The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

توصیه به پدران در دوران بارداری و نکات مهمی که باید بدانند

بارداری دوران بسیار حساسی در زندگی بانوان است. خصوصا اگر همسرتان برای اولین بار با این تجربه شگفت انگیز روبرو شده باشد، لازم است که شما اطلاعات کافی درمورد توصیه به پدران در دوران بارداری داشته باشید. به شما حق می دهیم که ندانید بارداری چه حسی دارد، اما کسب اطلاعات کامل در زمینه نیازهای روحی و جسمی همسرتان در این دوران از جمله مهمترین وظایف شما خواهد بود.

اکثر آقایان اطلاعات چندانی در مورد بارداری ندارند و به همین دلیل ممکن است که آنها از انجام کاری قصد و منظور خوبی داشته ولی باعث عصبانی شدن همسران باردار خود شوند. اگر فکر می کنید که همسر باردار شما بسیار حساس شده و هر عمل شما ممکن است باعث خشمگین شدن او شود، وقت آن است که دانش خود را در مورد بارداری ارتقاء دهید و موارد توصیه به پدران در دوران بارداری را بدانید.

اجازه بدهید به شما بگوییم که آقایان دقیقاً چه مواردی را باید در مورد بانوان باردار بدانند:

1- گرسنگی او را بر طرف کنید :

از جمله مهمترین موارد توصیه به پدران در دوران بارداری توجه به تغذیه بانوان باردار است. شما حتماً می دانید که همسر باردار شما احتیاج بیشتری به غذا نسبت به حالت معمول دارد پس همیشه برای تهیه غذا یا یک میان وعده ی دلچسب آماده باشید.

2- از ظاهر او انتقاد نکنید:

هیچوقت به او نگویید که چقدر چاق شده است. او خودش این موضوع را می داند. همسرتان شاید به شما نگوید ولی خیلی نگران تغییر سایز اندام خود است. بنابراین بیش از این او را عذاب ندهید. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که به او بگویید " عزیزم چقدر زیبا شده ای"

3- کاهش حافظه در طول دوران بارداری واقعیت دارد:

همسر باردارتان شاید این نکته را به شما نمی گوید ولی هورمونهای ترشح شده در زمان بارداری سبب کاهش عملکرد حافظه می شوند. به عنوان مثال او ممکن است فراموش کند سوئیچ خودروی خود را کجا گذاشته است. ولی نگران نباشید، مدتی بعد از تولد نوزاد همه چیز به حالت نرمال خود بر می گردد. بنابراین از دیگر موارد توصیه به پدران در دوران بارداری صبر بیشتر در رابطه با مسائلی است که همسرتان فراموش کرده.

4- برقراری رابطه جنسی به جنین آسیب نمی رساند:

البته این نکته به این معنی نیست که همسر شما حتما از مقاربت لذت خواهد برد. بنابراین تغییر در نیازهای جنسی همسر خود را در نظر بگیرید. برخی بانوان بر خلاف عده ای دیگر علاقه فراوانی به ایجاد رابطه جنسی در طول دوران بارداری پیدا می کنند.

5- همسرتان به تختخواب و بالش بیش از شما نیاز دارد:

به خودتان نگیرید و در رابطه با توصیه به پدران در دوران بارداری به شما می گوییم صبر کنید. البته که همسرتان عاشق شماست اما زمانی که شکم او بسیار بزرگ شده است، نیاز دارد که در تختخواب تنها باشد. بنابراین سعی کنید بر روی کاناپه استراحت کرده و اجازه بدهید همسرتان به همراه بالش مورد علاقه اش در تختخواب راحت باشد.

6- مشکلی برای همسرتان پیش نمی آید:

همسرتان باردار است اما این بدان معنی نیست که او مثل شیشه حساس و شکننده شده است. به خوبی از او مراقبت کرده ولی زیاده روی نکنید.

 7- بارداری مربوط به همسرتان است:

بله شما از اینکه پدر می شوید بسیار هیجان زده هستید ولی این همسرتان است که تمامی این تغییرات و سختی ها را تحمل می کند. پس اجازه بدهید او در کانون توجهات باشد.

8- سوال نپرسید، فقط انجام دهید:

اگر همسرتان هنگام زایمان درخواست تزریق بیحسی موضعی یا اپیدورال را کرد، از او نپرسید آیا مطمئن هستی؟ به جای آن به دکتر مراجعه کنید. تمام چیزی که شما نیاز دارید اینست که حرف همسرتان را گوش کنید.

9- همراهی در زمان زایمان:

این همسر شماست که تصمیم می گیرد چه کسی همراه او در اتاق زایمان باشد. اگر از شما درخواست حضور کرد که خیلی عالی است ولی در غیر اینصورت ناراحت نشوید.

10- او تنبل نیست بلکه خسته است:

تصور کنید بدن شما سه برابر بزرگتر از اندازه اصلی خود شده است. تصور کنید تمام طول شب را در حالی که جسم کوچکی در شکمتان تکان می خورد، بیدار مانده اید. خیلی سخت است ولی همسر شما تمام این موارد را تحمل می کند. او بسیار خسته است. از دیگر موارد توصیه به پدران در دوران بارداری این است که این مسئله را با تنبلی اشتباه نگیرید.

11- همسرتان نیاز به ماساژ دارد:

بارداری سخت است و بدن همسر شما در حال تغییر می باشد. بنابراین چنانچه همسرتان در طول شب از شما خواست که شکم او را ماساژ دهید بی درنگ این کار را بکنید. اگر این کار برایتان مشکل است به یاد آورید که او هم اکنون در چه شرایط سختی به سر می‌برد.

12- چکاپ های پزشکی قبل از زایمان را جدی بگیرید:

 نکات مهم بسیاری در مورد این که آقایان چه چیزهایی را باید در مورد بارداری بدانند وجود دارد. شاید برای آقایان چکاپ پزشکی چیزی به جز اتلاف وقت نباشد ولی در این باره به همسرتان چیزی نگویید. فقط او را برای انجام چکاپ نزد پزشک برده، آنگاه خواهید دید زمانی که تصویر فرزند خود را بر روی مانیتور اسکن می بیند به وجد آمده و یا حتی اشک شوق می ریزد.

 13- همسرتان دچار تغییرات هورمونی می باشد سخت نگیرید:

  اگر متوجه شدید همسرتان بعد از دیدن یک فیلم ساده در حال گریه کردن می باشد، زیاد سخت نگیرید. شما و او می دانید که این امر به دلیل تغییرات هورمونی بدن است پس در این باره بحث و جدل نکنید.

 14- حق با همسرتان است:

 اگر می‌خواهید همواره در خانه صلح و صفا باشد بپذیرید که فعلا همیشه حق با همسرتان است.

  15- همسرتان می ترسد:

   بارداری ممکن است در تمامی دنیا یک امر طبیعی محسوب شود اما برای همسرتان مقداری ترسناک است. مسائلی مانند تغییرات جسمی بارداری، زایمان و مراقبت از نوزاد بی پناه می تواند خواب را از چشمان همسرتان برباید. بنابراین تنها به گفتن عبارت "همه چیز روبراه خواهد شد" بسنده نکنید. دستان او را در دست خود بگیرید و همواره به او کمک کنید.

 به عنوان مهمترین موارد توصیه به پدران در دوران بارداری، همیشه لبخند بزنید. بارداری و مراقبت از نوزاد، شما، همسر و ازدواج تان را تغییر خواهد داد. علاوه بر این بر روی روابط کامل شما نیز تاثیر می‌گذارد. حس شوخ‌طبعی چیزی است که به آن نیاز خواهید داشت.

 

 

https://www.momjunction.com/articles/things-all-men-should-know-about-pregnant-women_00328964/

مطالعه بیشتر:

1- راهنمای تغذیه سالم در دوران بارداری!

2- وظایف احساسی مردان

3- اقدامات قبل از بارداری برای زنان و مردان

4- اقدامات قبل از بارداری برای زنان و مردان20 نکته ای که پدر باید درباره بارداری و بچه داری بداند