The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

بواسیر در نوزادان، همورویید در نوزاد به چه علت است؟

بواسیر رگ های متورم آزار دهنده در راست روده یا مقعد است. بواسیر داخلی در داخل مقعد متورم می شود و بواسیر خارجی در نزدیکی دهانه مقعد متورم می شود. در حالی که این می تواند یک وضعیت ناخوشایند باشد، اما به طور کلی جدی نیست و می توان آن را با روش های مختلف درمان کرد. در حین اجابت مزاج، بافت مقعدی با خون متورم می شود تا به کنترل حرکت کمک کند. متاسفانه ابتلا به بواسیر در نوزادان نیز امکان پذیر بوده و این عارضه فقط مختص بزرگسالان نیست. در ادامه این متن همه چیز را در مورد بواسیر در نوزادان برای شما شرح خواهیم داد.

علت بواسیر چیست؟

هنگامی که بواسیر بوجود می آید، بافت مقعدی فشار بیشتری را تجربه می کند که باعث تورم و کشش بیش از حد می شود. بواسیر معمولاً در اثر افزایش فشار در اطراف مقعد ایجاد می شود و شایع ترین علت بواسیر یبوست است. علل دیگر می تواند شامل موارد زیر باشد:

• فشار هنگام دفع مدفوع

• اسهال

• نشستن طولانی مدت در توالت

• بارداری

• اضافه وزن

هموروئید می تواند به صورت توده های سخت در اطراف مقعد ظاهر شود و گاهی اوقات نیاز به جراحی دارد. 

علل بواسیر در نوزادان چیست؟

یبوست شدید اصلی ترین علت بواسیر در نوزادان است. اگر نگران هستید که نوزاد شما به دلیل علائم بواسیر دچار بواسیر شده است، نباید وحشت کنید. بواسیر در نوزادان و کودکان خردسال نادر است.

علائم بواسیر در نوزادان چیست؟

از آنجا که نوزادان نمی توانند به شما بگویند که چه چیزی آنها را آزار می دهد، مهم است که مراقب علائم و نشانه های آن باشید تا مشخص شود نوزاد شما هموروئید دارد یا خیر. اگرچه این یک اتفاق بسیار نادر است، اما اگر توده های متورم و تحریک شده را در اطراف مقعد نوزاد مشاهده کنید، می تواند نشانه ای از بواسیر باشد. آنچه علائم شایع هموروئید در بزرگسالان و گاهی اوقات کودکان و نوجوانان بزرگتر است، به احتمال زیاد در نوزادان ناشی از شرایط دیگری مانند یبوست یا شقاق مقعدی است. این علائم عبارتند از:

• رگه هایی از خون قرمز روشن در مدفوع

• نشت مخاط از مقعد

• گریه در حین دفع مدفوع

• مدفوع سفت و خشک

فکر می کنم فرزندم بواسیر داره، چیکار کنم؟

اگر فکر می کنید نوزاد شما هموروئید دارد، باید برای تشخیص آن از پزشک متخصص اطفال کمک بگیرید، زیرا احتمالاً چیز دیگری است. در برخی موارد شدید، علائم خون در مدفوع ممکن است وضعیت جدی تری را نشان دهد. پس از تشخیص پزشک، روش های متفاوتی برای درمان درد نوزاد وجود دارد.

درمان بواسیر در نوزادان

از آنجا که شایع ترین علت بواسیر یبوست است، مهم است که تغذیه نوزاد را تحت نظر داشته باشید. اگر نوزاد شما از شیر مادر تغذیه می کند، بعید است که دچار یبوست شود. اگر منبع غذایی اصلی آنها شیر خشک است یا انتقال به غذای جامد آغاز شده است، احتمال دارد کودک شما یبوست پیدا کند. برای کودکان بزرگتر و بزرگسالان، یبوست اغلب به دلیل عدم دریافت فیبر کافی، هیدراتاسیون و ورزش است. در مورد یبوست با پزشک اطفال خود مشورت کنید. آنها ممکن است به رژیم غذایی کودک شما موادی مانند مقدار کمی از موارد زیر را پیشنهاد دهند:

• آب

• آب سیب، گلابی یا آلو

• نخود فرنگی پوره شده

• آلو پوره شده

• پودر غلات، گندم یا جو

آیا برای درمان بواسیر نوزادان و کودکان می توانیم از شیاف گلیسیرین استفاده کنیم؟

در شرایط خاص، پزشک متخصص اطفال ممکن است شیاف گلیسیرین نوزاد را پیشنهاد کند. همراه با یبوست، یکی از شرایطی که ممکن است شما را از وجود هموروئید در نوزاد نگران کند شقاق مقعدی است. اگر هنگام تعویض پوشک و تمیز کردن مدفوع او، خون مشاهده کردید، به احتمال زیاد علت آن شقاق مقعد است نه بواسیر. در هر صورت، مدفوع خونی دلیلی برای مراجعه به پزشک متخصص اطفال برای تشخیص مناسب و درمان مناسب است. شقاق مقعد یک پارگی باریک در بافت مرطوب پوشاننده مقعد است. اغلب به دلیل دفع مدفوع سفت ایجاد می شود. شقاق مقعد معمولاً خود به خود بهبود می یابد، اما والدین موظف هستند که پوشک نوزاد خود را مرتب عوض کرده و ناحیه مقعد را به آرامی تمیز کنند. با در نظر گرفتن این موضوع، برخی از درمان های رایج و موثر برای شرایطی که ممکن است با بواسیر اشتباه گرفته شود عبارتند از:

• افزایش مصرف فیبر غذایی توسط کودک

• به کودک خود مایعات بیشتری بنوشید تا هیدراته بماند

• استفاده از دستمال مرطوب، نرم و بدون عطر برای جلوگیری از تحریک ناحیه آسیب دیده

• استفاده از وازلین جهت روان سازی مقعد در حین اجابت مزاج

• دست ها و پاهای کودک را به آرامی حرکت دهید تا بدن و گوارش او فعال بماند

اگر نوزاد به این درمان ها پاسخ دهد، علائم آن می تواند در عرض یک تا دو هفته برطرف شود. در صورت تداوم علائم، در مورد گزینه های درمانی جایگزین با پزشک خود مشورت کنید.

چشم انداز

هموروئید بدون در نظر گرفتن سن، جنسیت و قومیت می تواند بر همه تأثیر بگذارد، اما بواسیر در نوزادان نادر است. اگر فکر می کنید نوزاد شما هموروئید دارد، از پزشک خود بخواهید با انجام معاینه نگرانی شما را برطرف کند. از آنجا که هموروئید و سایر بیماری ها با علائم مشابه اغلب در نتیجه مدفوع سفت بوجود می آیند، مهم است که رژیم غذایی، تحرک و هیدراتاسیون فرزند خود را برای تسهیل حرکات روده نرمتر و با فشار کمتر رعایت کنید.

مطالعه بیشتر:

بواسیر در بارداری و زایمان چه علائمی دارد؟

درمان هموروئید بعد از زایمان و گزینه‌های درمان هموروئید

علت و علائم بواسیر در دوران بارداری از درمان طبیعی تا دارو

هموروئید در بارداری چیست وچه نشانه هایی دارد و علت آن چیست؟

?پرسش و پاسخ های بواسیر در نوزادان

علل بواسیر در نوزادان چیست؟

یبوست شدید اصلی ترین علت بواسیر در نوزادان است.

آیا برای درمان بواسیر نوزادان و کودکان می توانیم از شیاف گلیسیرین استفاده کنیم؟

در شرایط خاص، پزشک متخصص اطفال ممکن است شیاف گلیسیرین نوزاد را پیشنهاد کند. همراه با یبوست، یکی از شرایطی که ممکن است شما را از وجود هموروئید در نوزاد نگران کند شقاق مقعدی است.

درمان بواسیر در شیرخواران چیست؟

در مورد یبوست با پزشک اطفال خود مشورت کنید. آنها ممکن است به رژیم غذایی کودک شما موادی مانند مقدار کمی از موارد زیر را پیشنهاد دهند: افزایش مصرف آب. آب سیب، گلابی یا آلو. نخود فرنگی پوره شده. آلو پوره شده. پودر غلات، گندم یا جو

فکر می کنم فرزندم بواسیر داره، چیکار کنم؟

اگر فکر می کنید نوزاد شما هموروئید دارد، باید برای تشخیص آن از پزشک متخصص اطفال کمک بگیرید، زیرا احتمالاً چیز دیگری است. در برخی موارد شدید، علائم خون در مدفوع ممکن است وضعیت جدی تری را نشان دهد. پس از تشخیص پزشک، روش های متفاوتی برای درمان درد نوزاد وجود دارد.

منبع: momjunction