The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

تاخیر پریود و آمادگی رحم برای بارداری با هم ارتباط دارند؟

همواره قاعدگی وسیکل های ماهانه به  عنوان نشانه ای از چگونگی عملکرد دستگاه تولید مثلی بانوان به شمار می آید. ندیدن خون ریزی قاعدگی در موعد مقرر ممکن است سبب شود که شک کنید باردار هستید یا نه؟ نامنظم بودن قاعدگی می تواند نشانه ای از وجود یک اختلال در عملکرد سیستم تولید مثل تان باشد. اما آیا تاخیر پریود و آمادگی رحم برای بارداری با یکدیگر ارتباطی دارند؟ آیا وقتی پریودتان مدام چند روز عقب و جلو می افتد به این معنا است که رحم شما در حال آماده شدن برای پذیرایی از یک جنین است؟  

تاخیر پریود و آمادگی رحم برای بارداری

بسیاری از بانوان گمان می کنند که وقتی درحال اقدام به بارداری هستند، عقب و جلو افتادن چند روز حتی تا چند هفته قاعدگی نشان دهنده آماده شدن رحم برای بارداری است. اما در این مطلب می خواهیم حقیقت را برای شما به طور خلاصه بیان کنیم.

از بین رفتن نظم قاعدگی علل متفاوتی می تواند داشته باشد. اما به هیچ عنوان نشان دهنده آماده شدن رحم مادر برای بارداری نیست! وقتی که برای حامله شدن اقدام می کنید و هر ماه منتظر هستید که جواب مثبت را بر روی تست بی بی چک مشاهده کنید، بدن شما تحت استرس بسیار زیادی قرار دارد. احتمالا می دانید که نظم قاعدگی با استرس مادر رابطه تنگاتنگی دارد بنابراین چندان دور از انتظار نیست که در این ماه ها پریود شما چند روز حتی تا یک هفته عقب یا جلو بیفتد. 

اگر می خواهید هرچه سریع تر به نتیجه مثبت دست یابید لازم است که در روزهای تخمک گذاری اقدام کنید. برهم خوردن سیکل های ماهانه در اثر استرس این که آیا این ماه حامله می شوم یا نه!!! بر روی نظم تخمک گذاری شما موثر خواهد بود. بنابراین در چنین مواردی شمارش روزها در پیدا کردن روز تخمک گذاریتان نمی تواند کمک کننده باشد و باید از روش های دیگری برای این منظور استفاده کنید.

بهترین روش برای پیدا کردن روز تخمک گذاری در بانوانی که دچار قاعدگی نامنظم هستند استفاده از کیت تخمک گذاری است. با استفاده از این کیت ها شما دقیقا می دانید که تخمک گذاری چه روزی خواهد بود و یا اصلا تخمک گذاری دارید یا خیر؟؟؟ به این ترتیب با اقدام در روزهایی که کیت تخمک گذاری مثبت شد خیلی زود به نتیجه مطلوب دست پیدا خواهید کرد. 

به طور کلی باید به شما بگوییم تاخیر پریود و آمادگی رحم برای بارداری با یکدیگر مرتبط نیستند. اگر قاعدگی شما به شدت نامنظم شده است توصیه می کنیم برای پیدا کردن علل احتمالی و درمان آنها به متخصص زنان مراجعه کنید.

 

بیشتر بدانید:

1- تاثیر عادت ماهانه نامنظم بر بارداری

2- روش درمان بی نظمی قاعدگی با داروهای گیاهی

3- احتمال بارداری با قاعدگی نامنظم و مشکل تخمدان پلی کیستیک چقدر است؟

4- چگونه می توان با وجود سیکل های قاعدگی نامنظم احتمال بارداری خود را افزایش داد؟

دیگر مطالب اقدام به بارداری و نکات مهم برای اقدام بارداری صحیح

مطالب دیگر این دسته بندی را می توانید در این بخش مشاهده کنید