The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

حالت تهوع بارداری و جنسیت جنین با یکدیگر ارتباطی دارند؟

حالت تهوع یکی از عارضه های رایج دوران بارداری است که تعداد بسیار زیادی از مادران باردار به آن مبتلا می شوند. شدت تهوع در بارداری در مادران مختلف متفاوت است. بسیاری از مادران گمان می کنند که حالت تهوع بارداری و جنسیت جنین با یکدیگر در ارتباط است. اما آیا شدت حالت تهوع، داشتن و یا نداشتن حالت تهوع در بارداری و جنسیت جنین با یکدیگر ارتباطی دارد؟ برای یافتن پاسخ همراه ما باشید.

تهوع صبحگاهی – چه اسم گمراه‌کننده و تهوع‌آوری! اکثر بانوان باردار یعنی بین 70 یا 80  درصد آنها در اوایل بارداری دچار حالت تهوع یا حتی استفراغ می‌شوند – این مشکل اوایل صبح معمول تر است، اما می‌تواند در تمام اوقات روز و شب مادر را گرفتار کند. این حالت معمولاً حدود دوازده تا چهارده تا شانزده هفتگی بارداری بهتر می‌شود – انتهای سه ماهه‌ی اول. اما عده‌ای نیز تمام نه ماه بارداری با آن درگیرند.

هیچ کس واقعاً نمی‌داند که چرا بانوان دچار تهوع صبحگاهی می‌شوند. بر اساس نظریه‌ها، بار شدید هورمونی و غیرمعمول بارداری باعث واکنش مرکز استفراغ در مغز می‌شود. شاید این روندی تکاملی است تا خانم‌های باردار نوع خوراکی‌های خود را بیشتر کنترل کنند.

احساس این حالت را برای دوستانتان چگونه شرح می‌‌دهید؟ شاید واقعاً هرگز استفراغ نکنید، اما دائماً احساس ناخوشایندی دارید. واژه‌ی "تهوع" آن را به خوبی تشریح می‌کند. فکر غذا یا برخی از بوها و ... به سادگی حالتان را به هم می‌زند.

وحشتناک به نظر می‌رسد؟ بله، این طور است. نمی‌توانید حالت تهوع را کم اهمیت بشمارید. ابتلا به آن تمرکز بر هر چیز دیگر یا شاد ماندن را دشوار می‌سازد. خوردن بیسکویت، معمولاً به سرعت و به شکل چشمگیری احساس بهتری ایجاد خواهد کرد. گاهی فقط مسواک زدن دندان باعث استفراغ شما می‌شود. در این صورت، بهتر است صبحگاه از دهان‌شویه‌ای بدون الکل استفاده کنید و مسواک زدن واقعی را برای زمانی دیرتر بگذارید.

اما آیا ممکن است داشتن تهوع صبحگاهی جنسیت جنین را نشان دهد؟

تهوع صبحگاهی و جنسیت جنین

علت اصلی حالت تهوع در بارداری مربوط به تغییرات هورمونی است. بعد از لانه گزینی جفت هورمونی به نام βhCG تولید و ترشح می کند که منجر به تداوم بارداری شده و با ورود به خون بروز حالت تهوع را در برخی مادران آغاز می کند.

گذشتگان معتقدند که حالت تهوع صبحگاهی و جنسیت جنین با یکدیگر ارتباط دارد. مادربزرگ ها می گویند اگر مادر دچار تهوع شدید صبحگاهی باشد و یا در طی روز از تهوع شدید رنج ببرد احتمال دختر بودن جنین بیشتر است. اما لازم به ذکر است که تاکنون هیچ تحقیق علمی از ارتباط بین حالت تهوع بارداری و جنسیت جنین پشتیبانی نمی کند. 

اگر می خواهید با کمک این نشانه ها جنسیت جنین خود را حدس بزنید، راه های دیگری نیز برای تعیین جنسیت وجود دارد. پسر است یا دختر؟!

 

بیشتر بدانید:

1- 4 روش کاهش حالت تهوع در دوران بارداری

2- تهوع صبحگاهی در بارداری نشانه چیست؟

3- آیا برای بهبود حالت تهوع و استفراغ بارداری نیاز به درمان دارویی داریم؟

4- علت تهوع صبحگاهی در بارداری چیست و چه روش های درمانی دارد؟