The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

ذخیره تخمدان چیست؟ سن روی آن تاثیری دارد؟

سوال مخاطب:

منظور از ذخیره تخمدان چیست و آیا با بالا رفتن سن از میزان آن کاسته می شود؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

در هر زن تعدادی تخمک بین چهل تا پنجاه هزار عدد وجود دارد که با شروع قاعدگی هر ماه تعدادی از آنها به طور متوسط سی تا پنجاه عدد آن وارد عمل می شوند و در پایان قاعدگی از صحنه خارج می شوند با پایان یافتن این تخمک ها یائسگی شروع می شود که شانس بارداری از بین رفته و قاعدگی نیز قطع می شود و با علائم یائسگی همراه می شود.طبیعی است اگر بیماری شخصا ذخیره تخمک ندارد که بیشتر بعد از یائسگی این مشکل ایجاد می شود می توان از تخمک اهدایی که بهترین آن از خواهر یا مادر و نزدیکان دیگر است

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +