The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

مسافرت با نوزاد ، نکات مهم در رابطه با مسافرت با نوزاد چیست؟

در حال حاضر، مسافرت با نوزاد نیاز به برنامه ‌ریزی‌هایی بیشتر از یک برنامه سفر، تجربیات، رزرو و غیره دارد. دوشیدن شیر مادر در بطری، وسیله نگه داری سالم این شیر، لباس‌های اضافه، دستمال‌های مرطوب و بطری‌های استریل و بالاتر از آن، یک نوزاد راحت و شاد که به اندازه والدین خود از این ماجراجویی لذت ببرد.

نکات مهم در رابطه با مسافرت با نوزاد

الف) چرت‌های طولانی در شب: شکم یک نوزاد تازه متولد شده به اندازه یک مشت او است. آنها می‌نوشند، مدفوع می‌کنند و دوباره گرسنه می‌شوند. در واقع شما هیچ گزینه‌ای ندارید جز آنکه در صورت نیاز او را تغذیه کنید. این نوزادان کوچک همچنین تمایل به خوابیدن در هنگام تغذیه دارند و این منجر به پر نشدن کامل شکم می‌شود. من معمولا در طول شب با مشکلات بیشتری روبرو بوده‌ام، زیرا با وجود سفر، در طول روز احساس خستگی نمی‌کردم. کم کم یاد گرفتم که اگر او را کنار خودم بخوابانم، به طوری که بینی او نزدیک گردن من قرار گیرد، مدت طولانی‌تری به خواب می‌رود. بوی مادر به آنها احساس راحتی بیشتری می‌دهد و احساس تنهایی را از بین می‌برد. این عمل همچنین باعث می‌شود پیوند مادر و فرزندی قوی‌تر شود. تمام آنچه شما نیاز دارید، یک وضعیت راحت در پشت و کمرتان است.

ب) گریه با صدای بلند: در طول سفر و حتی در خانه، او گاهی بدخلق می‌شود. زمانی که این کوچولوها شروع به گریه می‌کنند، شما را دچار سردرگمی می‌کنند. نمی‌توانید بفهمید که این گریه از گرسنگی است یا بی خوابی. وقتی او در شکم من بود، عادت داشتم که هر روز چند آهنگ خاص را گوش و زمزمه کنم. بنابراین هنگام مسافرت، من او را نزدیک گونه خود نگه می‌داشتم و همان آهنگ‌ها را خیلی ملایم زمزمه می‌کردم و او را در آغوشم تکان می‌دادم. این کار همیشه او را آرام می‌کرد. او همیشه از صدای من خوشحال می‌شد، هر چند که من بد می‌خواندم.

ج) استفراغ و مدفوع: وقتی برای اولین بار با نوزادم به سفر رفتیم، او تنها یک ماه سن داشت. برای نوزادی با این سن، شما باید فوق العاده محتاط و آماده باشید. بدون اغراق، من برای یک سفر پنج روزه ۲۵ دست لباس به همراه داشتم. شما نمی‌دانید که یک نوزاد در طول روز به چند بار تعویض لباس نیاز دارد. همه مادران جدید قطعاً با این معضل خصوصا در هنگام مسافرت با نوزاد روبروخواهند شد، زیرا در کنار پشتیبانی عاطفی، راحتی نیز مهم است. در حالیکه ما یک کیف اضافی که پر از لوازم ضروری برای نوزاد بود به همراه داشتیم، آنچه بیشتر روی آن تمرکز داشتیم، حمل تعداد کافی پوشک بود. گاهی بعضی از پوشک‌ها خراب هستند و گاهی مشکل نشت از پوشک بسیار آزاردهنده است. اما در مقایسه با پوشک‌های پارچه‌ای که بزرگ‌ترها توصیه می‌کنند، این نوع پوشک‌ها برای پوست حساس نوزاد مناسب‌تر و بهداشتی‌تر هستند.

قبل از اینکه به این موضوع بپردازیم، بگذارید یک سوال از شما بپرسم. آیا می‌دانید، این یک افسانه است که پوشک منجر به بروز جوش در نوزاد می‌شود؟ همیشه مدفوع نوزاد که در ابتدا اسیدی است، منجر به این بثورات می‌شود. پوست بسیار حساس آنها به دلیل اسیدی بودن مدفوع دچار جوش می‌شود.

یک نوزاد راحت، یک نوزاد خوشحال است. ما تمام اقدامات لازم را برای اطمینان از آرامش و راحتی فرزندمان انجام می‌دهیم و از این رو برای یافتن راه حل مناسبی برای این گردشگر کوچک خود تلاش می‌کنیم. در واقع اگر پوشک عاقلانه انتخاب شود، می‌تواند بیشتر مشکلات را هنگام مسافرت با نوزاد برطرف کند. من برای انتخاب بهترین پوشک برای نوزادم تحقیقات زیادی انجام داده‌ام. این محصول باید برای پوست بسیار حساس نوزاد نرم باشد. در آغاز، مدفوع نوزاد بیشتر است و معمولاً شل است. کودکان بیشتر از آنچه فکرش را بکنید پوشک خود را کثیف می‌کنند. گاهی اوقات احساس می‌کنم که انواعی از پوشک، برای پوست نوزادم مناسب نیست، زیرا بعد از چند ساعت به پوست او می‌چسبند.

بعد از اینکه مارک‌های مختلفی را امتحان کردم، یک نوع که مناسب پوست نوزادم بود را انتخاب کردم. این نوع برای پوست حساس او بسیار نرم است و بسیار راحت، حتی زمانی که مسافرت می‌رفتیم و نمی‌توانستیم پوشک را بلافاصله پس از کثیف شدن تعویض کنیم، مدفوع آبکی به لباس او نشت نمی‌کرد. که مرا از دردسر تعویض لباس‌هایش چند بار در روز نجات می‌داد. همچنین یک نشانگر رطوبت نیز وجود دارد که به من اجازه می‌دهد زمان مناسب برای تغییر پوشک را بدانم. وقتی خط آبی ناپدید شد، زمان تعویض آن است. علاوه بر اینها این پوشک بهداشتی، مطمئن و راحت است.

 

بیشتر بدانید:

1- آیا مسافرت با هواپیما و کشتی در بارداری بی خطر است؟

2- آیا مسافرت در بارداری با جفت پایین امکان پذیر است؟

3- آیا در مسافرت های دوران بارداری می توانم رانندگی کنم؟

4- آیا مسافرت طولانی در بارداری بی خطر است؟

 

منبع: parenting.firstcry