The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا مصرف داروی ضد افسردگی قبل از بارداری به نوع زایمان ارتباط دارد؟

سوال مخاطب:

 من در دوران قبل از بارداری تحت نظر پزشک قرص های آرام بخش و ضدافسردگی مصرف می کردم. آیا می توانم به روش طبیعی زایمان کنم یا حتما باید سزارین شوم؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

نحوه زایمان شما هیچ ربطی به قرص های آرام بخش که مصرف کردید ندارد فقط اگر آدمی هستید که فوق العاده ترسو و کم تحمل هستید بهتر است که سزارین کنید چون بارها سعی شده که زایمان طبیعی انجام شود ولی وسط راه به علت عدم تحمل بیمار منجر به سزارین شده مگر این که در زایمان طبیعی از اپیدورال استفاده شود. کسانی که فلوکسیتین برای افسردگی مصرف می کنند اگر دارو را قطع کنند، افسردگی شان تشدید می شود و این دارو در هنگام بارداری هم می تواند مورد مصرف قرار گیرد

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +