The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

ترمیم واژن بعد از زایمان طبیعی و راهکارهای بدون هزینه

ترمیم واژن بلافاصله بعد از زایمان طبیعی یکی از دغدغه های تمامی مادرانی است که به روش طبیعی زایمان کرده اند و یا زایمان واژینال در پیش رو دارند. ترس و نگرانی از تغییرات واژن بعد از زایمان طبیعی سبب شده که تعداد بسیار زیادی از مادران در روزهای پیش از زایمان به فکر راهکارهایی حتی جراحی بیفتند. در این مقاله قصد داریم که روش ساده و بدون هزینه به نام ورزش کگل را برای ترمیم واژن بعد از زایمان طبیعی خدمت شما شرح دهیم.

برای ترمیم واژن بعد از زایمان طبیعی چه کنیم؟

بهترین راه برای بازگرداندن واژن به وضعیت اولیه انجام تمرینات کف لگن موسوم به کگل در دوران بارداری برای افزایش تونوس عضلانی است. تمرینات کگل مانع از پارگی هنگام زایمان شده و با انجام آنها مطمئناً بعد از زایمان تونوس عضلانی با سهولت بیشتر باز می گردد. برای حصول نتایج بهتر، تمرینات کگل  را سه بار در روز و هر بار به مدت پنج دقیقه  در دوران بارداری و بعد از زایمان انجام دهید.

ماساژ پرینه در بارداری جهت آمادگی برای زایمان

ماساژ پرینه در ماه آخر بارداری یا دو ماه قبل از آن به آماده سازی مهبل (واژن) برای زایمان کمک می کند. اگرچه اتفاقاً بسیاری از مادران، روش ماساژ پرینه در بارداری را مؤثر می دانند، تحقیقات بالینی هنوز تاثیر آن را اثبات نکرده است. بخاطر داشته باشید بدن مادر برای اینکه بتواند با وضعیت و اندازه جنین انطباق حاصل کند، حتی بدون ماساژ اتساع می یابد لذا معمولاً برای مادرانی که قبلا سابقه زایمان داشته اند، ماساژ پرینه توصیه نمی شود. در صورت تمایل، ماساژ را خیلی با احتیاط انجام دهید و از هر گونه خراشیدن یا تحریک واژن قبل از زایمان خودداری کنید.

برای اینکه واژن دوباره به وضعیت اولیه بازگردد، چه راهکارهایی وجود دارد؟

 تمرینات کگل عضلات کف لگن را تقویت کرده و به برطرف شدن بی اختیاری ادرار پس از زایمان کمک می کند. حتی رابطه جنسی لذت بخش تری را با کمک این نرمشها، تجربه خواهید کرد. اگر انجام این تمرینات سخت است، در حالت نشسته، هنگام شیردهی یا حتی حین چک کردن ایمیل پشت میز انجام دهید. فواید این کار را بعد از مدتی روشن می شود. اگر می خواهید یک قدم جلوتر باشید، با متخصص طب ورزشی در این باره گفتگو کنید و مشاوره بگیرید.

مهم نیست که برای ترمیم واژن بعد از زایمان طبیعی چه اقداماتی را پیش می گیرید، مطمئن باشید ساختار مهبل برای زایمان آفریده شده است و به موقع دوباره به وضعیت اولیه باز می گردد.

https://www.whattoexpect.com/first-year/vagina-after-birth/

 

بیشتر بدانید:

1- ترمیم واژن بعد از زایمان طبیعی چقدر طول می کشد؟

2- مراقبت از ناحیه پرینه و واژن پس از زایمان

3- همه چیز در مورد اپیزیوتومی یا برش در ناحیه واژن در زایمان طبیعی

4- پارگی پرینه یا میان دوراه در زایمان طبیعی و روش های جلوگیری از آن