The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

معاینه داخلی در زمان بارداری چیست و چه زمانی انجام می شود؟

زیر نظر داشتن سلامت مادر و جنین در طی دوران بارداری یکی از اهداف اصلی مراجعات منظم به پزشک متخصص در این دوران شیرین است. انجام معاینه داخلی در زمان بارداری در برخی موارد به پزشک و ماما کمک خواهد کرد تا درمورد سلامت و امن بودن اتاق موقتی جنین شما (رحم) اطلاعاتی کسب کند. بعلاوه نتیجه معاینات داخلی دوران بارداری خصوصا در هفته های انتهایی نشان می دهد که جنین با اندازه های مشخص شده در سونوگرافی قابلیت عبور از کانال زایمانی لگن شما را دارد یا نه؟

در طول دوران بارداری، ممکن است آزمایش‌های زیای را با پزشک متخصص خود انجام دهید. این آزمایش‌ها برای بررسی سلامت بدن شما و رشد جنین در رحم شماست. برخی از پزشکان و ماماها معاینه داخلی رحم در بارداری را بخش مهمی از بررسی های خود می‌دانند. به هرحال دلایل مختلفی برای ضرورت معاینه داخلی در بارداری وجود دارد. این آزمایش‌ها مداخله‌ای بجا است و هر بانو قبل از آنکه نوزادی به دنیا آورد باید از مزایا و خطرات آن مطلع شود. اگر با مادرانی که تجربه زایمان داشته‌اند صحبت کرده باشید متوجه خواهید شد که آزمایش‌های واژینال، کاری طبیعی و ضروری و از مراقبت‌های دوران بارداری محسوب می شود. در مواردی آزمایش‌های واژینال می‌تواند در اوایل دوران بارداری مفید باشد. ولی در یک بارداری سالم، این آزمایش‌ها اطلاعات خیلی ضروری به همراه نخواهند داشت.

نحوه معاینه داخلی در بارداری

نحوه معاینه داخلی زنان باردار به این صورت است که ابتدا لباس زیر خود را درمی‌آورید و روی تخت دراز می‌کشید. پزشک متخصص پس از پوشیدن دستکش، از داخل واژن به گردنه رحم دسترسی پیدا می‌کند. ممکن است احساس ناراحتی کنید یا کمی درد داشته باشید و برای برخی از بانوان انجام این آزمایش بسیار استرس‌زا خواهد بود. متخصص زنان، میزان نرمی یا آمادگی رحم را بررسی می‌کند و همچنین نازک شدن (از بین رفتن) یا بازشدگی رحم را لمس خواهد کرد. موقعیت گردنه رحم نیز از اهمیت بالایی برخوردار است ـ اینکه در عقب (رو به استخوان دنبالچه) قرار گرفته باشد یا به سمت جلو باشد. نکاتی دیگر نیز مورد توجه قرار خواهد گرفت از جمله موقعیت قرار گرفتن جنین داخل رحم، اینکه چقدر بالاتر از دهانه لگن قرار دارد و اینکه موقعیت صورت جنین به چه صورت است. (صورت جنین رو به پشت مادر است یا خیر).

آیا در دوران بارداری معاینه واژن انجام میشود؟

دلایلی وجود دارد که پزشک متخصص با توجه به آنها ممکن است معاینه داخلی در زمان بارداری را انجام دهد: