The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا تعیین جنسیت جنین با رژیم غذایی خاص امکان دارد؟

سوال مخاطب:

آیا با رژیم غذایی خاص می توان جنسیت جنین را تعیین نمود و شانس موفقیت چقدر است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

تعیین جنسیت جنین از دو راه امکان پذیر است راه اول روش طبی است که فقط با تنظیم تخمک گذاری مقدور است چنانچه نزدیک به تخمک گذاری لقاح صورت بگیرد شانس پسر بالا و اگر دورتر از تخمک گذاری باشد شانس دختر بیشتر است آن هم تا 80% ممکن است درست باشد. روش های دیگر نظیر شستشوی واژن، تغذیه... چندان موثر و علمی نیست. اما راه دوم که تقریبا صد در صد است انجام لقاح مصنوعی یا IVF است که باید اسپرم x یا y را مجزا کرده بر حسب این که دختر مورد نظر باشد یا پسر آن را در تخمک زن وارد می کنند و بعد از سه روز داخل رحم کاشته و منتقل می شود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +