The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

مشارکت پدر در بارداری و راهکارهای پیشنهادی

شنیدن خبر بارداری همسرتان به معنی شروع یک دوره جدید در زندگی هردویتان است. اگر در ابتدای این دوره با کسب آگاهی کامل درمورد راه های مشارکت پدر در بارداری و نیز به کاربستن راهکارهای پیشنهادی سعی کنید از همسر خود حمایت کرده و در پرورش جنین همراه باشید، بدون شک در آینده یادآوری خاطرات دوران بارداری از بهترین و زیباترین خاطره های زندگی شما خواهد بود.

راه های مشارکت پدر در بارداری   

بارداری به این معنا نیست که فقط همسرتان باید یک حیات دیگر را در وجود خود پرورش دهد و شما هیچ نقشی در این میان نخواهید داشت. پدران آینده که خود را در برابر همسر و فرزندشان درراهشان مسئول می دانند، می کوشند تا با کسب اطلاعات کامل درمورد رفتار مناسب با زنان در دوران بارداری، از همسر خود حمایت کرده و آرامش را در این دوران حساس برای وی فراهم کنند.

در رابطه با راه های مشارکت پدر در بارداری، موارد زیادی وجود دارد که از طریق آنها می توانید در مسائل مربوط به بارداری مشارکت داشته و همسر خود را همراهی کنید. به تعدادی از آنها در زیر اشاره کرده ایم:

  • در ویزیت های مربوط به دوران بارداری همسر خود را همراهی کنید.

شاید یکی از مهمترین موارد راه های مشارکت پدر در بارداری همراهی کردن همسر در ویزیت های ماهانه است. با این کار علاوه بر مشارکت در این امر، مراحل گام به گام رشد فرزندتان را درک خواهید کرد. برای مثال با یکدیگر در هر ویزیت صدای قلب فرزندتان را بشنوید.

  • همراه با او هنگام سونوگرافی بررسی وضعیت جنین، حضور داشته باشید.

با این کار می توانید هر بار ظاهر و رشد فرزندتان را ببینید و حتی یک عکس از او جهت یادگاری داشته باشید.

  • درصورت امکان در کلاس های آمادگی برای زایمان حضور پیدا کنید.

در آنجا علاوه بر کسب اطلاعات کامل در مورد روند رشد جنین، تغییرات بدن مادر و ... موقعیت های اورژانسی و اقدامات لازم را خواهید آموخت.

  • اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید.

با افزایش اطلاعات خود خواهید دانست که از یک بارداری و یک مادر باردار چه انتظاراتی می توان داشت.

  • همراه با همسر خود برای خرید لوازم نوزاد به فروشگاه بروید.

با این کار علاوه بر مشارکت در مسائل مورد علاقه همسرتان، فرصتی برای یک پیاده روی دو نفره و تحکیم روابط عاطفی خواهید داشت.

  • انتخاب لیستی از اسم هایی مورد علاقه تان.

 با توجه به جنسیت نوزاد، لیستی از نام های مورد علاقه تان تهیه کرده و راجع با آنها با همسر خود گفت و گو کنید. موارد غیرضروری را حذف کنید. تا حد امکان موارد مورد نیاز را تهیه کرده و به همسرتان اجازه بدهید تا درمورد رنگ وسایل و ... تصمیم بگیرد.

  • درکارهای منزل به همسرتان کمک کنید.

در طی بارداری بدن بانوان دچار تغییراتی می شود که گاهاً با ناراحتی ها، دردها و خستگی فراوان همراه خواهد بود. از طریق کمک در انجام امور منزل به شریک زندگیتان نشان دهید که شرایط دشوار او را درک می کنید. کمک کردن در انجام امور منزل به همسرتان نشان می دهد که شما درک می کنید بدن او تا چه حد تحت فشار است.

  • او را از استرس ها و اضطراب ها دور نگه دارید.

 فراموش نکنید که اضطراب و عصبانیت مادر اثرات بدی بر جسم و ذهن جنین در حال رشد خواهد گذاشت. او را هرگز در شرایط و موقعیت های اضطراب آور قرار ندهید، با این کار شرایط رشد فرزندتان را در محیطی توام با آرامش فراهم خواهید کرد. اگر از همسرتان بپرسید احتمالا به شما خواهد گفت که برقراری آرامش از مهمترین راه های مشارکت پدر در بارداری محسوب می شود، بنابراین به این مورد توجه ویژه ای داشته باشید!

مرخصی پدری در هنگام زایمان

بسیاری از کارمندان می توانند در هنگام پدر شدن، به مدت چند روز تا 2 هفته مرخصی بگیرند. از این فرصت استفاده کنید تا اولین روزهای پدر شدنتان را به بهترین خاطرات خود و همسرتان تبدیل نمایید.   

 

بیشتر بدانید:

1- تحکیم رابطه پدر و فرزند با هورمون عشق!

2- نقش پدر در مراقبت از نوزاد

3- نقش مردان در بارداری و ایجاد حس پدر بودن

4- اهمیت ارتباط عاطفی نوزادان با پدر!