The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

چگونه برای شیردهی آماده شویم؟

در واقع بدنتان در دوران بارداری مقدمات ضروری این کار را فراهم می آورد. یعنی زمانی‌که چند ماه از بارداریتان می گذرد، برای ساختن شیر آماده‌اید و پستان‌های تان دارای کلستروم یا آغوز است، یعنی پیش‌ شیری که فرزندتان در چند روز نخستین پس از زایمان آنرا دریافت می‌کند. بنابراین، بدن‌تان از قبل در حال آماده‌سازی خود است. در اینجا مواردی را می‌خوانید که احتمال دارد فکر کردن درباره آن الزامی باشد.

 

آماده سازی نوک پستان ها برای شیردهی

 یادگیری این‌که چگونه فرزندتان را نگه دارید، یاری‌رسان خواهد بود. نوک پستان ها چیزی بیشتر از یک "هدف" برای کمک به بچه نیست، تا بداند از کجا شیر بنوشد و تمامی اشکال و اندازه‌ها (پستان) کارآمد است. اگر نوک پستان هایتان نوعی است که هرگز بالا نمی‌ایستد، امکان دارد در آغاز برای فرزندتان کمی سرگردان‌کننده باشد، بنابراین درباره روش‌هایی برای تشویق نوک پستان‌ پرس و جو کنید. به آرامی آنرا تحریک کنید برآمدگی‌های کوچک روی ناحیه تیره‌تر دور نوک پستان ها ماده‌ای را تولید می‌کند که انجام این کار را برای‌تان ساده تر می‌کند، یعنی مانند یک مرطوب کننده عمل می‌کند. اگر دارای پوست بسیار خشکی هستید، احتمالاً "لانولین" به شما کمک می کند.

 

آماده سازی ذهن برای شیردهی  

ذهن شما بیش از بدن‌تان به آمادگی نیاز دارد. شیردهی پستانی یادگرفتنی است، نه غریضی و اکثر مادران شانس کمی برای یاد‌گیری آن داشته‌اند. حداقل سعی کنید، پیش از تولد فرزندتان در یکی از جلسات کلاس های شیردهی حضور یابید. به این ترتیب می‌بینید که چگونه مادران دیگر با مسائل شیردهی خود برخورد می‌کنند، برای شنیدن و پرسش سوالات فرصتی می‌یابید و متخصصین محلی شیردهی پستانی را ملاقات می‌کنید.

از استفاده اطلاعات کمپانی‌های شیرخشک پرهیز کنید! زیرا ممکن است ظاهراً حامی شما و فرزندتان باشند، اما ممکن است به خطا رفتن شیردهی پستانی منجر شود.   

حضور در کلاس های مستقل زایمان (بیمارستانی محور نیست) و کسب شروعی خوب از اهمیت دوچندانی برخوردار است. خواندن کتاب‌ نیز مدد می‌رساند.

 

انتخاب سینه بند مخصوص شیردهی

 اکثر مادران از تن پوشی دو تکه معمول استفاده می‌کنند و برای شیردهی پستانی یک سمت بالاپوش خود را بالا می‌زنند. هنگام شب یک تی شرت یا لباس خوابی جلو دکمه دار بپوشید تا هنگام نیاز به شیردهی آسوده باشید. اگر خواستار پوشیدن سینه بند هستید، آنرا گشاد و آزاد انتخاب کنید و انواع مخصوص دوران شیردهی آن استفاده کنید. اگر از اندازه غیرمعمولی برخوردارید، برای منابع خوب از متخصصین سوال کنید. متوجه می‌شوید که در تمامی پستان بندها و بالاپوش‌ها نوع نخی در مقایسه با مصنوعی آرامش بخش تر است. در هفته‌های اولیه استفاده از پَد شیردهی نیز توصیه می شود، گرچه اکثر بانوان هرگز از آنها استفاده نمی‌کنند.

 

برنامه ریزی برای گوش دادن به بچه

فرزندتان می‌داند، چه می‌خواهد و اگر گوش کنید، درباره آن به شما می‌گوید. او به درآغوش کشیدن فراوان نیاز دارد. از بازوان یا قنداق آویزی بهره گیرید، تا ساعت‌ها تماسی بدنی را برای او فراهم آورید که بچه‌ای ایمن و شادی را می‌آفریند. او به شیردهی پستانی فراوان نیاز دارد. انتظار این را داشته باشید که در روزهای نخستین تمام اوقات مشغول تامین نیازهای او باشید، بنابراین از خوردنی‌هایی را انتخاب کنید که بتوانید با یک دست آنرا بخورید، یا در آغاز شخصی را برای پخت و پز به کمک گیرید و کار خانه را برای مدتی نادیده بگیرید. او نیاز دارد که اکثر اوقات با شما باشد، بنابراین شب‌هنگام او را نزدیک خود نگه دارید. احتمالاً او در بستر شما بهترین خواب را خواهد داشت، روشی که اکثر نوزادان دنیا همیشه از آن برخوردارند.

 

برنامه ریزی برای گوش دادن به خودتان

شما نیز غرایضی عالی دارید، درست همان‌طوری‌که فرزندتان از آن برخوردار است. اگر کاری‌ را که به عنوان یک مادر انجام می‌دهید یا نمی‌دهید، شما را ناراحت می‌کند، سعی کنید، آنچه نسبت به آن احساس خوبی دارید را انجام دهید، حتی اگر کاری نباشد که مادر یا دوستان‌تان انجام می‌دهند. بانوان چنان عادت‌ کرده‌اند که آنچه دیگران فکر می‌کنند، را انجام دهند و فراموش‌کرده‌اند که باید به غریضه خودشان نیز توجه کنند. اگر از اینکه فرزندتان را در آغوش بکشید احساس خوبی دارید، به جای این‌که او را زمین بگذارید به خودتان اعتماد کنید.

 

برنامه ریزی برای کسب زمانی که به آن نیاز دارید

ما موجوداتی اجتماعی هستیم که طبیعتاً به یکدیگر تکیه می‌کنیم، به ویژه در مسائلی مثل زایمان و شیردهی پستانی. اجباری در این‌باره احساس نکنید که باید مشکلات را به تنهایی حل کنید و برای داشتن نگرانی‌های کوچک و بزرگ خجل نباشید. شیردهی پستانی چنان از اهمیت بسزایی برخوردار است که نباید به علت کمبود کمک یا اطلاعاتی خوب از آن صرف‌نظر کرد.

 

مطالعه بیشتر:

1- فواید پنهان شیردهی پستانی برای مادر

2- آموزش نحوه صحیح شیردهی پستانی به نوزاد

3- همه چیز در مورد چگونگی تولید شیر مادر و شیردهی پستانی به نوزاد

4- فواید شیردهی پستانی برای مادر و نوزاد