The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

کمردرد بارداری از کی شروع میشه وچه کسانی آن را تجربه میکنند؟

باردار شدن گرچه بسیار زیبا و لذت بخش است اما متاسفانه گاهی با دردها و ناراحتی هایی نیز همراه می شود. برای مثال یکی از عوارض ناخوشایند این دوران کمر درد است که تعداد نسبتا زیادی از مادران را گرفتار می کند. در این مطلب قصد داریم برایتان شرح دهیم که کمردرد بارداری از کی شروع میشه ؟ بنابراین اگر می خواهید بدانید که کمردرد دوران بارداری از کی شروع میشه و چه کسانی آن را زودتر تجربه خواهند کرد این مطلب را مطالعه کنید.

 تبریک! بارداری واقعاً اتفاق بزرگی در زندگی تمامی بانوان است، به خصوص اگر تجربۀ اولین بارداری شما باشد، این بهترین لحظۀ زندگی است و چه بهانه­ ای بهتر از این برای جشن گرفتن و شکرگزاری. در این دوران لحظاتی را تجربه می­کنید که نمی­خواهید هرگز به پایان برسند، معجزه ­ای را حس می­کنید که همۀ وجودتان از آن به وجد می­آید. یقیناً هیچ تجربۀ دیگری در زندگی همتای این لحظه نیست که بدانی قرار است مادر شوی. این نه ماه زندگیت را برای همیشه دگرگون می­کند!

اینجاست که باید از نظر جسمی و ذهنی خود را برای تغییرات بزرگی آماده کنید که تا چند ماه آینده رخ خواهد داد- برخی هورمون ها، از جمله هورمون ریلاکسین در بدنتان ترشح خواهد شد که شما را برای زایمان آماده می­کند. یکی از عوارض ترشح ریلاکسین، شل شدن رباط ها و پیوند میان مفاصل است که همین امر مادر را آسیب پذیرتر می­کند و از مقاومت او می­ کاهد. با بزرگتر شدن شکم، عضلات به ­ویژه در ناحیۀ پشت کشیده می­شوند تا بتوانند وزن بیشتری را تحمل کنند، این کشش مضاعف موجب بروز درد در ناحیه کمر خواهد شد. اما این کمردرد بارداری از کی شروع میشه؟

کمر درد از هفته چندم بارداری شروع میشود؟

بسیاری از مادران درمورد ابتلا به دردهای دوران بارداری با دید به شدت موشکافانه ای به این مساله نگاه می کنند و به محض باردار شدن منتظر شروع عوارض نامطلوب آن هستند. برای مثال می پرسند که درد کمر در بارداری از چه زمانی شروع می شود؟ اگر جزء این دسته مادران هستید، به شما توصیه می کنیم که به جای فکر کردن به این دردها سعی کنید از دوران بارداری خود لذت ببرید زیرا که قرار نیست همه مادران تمامی دردها و سختی های دوران بارداری را تجربه کنند. شاید هرگز کمر درد را در این دوران تجربه نکردید، خصوصا اگر به نکات مراقبتی دوران بارداری همانند ورزش های بارداری، طرز صحیح نشستن و ایستادن و ... توجه کافی داشته باشید. 

کمردرد بارداری از کی شروع میشه؟

کمر درد بارداری ناشی از بالارفتن هورمون ریلکسین، افزایش وزن و برجسته شدن شکم مادر در نتیجه وارد شدن فشار به ستون فقرات شماست. بدیهی است هر زمانی که شکم مادر بزرگ و برجسته شود، به مقدار قابل توجهی وزن اضافه کند و اثرات ناشی از افزایش هورمون ریلکسین بر روی عضلات و مفاصل بروز کند، می توان انتظار کمر درد را داشت. این حالات معمولا در سه ماهه دوم بارداری شروع خواهند شد. اما اگر پیش از بارداری کمر درد داشتید، احتمالا کمر درد بارداری را در همان سه ماهه اول تجربه خواهید کرد.

 

بیشتر بدانید:

1- 10 نکته برای جلوگیری یا پیشگیری از کمر درد بارداری

2- روش های درمان کمر درد در دوران بارداری

3- تمرینات ورزشی برای کاهش کمر درد در دوران بارداری

4- کاهش و پیشگیری از کمر درد در دوران بارداری