهبود انزال زودرس به وسیله تمرینات عضلات کف لگن، از جمله تمرینات کگل را پس از 12 هفته تمرین نشان داد.

آیا مکمل های جنسی می توانند انزال ضعیف را درمان کنند؟

چند مکمل برای درمان انزال ضعیف تبلیغ شده است. با این حال، شواهدی وجود ندارد که این محصولات موثر باشند. و از آنجا که بسیاری از مکمل های گیاهی می توانند عوارض جانبی ایجاد کنند، بدون مشورت با پزشک خود، چیزی مصرف نکنید.

چه موقع برای انزال ضعیف به پزشک مراجعه کنیم؟

انزال شما ضعیف است یا حاوی مایعات کمتری نسبت به حد معمول است. در حین رابطه جنسی یا بعد از آن درد دارید. در مایع منی شما خون وجود دارد. بعد از ارگاسم ادرار شما کدر است.

منبع: healthline