The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

رژیم پسر بودن جنین چیست و آیا این رژیم تضمینی است؟

گرچه که از گذشتگان همواره شنیده ایم که مهم سلامتی جنین است و پسر یا دختر بودنش مهم نیست. اما تعداد بسیار زیادی از والدین به دلایل گوناگون داشتن یک جنسیت بخصوص را ترجیح می دهند و به دنبال راه کارهایی می گردند تا شانس آنها را برای رسیدن به نتیجه مطلوب افزایش دهد. اگر پسر می خواهید، یکی از این راه حل ها کمک گرفتن از رژیم پسر بودن جنین است. گرچه هیچ ضمانتی وجود ندارد که اگر از رژیم برای پسر شدن جنین استفاده کنید قطعا جنین شما دارای جنسیت مورد نظرتان خواهد بود، اما تعدادی از مطالعات نشان می دهد که این برنامه های غذایی باتوجه به اثراتی که بر روی PH واژن، حیات اسپرم های حاوی کروموزوم Y و ... می گذارند، شانس رسیدن به نتیجه مطلوب را افزایش خواهند داد. در ادامه این مطلب رژیم پسر شدن جنین را برایتان شرح می دهیم.

 امروز می‌خواهم از موضوعات جدی بارداری حرفی نزنیم و در مورد موضوعی سرگرم‌کننده و غیر معمول صحبت کنیم. می‌خواهم در مورد انتخاب جنسیت و اینکه چطور می‌توانیم از طریق رژیم غذایی بر جنسیت جنین تاثیر بگذاریم صحبت کنم. البته که این موضوع بسیار بحث برانگیز است و کسی واقعا نمی‌داند رژیم غذایی تا چه اندازه در انتخاب جنسیت جنین نقش دارد. اما تحقیقاتی انجام شده است که نشان می‌دهد رژیم غذایی می‌تواند در جنسیت جنین شما تاثیرگذار باشد.

به نظرم جالب است که می‌توانید تا حدی بر جنسیت فرزند خود کنترل داشته باشید. می‌دانم که در نهایت شانس برنده شدن با اسپرمی است که شناگر بهتری باشد، ولی همچنان احساس می‌کنم رژیم غذایی در زمان باردار شدن، بر دختر شدن فرزندم تاثیرگذار بوده است. ولی به دلیل اینکه فرزند اولم پسر است می‌خواهم بحث را با رژیم غذایی پسر شروع کنم.

رژیم پسر بودن جنین

تحقیقاتی انجام شده است که ثابت می‌کند تغییر PH در بدن می‌تواند بر اینکه کدام شناگر به تخمک برسد تاثیرگذار باشد. برای تغییر سطح PH مناسب برای اسپرم‌های پسر،‌ باید غذاهایی مصرف کنید که محیط واژن قلیایی‌تر شود. باید رژیم غذایی خود را به مدت چند هفته تا چند ماه برای باردار شدن تغییر دهید. در زیر در مورد قلیایی کردن رژیم غذایی بیشتر خواهید خواند:

نکته#۱: غذاهای سرشار از پتاسیم بخورید: به این منظور موز، لوبیای سفید، سالمون، آووکادو، بادام، سیب و قارچ بخورید. غذاهای زیادی وجود دارد که حاوی پتاسیم زیادی است. وقتی می‌خواستم پسرم را باردار شوم رژیم غذایی من سرشار از پتاسیم بود. خیلی جالب بود!

نکته#۲: به دفعات بیشتری غذا بخورید: یک تحقیق نشان می‌دهد، بانوانی که قند خون خود را بالا نگه می‌دارند، راحت‌تر صاحب پسر می‌شوند. برای این منظور هر چند ساعت چیزی میل کنید. حتما غذای مقوی مصرف می‌کنید. برای بالا بردن احتمال پسردار شدن یک میان وعده غنی از پتاسیم نوش جان کنید!

نکته#۳: صبحانه غلات میل کنید: طبق همان تحقیق، بنا بر دلایلی بانوانی که در وعده صبحانه خود از غلات بیشتری استفاده می‌کنند، شانس بیشتری برای پسردار شدن دارند. فرض من بر این است که به دلیل بالا رفتن سطح قند خون این اتفاق می‌افتد. زیرا خوردن صبحانه که اولین وعده غذایی است باعث می‌شود سطح قند خون بالا برود. بیشتر غلات‌های صبحانه سرشار از پتاسیم است که شانس پسردار شدن را بالا می‌برند.

حال که نکات مهم درمورد رژیم پسر بودن جنین را می دانید، خواهید توانست با رعایت نکات ذکر شده شانس پسردار شدن خود را افزیش دهید.

منبع: babyfoode

 

بیشتر بخوانید:

1- پسر دار شدن و تغذیه مادر

2- راه های مدرن و سنتی تشخیص جنسیت فرزند

3- عوامل موثر بر تعیین جنسیت فرزند

4- روش تضمینی برای پسر دار شدن آیا وجود دارد؟